بررسی مساله اشتغال در شرکت های خودروسازی در کمیسیون اجتماعی

۱۹م آذر ،

بررسی مساله اشتغال در شرکت های خودروسازی در کمیسیون اجتماعی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به حضور مدیران عامل شرکت های خودروسازی از طرح مسائل مربوط به کار و اشتغال کارگران و کارمندان این شرکت ها در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.

  به نقل از مهر،  امیر حسین قاضی زاده ، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به حضور مدیران عامل شرکت های خودروسازی کشور در جلسه امروز (۱۹ آذر) کمیسیون اجتماعی مجلس بیان داشت: شرکت های خودروسازی، به هر لحاظ به عنوان بنگاه های اشتغالی محسوب می شوند که اشخاص بسیاری در این شرکت ها مشغول به کار می باشند و در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس هم بحث کار و اشتغال و میزان امنیت شغلی کارگران این شرکت ها مطرح شد.

وی افزود: مدیران عامل شرکت ها ی خودروسازی با ارائه گزاشی از نگرانی خود نسبت به مسائل و مشکلاتی که در این صنعت وجود دارند، صحبت کردند و درخواست کردند که هم ارز مورد نیاز آنها تامین شود و هم نقدینگی لازم توسط بانک ها به آنها اعطا گردد تا مشکلات خود را رفع نمایند.

نماینده مردم مشهد همچنین بیان داشت که نمایندگان در خصوص بحث امنیت و کیفیت خودروها و همچنین از مساله قیمت گذاری خودورها از مدیران شرکت های خودروسازی سئوالاتی داشتند که این سئوالات توسط مدیران عامل شرکت های خودرو سازی پاسخ داده شد.

یکشنبه ۱۹ آذر   ۲۲:۳۷

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ