برنامه روزانه بازی های المپیک ۲۰۱۲ یکشنبه ۱۵ مرداد

بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن امروز در ۲۲ رشته پیگیری خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیممتازنیوز، جدول زمان بندی این رقابت ها به شرح زیر است:

*دو و میدانی

الف: ماراتن زنان
– فینال ۱۲:۳۰
ب: ۴۰۰متر با مانع زنان
– راند ۱ : ۲۰:۳۰

ج: پرش طول مردان
– مقدماتی :       ۲۰:۳۵
د: پرش سه گام زنان
– فینال     ۲۱:۰۵

س: ۱۰۰متر مردان
– نیمه نهائی:  ۲۱:۱۵
– فینال: ۰۰:۱۰

ش: ۱۵۰۰ متر مردان
– نیمه نهائی :  ۲۱:۴۵

ه: پرتاب چکش مردان:
– فینال: ۲۱:۵۰

و: ۴۰۰متر زنان
فینال: ۰۰:۴۰ بامداد
ی: ۳۰۰۰ متر با مانع مردان
– فینال: ۰۰:۵۵

*بدمینتون

الف: انفرادی مردان
– مسابقه رده بندی مدال برنز ۱۰:۳۰
چین – کره جنوبی
– مسابقه فینال      ۱۴:۳۰
مالزی – چین
ب: دونفره مردان
– مسابقه رده بندی مدال برنز  ۱۱:۱۵
– مسابقه فینال         ۱۵:۴۵

*بسکتبال

الف: بسکتبال زنان
– مقدماتی گروه B         ۱۰:۳۰
فرانسه – روسیه
– مقدماتی گروه A      ۱۲:۴۵
آنگولا – جمهوری چک
– مقدماتی گروه B      ۱۶:۰۰
کانادا – استرالیا
– مقدماتی گروه A       ۱۸:۱۵
چین – آمریکا
– مقدماتی گروه A        ۲۱:۳۰
کرواسی – ترکیه
– مقدماتی گروه B        ۰۱:۴۵
بریتانیا – برزیل

*والیبال ساحلی

الف: والیبال ساحلی زنان
– یک چهارم نهائی         ۰۳:۳۰

بوکس
الف: ۵۱ کیلوگرم زنان
– راند شانزدهم
روسیه – کره جنوبی    ۱۵:۰۰
برزیل – ونزوئلا         ۱۵:۱۵
لهستان – هندوستان        ۱۵:۳۰
بلغارستان – نیوزیلند        ۱۵:۴۵

ب: ۶۰کیلوگرم زنان

– راند شانزدهم
آمریکا – بریتانیا        ۱۶:۰۰
رومانی – چین           ۱۶:۱۵
برزیل – قزاقستان       ۱۶:۳۰
نیوزیلند – تونس          ۱۶:۴۵

ج: ۷۵ کیلوگرم زنان
– راند شانزدهم
قزاقستان – کنیا           ۱۷:۰۰
سوئد – استرالیا          ۱۷:۱۵
برزیل – چین            ۱۷:۳۰
آذربایجان – نیجریه      ۱۷:۴۵

د: ۵۶ کیلوگرم مردان
– یک چهارم نهائی
کوبا – برزیل             ۲۲:۰۰
ایرلند – مکزیک          ۲۲:۱۵
بریتانیا – بلغارستان        ۰۰:۳۰
الجزیره – ژاپن             ۰۰:۴۵
د: ۹۱ کیلوگرم مردان
– یک چهارم نهائی
اوکراین – روسیه          ۰۱:۰۰
بلغارستان – آرژانتین     ۰۱:۱۵
آذربایجان – بلاروس      ۰۱:۳۰
کوبا – ایتالیا                 ۰۱:۴۵

*دوچرخه سواری – پیست

الف: اومینوم مردان:
– ۴ کیلو متر انفرادی     ۱۱:۳۰
– ۱۵ کیلومتر اسکرچ      ۱۸:۳۱
– ۱ کیلومتر تاییم تریل      ۱۹:۴۹
ب: اسپرینت زنان
– مقدماتی                    ۱۲:۲۸
– یک شانزدهم فینال        ۱۷:۳۰
-یک شانزدهم فینال – رده بندی ۱۸:۱۵
– یک هشتم فینال         ۱۹:۰۸
– یک هشتم فینال – رده بندی    ۱۹:۳۶
– مسابقه رتبه نهم تا دوازدهم     ۲۰:۲۱
ج: اسپرینت مردان
– یک چهارم نهائی          ۱۸:۰۴
– مسابقات رتبه پنجم تا هشتم    ۲۰:۱۷

*شیرجه

الف: ۳متر زنان

فینال:              ۲۰:۳۰

*اسب سواری

الف: پرش انفرادی
– انتخابی دوم            ۱۲:۳۰
ب: پرش تیمی 
– راند ۱                  ۱۲:۳۰

*شمشیربازی

الف: فویل تیمی مردان
– راند شانزدهم           ۱۰:۳۰
بریتانیا – مصر
– یک چهارم نهائی
ژاپن – چین             ۱۲:۰۰
آلمان – روسیه          ۱۲:۰۰
آمریکا – فرانسه        ۱۲:۰۰
ایتالیا – نامشخص      ۱۲:۰۰
– نیمه نهایی              ۱۳:۳۰
– رده بندی هفتم و هشتم     ۱۶:۳۰
– رده بندی پنجم و ششم       ۱۶:۳۰
مسابقه مدال برنز:           ۱۹:۳۰
– فینال – مدال طلا:       ۲۰:۴۵

*ژیمناستیک هنری

الف: حرکات روی زمین مردان:
– فینال                       ۱۵:۳۰
ب: والت زنان
– فینال                     ۱۶:۲۰
ج: خرک مردان:
– فینال                         ۱۷:۱۱

*هاکی

الف: هاکی زنان
– مقدماتی گروه B            ۱۰:۰۰
نیوزیلند – بلژیک          
– مقدماتی گروه A        
پاکستان – آفریقای جنوبی     ۱۲:۱۵
– مقدماتی گروه             B 15:15
هندوستان – کره              
– مقدماتی گروه              B17:30
هلند – آلمان                   
– مقدماتی گروه           A 20:30
بریتانیا- استرالیا               
– مقدماتی گروه A            ۰۰:۴۵
آرژانتین – اسپانیا             

*هندبال

الف: هندبال زنان
– مقدماتی گروه         B  ۱۱:۰۰  
سوئد – کره                  
مقدماتی گروه              A12:45
برزیل – آنگولا             

– مقدماتی گروه           A 16:00          
مونته نگرو – روسیه        
– مقدماتی گروه A             ۱۷:۴۵
کرواسی – بریتانیا            
– مقدماتی گروه B            ۲۱:۰۰
نروژ – اسپانیا                
– مقدماتی گروه B            ۰۰:۴۵
دانمارک – فرانسه              

*قایقرانی – قایق های بادبانی

الف: ۴۹er مردان :
– مسابقه ۱۲:              ۱۳:۳۰
– مسابقه ۱۳:              ۱۴:۱۵
ب: Rs –x زنان
– مسابقه ۹                 ۱۳:۳۰
– مسابقه ۱۰                ۱۴:۱۵
ج: استار مردان
– مسابقه مدال              ۱۵:۳۰
س: فین مردان
– مسابقه مدال               ۱۵:۳۰

ش: ۴۷۰ زنان
– مسابقه ۵ :                  ۱۵:۳۰
– مسابقه ۶ :                   ۱۷:۰۰
ک: Rs-x  مردان
– مسابقه ۹:                    ۱۵:۳۰
– مسابقه ۱۰:                  ۱۶:۱۵

*تیراندازی

الف: ۵۰متر پیستول مردان
– مقدماتی                      ۱۰:۳۰
– فینال                         ۱۴:۰۰
ب: تواپ مردان
– مقدماتی                     ۱۰:۳۰

شنای هماهنگ
الف: دو نفره زنان
– مقدماتی حرکات روتین        ۱۶:۳۰

*تنیس روی میز

الف: تیمی مردان
– یک چهارم نهائی             ۱۱:۳۰
ب: تیمی زنان                    ۲۰:۳۰
– نیمه نهائی

*والیبال

الف: والیبال زنان
– مقدماتی گروه A           ۱۱:۰۰
الجزیره – جمهوری دومینیکا
– مقدماتی گروهB          ۱۳:۰۰
چین – کره جنوبی
– مقدماتی گروه A
بریتانیا – ژاپن
– مقدماتی گروه A           ۱۸:۱۵
ایتالیا – روسیه
مقدماتی گروهB            ۲۱:۳۰
آمریکا – ترکیه
– مقدماتی گروه B          ۰۱:۳۰
برزیل – صربستان

*واترپلو

الف: واترپلوی زنان
– یک چهارم نهائی:
آمریکا – ایتالیا              ۳:۳۰
مجارستان – روسیه        ۳:۳۰
اسپانیا – بریتانیا             ۳:۳۰
چین – استرالیا               ۳:۳۰

*وزنه برداری

الف: ۷۵ کیلوگرم زنان
– گروه A                     ۱۶:۳۰

*کشتی

 الف: ۵۵ کیلوگرم فرنگی مردان
– مقدماتی                    ۱۴:۳۰
– فینال یک هشتم نهایی      ۱۵:۰۰
– یک چهارم نهائی           ۱۶:۰۰
– نیمه نهائی                   ۱۶:۳۰
– رده بندی مدال برنز         ۱۹:۱۵
– فینال مدال طلا              ۲۰:۳۳
– مقدماتی                       ۱۴:۳۰
– فینال یک هشتم              ۱۵:۰۰
– یک چهارم نهائی            ۱۶:۰۰
– نیمه نهایی                     ۱۶:۳۰
– رده بندی مدال برنز        ۱۹:۱۵
فینال مدال طلا                ۲۱:۱۵


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ