برخورد با مزون‌های زیرزمینی

جام جم آنلاین: معاون اجتماعی نیروی انتظامی با اعلام اینکه از برگزاری جشنواره های مد و لباس وزارت ارشاد حمایت می کنیم، گفت: با مزون هایی که لباس خلاف شئونات اسلامی ارائه دهند برخورد می کنیم.

سردار بهمن کارگر گفت: پلیس از برگزاری نمایشگاه ها و فروشگاه های کارگروه مد و لباس وزارت ارشاد حمایت می کند چرا که این نمایشگاهها فرصتی برای عرضه لباس های مناسب و شایسته مردم ما است. هر لباسی که ترویج کننده حجاب اسلامی است و با معیارها مطابقت کند مورد حمایت ما است. پلیس با معاونت هنری وزارت ارشاد هماهنگ است و از اقدامات فرهنگی آنها حمایت می کند.

وی با اشاره به برخورد با مراکز عرضه لباس نامناسب، افزود: هر نمایشگاه یا مزون زمینی و زیر زمینی که ارائه کننده لباس های خلاف شئونات اسلامی باشد از سوی پلیس پلمپ شده و ماموران با عرضه کنندگان لباس هاس نامناسب برخورد می کند. وقتی لباس فروشی های مناسب در سطح شهر وجود دارد، لزومی به برگزاری شوهای زیرزمینی نیست.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی همچنین در مورد جمع آوری فیلم«گشت ارشاد» از مراکز عرضه محصولات فرهنگی و سوپر مارکت ها اظهارداشت: نیروی انتظامی در این مورد دخالتی نمی کند و تاکنون اقدامی برای جمع آوری این فیلم انجام نداده ایم. (مهر)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ