برنامه رقابت های ورزشکاران ایرانی در دومین روز رقابت های پارالمپیک لندن

: روز جمعه، ۱۰ شهریور ماه نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در رشته های شنا، جودو، تیر و کمان، تیراندازی، دوچرخه سواری، تنیس روی میز، وزنه برداری، گلبال و فوتبال پنج نفره به میدان خواهند رفت.

برنامه رویارویی ملی پوشان ایرانی به شرح زیر اعلام شد . ساعت برگزاری مسابقات به وقت محلی است.

– تیر و کمان : ریکرو انفرادی مردان، راند یک شانزدهم W1/W2 ، ساعت ۱۰

– تیر و کمان : ریکرو انفرادی مردان / راند یک شانزدهم W1/W2 ساعت ۱۰:۱۵

– شنا : مقدماتی ۵۰ متر آزاد ، کلاس S10 ، ساعت شاهین ایزدیار ، ساعت ۱۰:۲۵

– تیرو کمان : ریکرو انفرادی زنان ، راند یک شانزدهم W1/W2 ، ساعت ۱۰:۳۰

– تیر و کمان : ریکرو انفرادی زنان ، راند یک شانزدهم W1/ w2 ، ساعت ۱۰:۴۵

– تیر و کمان : ریکرو انفرادی مردان ، راند یک شانزدهم ، w1/w2، ساعت ۱۱

– جودو: مقدماتی وزن ۷۳ کیلوگرم مردان ، محمد علی شنانی ، ساعت ۱۱

– جودو: مقدماتی وزن ۸۱ کیلوگرم مردان ، سید امیر نتاج ، ساعت ۱۱

– تیر و کمان : ریکرو انفرادی مردان ، راند یک شانزدهم w1/w2، ۱۱:۱۵

– تیر و کمان: ریکرو انفرادی زنان، راند یک هشتم w1/w2 ، ۱۱:۳۰

– تیر وکمان : ریکرو انفرادی زنان، راند یک هشتم w1/w2، ۱۱:۴۵

– تیراندازی: مقدماتی ۱۰ متر P2 بانوان ، عالیه محمودی و ساره جوانمردی ، ساعت ۱۱:۴۵

– تیر و کمان : ریکرو انفرادی مردان ، راند یک هشتم w1/w2، ساعت ۱۲

– تیر و کمان : ریکرو انفرادی مردان ، راند یک هشتم w1/w2، ساعت ۱۲:۱۵

– تیر و کمان: ریکرو انفرادی زنان ، راند یک هشتم w1/w2 ، ساعت ۱۲:۳۰

– تیر و کمان: ریکرو انفرادی زنان ، راند یک هشتم w1/w2 ، ساعت ۱۲:۴۵

– تیر و کمان: ریکرو انفرادی مردان ، راند یک هشتم w1/w2 ، ساعت ۱۳

– تیر و کمان: ریکرو انفرادی مردان ، راند یک هشتم w1/w2 ، ساعت ۱۳:۱۵

– فوتبال پنج نفره : ایران – آرژانتین ، ساعت ۱۳:۳۰

– دوچرخه سواری : پیس یک کیلو C4-C5 ، بهمن گلبار نژاد ، ساعت ۱۴

– تیراندازی : فینال ۱۰ متر P2 بانوان ، ساره جوانمردی و عالیه محمودی ( در صورت صعود ) ، ساعت ۱۵:۱۵

– تنیس روی میز : دور مقدماتی انفرادی مردان کلاس ۲، حسن جانفشان ،ساعت ۱۶

– جودو: فینال وزن ۷۳ کیلوگرم مردان ، محمد علی شنانی ( در صورت صعود) ، ساعت ۱۶

– جودو: فینال وزن ۸۱ کیلوگرم مردان، سیدامیر نتاج ( در صورت صعود ) ساعت ۱۶

– شنا: فینال ۵۰ متر آزاد ، کلاس S10، شاهین ایزدیار ( در صورت صعود ) ، ساعت ۱۸:۱۸

– وزنه برداری : گروه A وزن ۵۶ کیلوگرم مردان ، امیر جعفری ، ساعت ۱۸

– گلبال : ایران – کانادا ، ساعت ۱۹:۴۵/آق


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ