برنامه روزانه بازی های المپیک ۲۰۱۲ چهارشنبه ۱۱ مرداد

در زیر می توانید جدول زمان بندی پنجمین روز از بازی های المپیک ۲۰۱۲ را مشاهده کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری رسمی المپیک، جدول زمان بندی رقابت ها به شرح زیر است:

 تیر و کمان

الف: انفرادی مردان
 یک سی و دوم حذفی:
 ایتالیا- چین تایپه  ۱۲:۳۰
 اوکراین – چین   ۱۲:۴۳
 چین – اسلونی ۱۳:۴۸
 ** ایران- مکزیک ۱۴:۰۱
کره – سوئیس   ۱۵:۰۶
 بلغارستان – مکزیک   ۱۵:۱۹
 استرالیا- بریتانیا ۱۸:۳۰
 فیلیپین- آمریکا  ۱۸:۳۰
 ژاپن – بریتانیا ۱۹:۴۸
مولادوا- تایلند   ۲۱:۶
فرانسه- بلژیک ۲۱:۱۰
 یک شانزدهم حذفی ۱۹:۲۰
 ب: انفرادی زنان
 یک سی و دوم حذفی
 روسیه- مصر ۱۲:۵۶
کره شمالی- ایتالیا ۱۳:۹
 چین- اندونزی  ۱۴:۱۴
 بریتانیا- هندوستان ۱۴:۲۷
 کانادا- دانمارک ۱۵:۳۲
 بوتان- آمریکا ۱۵:۴۵
کره –ایتالیا ۱۸:۵۶
 اسپانیا- کلمبیا ۱۹:۹
 مکزیک- استوینا ۲:۱۴
 ونزوئلا- چین ۲۰:۲۷
 کره – عراق ۲۱:۳۲
بلاروس- اوکراین ۲۱:۴۵
 یک شانزدهم نهائی  ۱۹:۳۵

بدمینتون

الف: یک چهارم نهائی مختلط دو نفره وتکنفره ۱۴:۰۰  و ۱۲:۳۰
 یک چهارم نهائی دو نفره زنان ۲۰:۳۰

بسکتبال

الف: بسکتبال زنان
 مقدماتی گروه B
 ۱۲:۳۰
 کانادا – فرانسه
مقدماتی گروه A
 ۱۴:۴۵
 چین – آنگولا ۱۴:۴۵
 مقدماتی گروه B  ۱۸:۰۰
 استرالیا- برزیل
 مقدماتی گروه B
  ۲۰:۱۵
 بریتانیا- روسیه
مقدماتی گروه A  ۲۳:۳۰
کرواسی- جمهوری چک
 مقدماتی گروه A
 ۰۱:۴۵
 آمریکا- ترکیه

والیبال ساحلی

الف: والیبال ساحلی زنان
 دور مقدماتی ، چین و یونان ۱۲:۳۰
 آلمان- مارتیوس ۱۳:۳۰
 سویس – روسیه ۱۸:۰۰
برزیل و جمهوری چک ۱۹:۰۰
 جمهوری چک- استرالیا ۰۱:۳۰
 آمریکا- اتریش ۰۲:۳۰
 ب:  والیبال ساحلی مردان
 چین- روسیه ۱۴:۳۰
لهستان – آفریقای جنوبی ۱۵:۳۰
 آمریکا- لاتویا ۲۰:۰۰
 بریتانیا- نروژ ۲۱:۰۰
 برزیل- کانادا  ۲۳:۳۰
 آلمان- سویس ۰۰:۳۰

بوکس

الف: ۵۶ کیلو گرم مردان
 راند شانزدهم
 کوبا- آمریکا ۱۷:۰۰
 روسیه – برزیل ۱۷:۱۵
 ایرلند- قزاقستان ۱۷:۳۰
مکزیک و تاجیکستان ۱۷:۴۵
 بریتانیا- ایتالیا ۰۰:۰۰
 استرالیا- بلغارستان ۰۰:۱۵
 الجزیره- جمهوری دومینکا ۰۰:۳۰
 ژاپن- آذربایجان ۰۰:۴۵
ب: ۹۱ کیلو گرم مردان
 روسیه- آمریکا ۱۸:۰۰
 بلغارستان – چین ۱۸:۱۵
 آرژانتین – الجزایره ۰۰:۴۵
 آذربایجان – استرالیا ۰۰:۰۱
 اکوادور – بلاروس ۰۰:۰۱
** ایران- کوبا ۰۱:۳۰
 نماینده ایران:  علی مظاهری
 آنگولا- ایتالیا ۰۱:۴۵
ج : +۹۱  کیلو گرم مردان
آذربایجان –کونگو ۱۸:۴۵
 روسیه- آمریکا ۱۹:۰۰
 مراکش- کامرون ۱۹:۱۵
 اکوادور- ایتالیا ۱۹:۳۰
 قزاقستان- آلمان ۰۲:۰۰
کانادا- فرانسه ۰۲:۱۵
 چین- استرالیا ۰۲:۳۰
کوبا- بریتانیا ۰۲:۳۵

کانوئیگ

الف:  کایاک مردان
 نیمه نهایی ۱۷:۰۰
 فینال ۱۸:۴۵

دوچرخه سواری – جاده

الف: تایم تریل انفرادی زنان
 فینال ۱۶:۰۰
 ب: تایم تریل انفرادی مردان
فینال: ۱۷:۴۵

شیرجه

الف: شیرجه ۳ متر هماهنگ مردان
فینال ۱۸:۳۰

 شمشیر بازی

 الف: انفرادی مردان
راند سی و دوم
مجارستان- مراکش۱۲:۳۰
 قزاقستان- ویتنام ۱۲:۳۰
سویس- شیلی ۱۲:۳۰
 نروژ- فرانسه ۱۳:۰۰
 روسیه- کره ۱۳:۰۰
مصر –ونزوئلا ۱۳:۰۰
 آمریکا- چین ۱۳:۰۰
 اوکراین- فرانسه ۱۳:۳۰
 آمریکا- آلمان ۱۳:۳۰
 لهستان- سنگال ۱۳:۳۰
ونزوئلا- قزاقستان ۱۳:۳۰
برزیل- هلند ۱۴:۰۰
 چین هنگ کنگ – ایتالیا ۱۴:۰۰
 ازبکستان- کره ۱۴:۰۰
راند شانزدهم: ۱۴:۴۵
 یک چهارم نهائی: ۱۶:۰۰
 نیمه نهائی:۲۱
 مدال برنز: ۲۲:۴۰
 مدال طلا ۲۳:۳۰
ب:  انفرادی زنان
راند سی و دوم:  ۱۴:۴۰
 یک شانزدهم: ۱۸:۱۵
 یک چهارم نهائی ۱۹:۱۰
 نیمه نهائی ۲۲:۰۰
مدال برنز: ۲۳:۱۰
مدال طلا:  ۰۰:۰۰

فوتبال

الف: فوتبال مردان
 اولین راند گروه ‍C
 ۱۸:۰۰
  برزیل – نیوزلند
اولین دور گروه C
 ۱۸:۰۰
 مصر- بلاروس
 اولین دور گروه B
20:00
 مکزیک- سویس
 اولین دور گروه B
20:30
 کره – گابون
اولین دور گروه D
20:30
 ژاپن –هندوراس
 اولین دور گروه A 20:30
 اسپانیا- مراکش
 اوین دور گروه a
 بریتانیا- اروگوئه ۲۳:۱۵
اولین دور گروه D 
۲۰:۳۰
 ژاپن-هندوراس

ژیمناستیک هنری

الف: هندبال زنان
 نروژ- کره ۱۳:۰۰
مونته تگرو- آنگولا ۱۴:۴۵
 فرانسه – سوئد ۱۸:۰۰
 بریتانیا- برزیل ۱۹:۴۵
 اسپانیا- دانمارک ۲۳:۰۰
 روسیه- کرواسی ۰۰:۴۵

هاکی

الف: هاکی مردان
 اسپانیا- استرالیا ۱۲:۰۰
 بلژیک – هلند ۱۴:۱۵
 نیوزلند- هندوستان ۱۷:۱۵
آفریقای جنوبی – بریتانیا ۱۹:۳۰
 پاکستان- آرژانتین ۲۲:۳۰
 کره – آلمان ۰۰:۴۵

جودو

الف:  ۹۰- کیلو گرم مردان
یک سی و دوم حذفی ۱۳:۰۰
 یک شانزدهم حذفی ۱۴:۱۰
 یک چهارم نهائی ۱۵:۰۶
 رده بندی مدال برنز ۱۷:۵۸
 نیمه نهائی ۱۸:۱۲
فینال: ۱۹:۴۰
 ب: ۷۰- کیلو گرم زنان
 دور حذفی ۳۲ نفر ۱۳:۴۹
 دور حذفی ۱۶ نفره ۱۴:۳۸
 یک چهارم نهائی ۱۵:۱۰
رده بندی مدال برنز : ۱۷:۳۰
 نیمه نهائی: ۱۷:۴۴
 فینال ۱۹:۳۰

روئینگ

الف: انفرادی مردان نیمه نهائی ۱۳:۰۰
 ب سبک وزن دو نفره مردان ۱۳:۲۰
 ج: دو نفره زنان: ۱۳:۴۰
 د: هشت نفره مردان
 فینال ۱۴:۰۰

تیراندازی

الف: ۲۵ متر پیست زنان
 مقدماتی ۱۲:۳۰
 فینال   ۱۹:۰۰
 الف:  ۱۰۰ متر آزاد زنان
مقدماتی  ۱۳:۳۰
 نیمه نهائی ۲۳:۰۸
 ب: کران پشت ۲۰۰ متر مردان
 مقدماتی ۱۳:۵۱
 نیمه نهایی ۲۳:۱۰
ج کران سینه ۲۰۰ متر زنان
 مقدماتی      ۱۵:۱۳
 نیمه نهائی ۲۳:۵۷

تنیس روی میز

الف : انفرادی مردان
 یک چهارم نهائی ۱۳:۳۰
انفرادی زنان:
 رده بندی مدال برنز ۱۸:۰۰
 مدال طلا: ۱۹:۰۰

والیبال

الف: والیبال زنان
دور مقدماتی گروه A
 جمهوری دومینکا – ژاپن ۱۳:۰۰
 دور مقدماتی گروه A 15:001
 دور مقدماتی گروه B  ۱۸:۱۵
 صربستان –ترکیه
دور مقدماتی گروه A  ۱۸:۱۵
 بریتانیا- ایتالیا
 دور مقدماتی گروه B 23:30
 آمریکا – چین
 دور مقدماتی گروه B  ۰۱:۳۰
 برزیل- کره

واترپلو

 الف: مقدماتی گروه A
 ۱۷:۴۰
 مجارستان- چین
 مقدماتی گروه B 19:00
 ایتالیا- روسیه
مقدماتی گروه َA
21:50
 اسپانیا-آمریکا
 مقدماتی گروه B  ۲۳:۱۰
 بریتانیا- استرالیا

 وزنه برداری

الف ۷۷ کیلو گرم مردان
 گروه B  ۱۳:۳۰
 گروه A  ۲۳:۳۰
 ب: ۶۹ کیلو گرم زنان
 گروه B  ۱۶:۰۰
 گروه A  ۱۹:۰۰


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ