«بشارت به یک شهروند هزاره سوم» فصل پاییز کلید می‌خورد

سینماپرس- گروه سینما/ فیلم سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد هادی کریمی فصل پاییز مقابل دوربین می رود.

محمد هادی کریمی در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس با بیان این خبر گفت: «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» یک فیلم اجتماعی است که دورن مایه معنوی دارد و به زودی پیش تولید آن شروع می شود تا در فصل پاییز که زمان مناسبی برای ساخت فیلم است، فیلمبرداری آن انجام شود.

وی درباره عوامل و بازیگران فیلم توضیح داد: از آن جایی که تا به حال در انتظار صدور پروانه ساخت فیلم بودم هنوز حضور هیچ یک از عوامل فیلم قطعی نیست اما صحبت هایی با برخی از بازیگران همچون هنگامه قاضیانی داشته ام.

کارگردان «برف روی شیروانی داغ» در مورد بودجه فیلم جدیدش توضیح داد: به دنبال سرمایه گذار برای ساخت «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» هستیم البته با چند سرمایه گذار پیش از دریافت پروانه ساخت مذاکراتی داشتیم که مذاکرات جدی تر به پس از دریافت پروانه موکول شد.

شنیده ها حاکی از آن است، «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» علی رغم شباهت هایی که به لحاظ درون مایه معنوی با آثار گذشته محمد هادی کریمی دارد به لحاظ مضمون اجتماعی و فرم و ظاهر اثری متفاوت محسوب می شود.

وی پیش از این فیلمنامه هایی همچون «رخساره»، «شمعی در باد»، «رستگاری در هشت و بیست دقیقه»، «شهرت»، «انعکاس»، «الهه زیگورات»، «آدمکش» و… را به نگارش درآورده است.

«بشارت به یک شهروند هزاره سوم» چهارمین تجربه کارگردانی محمد هادی کریمی بعد از «غیرمنتظره»،«امشب شب مهتابه» و«برف روی شیروانی داغ» است و در تاریخ ۲۷ تیر ماه موفق به دریافت پروانه ساخت برای آن شده است.

انتهای پیام/ف/ن.ف

انتهای خبر / خبرگزاری سینمای ایران/ کد خبر ۳۵۵۴۳


خبرگزاری سینمای ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ