بهترین روش ریمیل زدن

۱۴ام بهمن ،

بعضی مواقع وکس داخل ماسکارا متبلور میشود و این کار سبب میشود که ماسکارا در یک جا غلوه ای دیده شود. برای جلوگیری از آن از یک برس نازک و کوتاه دیگراستفاده بکنید…..

 با این کار شما میتوانید گوشه های چشم که سختر قابل دسترسی می باشند را ماسکارا بزنید. برس را هر دفعه بعد از استفاده با دستمال کاغذی تمیز بکنید.
ممکن است بخواهید دو بار ماسکارا را استفاده بکنید. بگزارید ردیف اول خشک بشود قبل از انکه ردیف دوم را بزنید. میتوانید مژه های پایینی را هم ماسکارا بزنید. گوشه داخلی مژه های بالایی را فراموش نکنید.
۱٫آیینه را کمی از موازی صورت بالا تر بگیرید. برس مژه را به صورت عمودی بگیرید.از پایین مژه ها به آرامی طبق شکل مژه ها را با برس نوازش بکنید. ازگوشه داخلی چشم آغاز تا گوشه خارجی چشم ادامه بدهید.همین کار را با مژه های پایینی انجام بدهید. بعد برس را با دستمال کاغذی تمیز کنید.با این کار اولا مژه ها را از هم جدا کرده اید و دوما اگر گردو خاکی روی آن جمع شده است را تمیز خواهید کرد.
۲٫ برس ماسکارا را اول روی بالای مژه ها بزنید. بعد چانه خود را بالا دهید در حالیکه پائین نگاه میکنید. یا میتوانید دهن خود را هم باز کنید.از پایین مژه ها آغاز بکنید و به آرامید در حالیکه برس را میچرخوانید مژه ها را ماسکارا بزنید. برس را موازی چشم نگه دارید و سعی کنید به آرامی پلک بزنید. با این کار مواد را به سرتاسر مژه ها خواهید زد بدون اینکه آنرا پخش کنید. به آرامی مژه ها را با برس نوازش بکنید. ازگوشه داخلی چشم آغاز تا گوشه خارجی چشم ادامه بدهید.همین کار را با مژه های پایینی انجام بدهید.همیشه از داخل به طرف خارج کار بکنید.
۳٫ روی انتهای خارجی چشم و نوک مژه ها بیشتر کار کنید. این کار سبب بزرگ دیده شدن چشم و بلند دیده شدن مژه ها میشود.
۴٫ کمی پایین نگاه بکنید و برس ماسکارا را از ریشه مژه تا نوک مژه بکشید. و با کج نگه داشتن برس این کار را دوباره تکرار کنید.
۵٫از برس دوم برای اینکه اضافه مواد را بگیرید استفاده بکنید تا ماسکارا غلوه ای دیده نشود.

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ