برنامه کلی بازی های المپیک ۲۰۱۲، پنج شنبه ۱۹ مرداد

بازی المپیک لندن امروز در ۱۹ رشته پی گیری می شود.

به گزارش  خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، جدول زمان بندی رقابت های نمایندگان کشورهای مختلف به شرح زیر است:

دو ومیدانی 

الف:  ده گانه مردان
 ۱۱۰ متر با مانع ۱۲:۳۰
پرتاب دیسک ۱۳:۲۵
 پرش با نیزه ۱۶:۲۵
 ۱۵۰۰ متر ۰۰:۵۰
 ب: پرش ارتفاع زنان
 مقدماتی ۱۳:۰۰
ج ۴۰۰:×۴ امدادی مردان
راند ۱  ۱۵:۰۵
 د: پرش سه گام مردان
 فینال   ۲۲:۵۰
 س: ۸۰۰ متر زنان  
نیمه نهائی ۲۳:۰۰
 ش: ۱۰۰×۴  امدادی زنان
راند۱  ۲۳:۵۰
 و: ۲۰۰ متر مردان
فینال ۰۰:۲۵
 ه: پرتاب نیزه زنان
 فینال ۰۰:۳۰ 

بسکتبال

الف:  بسکتبال زنان
 نیمه نهائی۱ ۲۰:۳۰
  استرالیا – آمریکا
 نیمه نهائی ۲
 روسیه- فرانسه ۰۰:۳۰

 والیبال ساحلی
 
الف: والیبال ساحل مردان
رده بندی مدال برنز ۰۰:۳۰
 لیتوانی – هلند
 فینال مدال  طلا ۰۰:۳۰
 برزیل- آلمان

بوکس 

الف: ۵۱ کیلو گرم زنان
 فینال ۲۰:۰۰
ب:۶۰ کیلو گرم زنان
 فینال ۲۰:۱۵
ج: ۷۵ کیلو گرم زنان
فینال ۲۱:۴۵

اسپرنیت کانو

الف: کانو دو نفره ۱۰۰۰ متر مردان
 فینال ۱۳:۰۰
ب: کایاک چهار نفره ۱۰۰۰ متر مردان
 فینال ۱۳:۱۸
د:  کایاک تکنفره ۵۰۰ متر زنان
 فینال ۱۳:۳۸
 س: کایاک دو نفره ۵۰۰ متر زنان
 فینال ۱۴:۰۵

دوچرخه سواری

الف: bmx مردان
 یک چهارم نهائی ۱۸:۳۰
 
شیرجه

 الف: ۱۰ متر زنان
 نیمه نهائی ۱۳:۳۰
 فینال ۲۲:۳۰

اسب سواری

الف: حرکات نمایشی انفرادی
گرند پیکس آزاد: ۱۶:۰۰

فوتبال

الف: فوتبال زنان
رده بندی مدال برتر ۱۶:۳۰
کانادا-فرانسه
فینال مدال طلا ۲۳:۱۵
آمریکا-ژاپن

ژیمناستیک ریتمیک

الف: انفرادی
دور اول ۱۵:۳۰
دور دوم ۱۶:۴۸
ب: گروهی
دور اول ۱۸:۲۰

هندبال

الف: هندبال زنان
نیمه نهایی
نروژ-کره جنوبی ۲۰:۳۰
اسپانیا-مومنته نگرو ۰۰:۰۰

هاکی

الف: هاکی مردان
رده بندی ۹-۱۰ ۱۲:۰۰
آرژانتین-نیوزیلند
رده بندی ۷-۸ ۱۵:۰۰
پاکستان-کره جنوبی
نیمه نهایی ۱۹:۰۰
استرالیا-آلمان
نیمه نهایی ۲
هلند-بریتانیا ۲۳:۳۰
قایقرانی-قایق بادبانی
الف: Eliiot 6m  زنان ۱۵:۳۰
ب: ۴۷۰ مردان ۱۶:۳۰

شنا

الف: ماراتن ۱۰ کیلومتر زنان
فینال ۱۵:۳۰
شنای هماهنگ
الف:تیر زنان
مقدماتی تیمی ۱۸:۳۰

تکواندو

الف ۵۷- کیلوگرم زنان
مقدماتی ۱۲:۳۰
یک چهارم نهایی ۱۸:۳۰
مدال برنز ۲۳:۳۰
فینال مدال طلا ۰۱:۴۵
ب: ۶۸- کیلوگرم مردان
مقدماتی ۱۲:۴۵
یک چهارم نهایی ۱۸:۴۵
نیمه نهایی ۲۰:۴۵
مدال برنز ۲۳:۴۵
فینال ۰۲:۰۰

والیبال

الف والیبال زنان
نیمه نهایی ۲
کره جنوبی-آمریکا ۱۸:۳۰
نیمه نهایی ۲۳:۰۰
برزیل-ژاپن

واترپلو

الف: واترپلو زنان
رده بندی ۷ و ۸ ۱۸:۰۰
ایتالیا-برزیل
رده بندی ۵و ۵ ۱۹:۰۰
نیمه نهایی-برنز
۲۲:۱۰
استرالیا-مجاستان
فینال مدال طلا ۲۳:۳۰
آمریکا-اسپانیا

کشتی

الف: ۵۵ کیلوگرم فرنگی زنان
مقدماتی ۱۶:۳۰
یک هشتم فینال ۱۶:۵۵
یک چهارم نهایی ۱۷:۳۵
نیمه نهایی ۱۸:۳۰
رپ شارژ و مدال برنز ۲۱:۱۵
فینال مدال طلا ۲۲:۲۳
ب: ۷۲ کیلوگرم آزاد زنان
مقدماتی ۱۶:۳۰
یک هشتم نهایی ۱۶:۵۵
یک چهارم نهایی ۱۷:۳۵
نیمه نهایی ۱۸:۳۰
رپ شارژ و مدال برنز ۲۱:۱۵
فینال مدال طلا ۲۳:۱۸


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ