برای مخابرات پوستر طراحی کنید

۲۶ شهریور – ۱۰:۱۷:۳۶ ق.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
بزرگنمایی:  

فراخوان برگزاری کارگاه طراحی پوستر با موضوع «مخابرات» از سوی اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری ممتاز، براساس فراخوان منتشر شده، این کارگاه به منظور بهره‍مندی از خلاقیت و ایده‍های جدید و همچنین مشارکت هنرمندان فعال عرصه گرافیک در تبلیغات شرکت مخابرات ایران برگزار و شرکت فرهنگ فیلم تهران مجری طرح خواهد بود.
این گزارش می افزاید: استاد فرزاد ادیبی مدرس این کارگاه سه روزه است که آبانماه سالجاری برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت حضور در این کارگاه لازم است حداکثر پنج نمونه از پوسترهای خود در قطع ۵۰۰ در ۷۰۰ پیکسل با فرمت JPEG را تا تاریخ ۲۰ مهرماه سال جاری همراه با بیوگرافی، نشانی و تلفن تماس به پست الکترونیک tciposter@gmail.com ارسال نمایند.
پس از ارزیابی آثار ارسالی، ۲۰ نفر از هنرمندان واجد شرایط برای حضور در کارگاه سه روزه که در تهران برگزار می شود، دعوت خواهند شد.
در این کارگاه، هنرمندان به طراحی پوسترهای مورد نظر با موضوعات مشخص پیرامون «مخابرات» پرداخته و پس از آن، پوسترهای برتر انتخاب و آثار خلق شده در نمایشگاه گروهی، به نمایش گذاشته خواهند شد.
آثار منتخب در این کارگاه برای پاسخ به نیازهای بصری شرکت مخابرات در قالب بیلبورد، پوستر، کارت، بروشور، کتاب و … مورد استفاده قرار می گیرند.
به شرکت کنندگان در این کارگاه گواهینامه حضور و به نفرات اول تا سوم جوایز نفیسی توسط شرکت مخابرات ایران اهداء خواهد شد.
گفتنی است به همراه داشتن لپ تاب در طول برگزاری کارگاه برای هر نفر الزامی است.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۲۶ و ۸۸۶۶۵۵۲۵ تماس حاصل فرمایند.

کد خبر: ۲۰۱۲۰۹۱۶۱۰۱۷۳۶۰۷۶


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ