برنامه ریزی سایپا برای تببین الگوی تازه خدمات امدادی و پس از فروش

۸فروردین ۱۳،

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خبر داد؛

برنامه ریزی سایپا برای تببین الگوی تازه خدمات امدادی و پس از فروش

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از الگوی تازه خدمات سایپا خبر داد و گفت: سایپا با بکارگیری الگوهای تازه امدادی بدنبال ارتقاء هرچه بهتر خدمات در راستای پاسخگوئی هر چه بهتر به نیاز مصرف کنندگان خواهد بود.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل از سایپانیوز، مهندس سعید مدنی مدیرعامل گروه خودروسازی سازی سایپا در گفت گو با سایپا نیوز اظهار داشت: نگاه سایپا در قبال ارائه خدمت به مشتریان گروه بزرگ سایپا در مدت قبل با تغییرات مثبتی همراه شده است و این امر بدلیل تغییر سلایق و ارتقاء سطح انتظارات مشتریان در مقوله های خدمات امدادی و خدمات پس ازفروش با سرعت بیشتری نسبت به سالهای قبل در حال انجام است.
وی افزود: در حال حاضر توقع مصرف کنندگان خودرو از مراجعه حضوری به نمایندگی های مجاز، به ارائه خدمت در محل تغییر یافته است و این بلوغ کلی، تولیدکنندگان را به تحرک بیشتردر پاسخگوئی هر چه بهتر نیاز مشتریان سوق داده است و مطمئناً گروه خودروسازی سایپا نیز در این خصوص تمام تلاش خود را بکارخواهد گرفت تامشتریان خود را  به مرز رضایت کامل از خدمات پس از فروش این نزدیک کند.
مهندس سعید مدنی با اشاره به کاهش مراجعه مشتریان جهت خدمات پس ازفروش در سال قبل تصریح کرد: با این وجود تلاش سایپا در بالا بردن کیفیت در ارائه خدمات ادامه خواهد داشت و مشتریان می توانند امیدوار باشند که در کنارافزایش کیفت تولیدات از ارتقاء سطح خدمات پس از فروش نیز برخوردار باشند.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه روزی پرسنل زحمتکش گروه سایپا با ارتقاء کیفی سلسه خدمات امدادی، با ایجاد الگوی تازهی از خدمات که دارای بهترین و تازهترین شیوه های خدمات پس ازفروش بوده بدنبال رضایت هرچه بهتر مشتری خواهیم بود.

شنبه ۱۰ فروردین   ۱۴:۳۹

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ