برنامه دانشگاه‌ها در «ماه محرم» اعلام شد:اعزام بیش از ۴۵۰ مبلغ lبه دانشگاه‌ها

۲۲ آبان ۱۳۹۴ lبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

66-99.jpg

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اعلام برنامه‌های نهاد lبه مناسبت ایام ماه محرم در دانشگاه‌ها، از اعزام بیش از ۴۵۰ مبلغ lبه دانشگاه‌های کشور خبر داد و گفت: مبلغان از این هفته lبه دانشگاه‌ها اعزام خواهند شد.

به گزارش تفسیری خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قریشی صبح امروز در نشست مطبوعاتی که در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد، با اشاره lبه وجود بیش از ۴۵۰ هیات دانشجویی فعال در دانشگاه‌ها، گفت: در این جهت نشستی را با هیات‌ها در مشهد داشته‌ایم و برنامه‌های آتی با آنها هماهنگ شده‌ است.

وی از برنامه برگزاری مراسم تجمع دانشجویان و تشکیل هیات‌های بزرگ در هر استان خبر داد و گفت: lبه مناسبت ماه محرم در نظر داریم که در هر استان دانشجویان و اساتید در یک دانشگاه جمع و lبه عزاداری بپردازند.

قریشی در ادامه با اشاره lبه تبلیغ فرهنگ نذر و وقف در دانشگاه‌ها، گفت: این موضوع یکی از سنت‌های رایج است که در این جهت هدف ما این است که در حوزه فرهنگی نیز فرهنگ وقف و نذر را گسترش دهیم.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه سخنانش از برنامه‌ برگزاری سلسله جلسات استانی با موضوع «سبک زندگی» در دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: این سلسله جلسات از ۲۷ آذرماه در پنج استان تهران، آذربایجان شرقی، خوزستان، سیستان و بلوچستان و یزد آغاز و نتیجه نهایی این جلسات اعلام خواهد شد.

وی با اشاره lبه نامگذاری روزهای ۱۷ تا ۲۴ آبان ماه lبه نام هفته «قرآن دانشجویان»، گفت: کانون قرآنی در دانشگاه‌ها فعالیت‌های مختلفی را lبه مناسبت این هفته خواهند داشت.

ادامه ثبت‌نام ازدواج دانشجویی تا دو هفته دیگر

قریشی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره lبه ثبت‌نام ازدواج دانشجویی با بیان اینکه بر اساس آمار هفته قبل بیش از ۳۲ هزار نفر ثبت‌نام داشته‌ایم، گفت: ثبت‌نام تا دو هفته آینده ادامه خواهد داشت.

به گفته معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، امسال سکه مقام معظم رهبری را برای دانشجویان نخواهیم داشت، اما با بعضی سازمان‌ها تعاملاتی صورت گرفته است تا کارگاه‌هایی را برای زوجین در مشهد مقدس داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: در بحث ازدواج دانشجویی بعضی دانشگاه‌ها lبه صورت مستقل جشن‌ و کارگاه‌هایی برگزار کرده‌اند و بعد از ایام ماه محرم و ماه صفر نیز این سلسله جشن‌ها ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ