بررسی ۷ تقاضای تحقیق و تفحص در کمیسیون اقتصادی مجلس

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
درخواست تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های ملت و مسکن، سازمان امور مالیاتی، وزارت اقتصاد، سازمان منطقه‌ آزاد چابهار، نحوه ذخیره‌سازی کالاهای اساسی و همچنین صنعت بیمه کشور هفته آینده در کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی می‌شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان مجلس از عملکرد بانک ملت و تقاضای عده‌ای از نمایندگان برای انجام تحقیق و تفحص از عملکرد بانک مسکن را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

همچنین بررسی تقاضای نمایندگان در زمینه تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور، رسیدگی به تقاضای سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده دشتستان مبنی بر تحقیق و تفحص از وزارت امور اقتصادی و دارایی و بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان در مورد تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان منطقه‌ آزاد تجاری-صنعتی چابهار از ۱۳۹۰ تا آبان‌ماه در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

تقاضای عده‌ای از نمایندگان دربارهٔ تحقیق و تفحص از نحوه تهیه، توزیع و ذخیره‌سازی کالاهای اساسی و نظارت بر آن و تقاضای بعضی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از صنعت بیمه کشور روز یکشنبه هفته آینده در کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

روز سه‌شنبه هفته بعد بحث و بررسی دربارهٔ تحول نظام بانکی کشور با حضور علی طیب‌نیا وزیر اموراقتصادی و دارایی و سیف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مسئولان مربوطه بررسی می‌شود.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ