بلاتر: مسی و رونالدو متضاد هم هستند

مسی و رونالدو مدعیان اصلی فتح توپ طلا هستند. عنوانی که در سال ۲۰۰۸ به ستاره پرتغالی رسید ولی بعد از آن مسی در سه سال متوالی این عنوان را مال خود کرد.

سپ بلاتر، رئیس فیفا در صحبت هایی به تمجید از رقابت میان لیونل مسی و کریستیانو رونالدو پرداخته و این رقابت را «فوق العاده برای فوتبال» نامیده است.

ستاره های رئال و بارسا در ماه های اخیر درگیر این بحث بوده اند که کدام یک از آنها بهترین بازیکن دنیاست و در این میان رئیس فیفا معتقد است که این رقابت، برای دنیای فوتبال مفید و جذاب است.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از گل، بلاتر بعد از سخنرانی اش در ژنو به خبرنگاران گفت:« ما با دو مرد روبرو هستیم که سبک بازی متفاوتی دارند و شاید شخصیت هایشان هم برعکس هم باشد. این نکته خوبی برای دنیای فوتبال است و این از نظر من فوق العاده است.»

بلاتر در ادامه به تاثیر اجتماعی فوتبال بر جامعه اشاره کرد و گفت:« تلاش برای آنکه بهترین فرد دنیا و دومین نفر برتر را انتخاب کنیم، چیزی است که ما در دنیای فوتبال هم شاهدش هستیم. فوتبال نباید فقط یک سبک بازیکن داشته باشد. تصور کنید که دو مسی یا دو رونالدو داشتیم. اوضاع خوب نبود. این دو بازیکن در مقابل هم و در تضاد با هم هستند و من معتقدم که فوق العاده است که دنیای فوتبال افرادی مثل اینها را دارد.»

مسی و رونالدو مدعیان اصلی فتح توپ طلا هستند. عنوانی که در سال ۲۰۰۸ به ستاره پرتغالی رسید ولی بعد از آن مسی در سه سال متوالی این عنوان را مال خود کرد.

بلاتر در بخش پایانی صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که حرف نهایی درانتخاب برنده توپ طلا از سوی فیفا زده نمی شود و این مسئولان فدراسیون های فوتبال کشورهای مختلف هستند که مسئول رای دهی هستند:« فیفا بهترین بازیکن دنیا را انتخاب نمی کند. این ما نیستیم که تصمیم می گیریم. این فدراسیون ها هستند که انتخاب می کنند و من به عنوان رئیس فیفا حتی حق رای هم ندارم و اجازه رای دادن هم ندارم. این موضوعی ورزشی است.»

طبقه بندی: ورزش   |   تعداد بازدید: ۹۰ نفر   |   تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ مهر
برچسب: , بلاتر, رقابت مسی و رونالدو, مسی

مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ