بزرگراه فتح تهران تعریض می گردد

۱فروردین ۱۳،

شهردارمنطقه ۹ تهران ضمن اعلام این خبر گفت: این طرح با هدف ایجاد مسیر کندرو در اوایل امسال به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ ، حسین سلطانی اعلام کرد: طرح تعریض بزرگراه فتح از اواخردی ماه سال قبل با تخریب بخشی از ملک معارض در محدوده آغاز و سپس عملیات خاکبرداری در بخش های جنوبی بزرگراه در راستای ایجاد مسیر کندرو نیز انجام شد.
وی هدف از اجرای طرح را افزایش ایمنی برای مسافران و کاهش خطرات برای خودروها دانست و اظهار داشت: در حال حاضر بزرگراه فتح از ۳ مسیر تشکیل شده که با اجرای طرح ، ۲ مسیر هم به آن در شرایطی اضافه می گردد که تا به حال مسافران برای تردد از حاشیه اصلی بزرگراه استفاده می کردند.
سلطانی ادامه داد: با ساخت مسیر کندرو این امکان برای شهروندان فراهم می گردد تا با تردد خودروها در مسیر کندرو ، براحتی از وسایط حمل و نقل عمومی استفاده کنند و در مسیر تندرو هم امکان تردد با سرعت بالا به وجود می آید.
شهردار منطقه ۹ با بیان اینکه اجرای طرح تعریض در اوایل امسال به پایان می رسد ، گفت: مسیر کندرو از پل شیر پاستوریزه تا ابتدای بوستان لاله و لادن در جنوب بزرگراه فتح اجرا می گردد و تاکنون در بعضی محدوده ها نظیر مقابل کارخانه کفش ملی ، مجتمع شفق عملیات جدول گذاری انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: مرحله بعدی طرح پس از عملیات حفاری شرکت های آب و برق ، عملیات آسفالت بزرگراه بوده که به سرعت اجرایی خواهد شد.
۴۵۲۳۵ 

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *