بهترین گلزن جهان در سال ۲۰۱۴ انتخاب شد

گردآوری توسط گروه اخبار جالب ممتاز نیوز

تاریخ درج :  /۱۰/۱۳
تعداد نمایش : ۶

به گزارش ممتاز به نقل از ایسنا : ستاره پرتغالی رئال‌مادرید با زدن ۶۱ گل به عنوان بهترین گلزن جهان در سال ۲۰۱۴ انتخاب شد. بعد از او لیونل مسی با ۵۸ گل در فهرست برترین گلزنان سال گذشته ایستاد.

بهترین گلزن جهان در سال 2014 انتخاب شد

“کریستیانو رونالدو” در سال ۲۰۱۴ هم نمایش بسیار خوبی داشت. او توانست در این سال ۶۱ گل به ثمر برساند و برای دومین سال پیاپی به عنوان بهترین گلزن سال در جهان انتخاب شود.

بعد از این بازیکن پرتغالی “لیونل مسی”، ستاره آرژانتینی آبی-اناری ها با زدن ۵۸ گل در جایگاه دوم قرار گرفت. “جاناتان سوریانو” بازیکن سالزبورگ با زدن ۵۵ گل در جایگاه سوم ایستاد. “آساموا ژیان” از العین امارات هم با زدن ۴۳ گل چهارمین گلزن برتر جهان در سال ۲۰۱۴ است.

اما کریستیانو رونالدو در رقابت های لیگا ۳۸گل، در لیگ قهرمانان اروپا ۱۳ گل، در جام حذفی اسپانیا ۳ گل، در سوپر جام اروپا دو گل و با تیم ملی پرتغال ۵ گل به ثمر رساند تا مجموع گل های او در سال ۲۰۱۴ به عدد ۶۱ برسد.

لیونل مسی در رقابت های لیگا ۳۵ گل، در لیگ قهرمانان اروپا ۱۰ گل، در جام حذفی اسپانیا ۵ گل و با تیم ملی فوتبال آرژانتین ۸ گل به ثمر رساند تا مجموع گل های او در سال ۲۰۱۴ به عدد ۵۸ برسد.

جاناتان سوریانو ستاره سالزبورگ در لیگ اتریش ۳۸ گل، در لیگ قهرمانان اروپا ۲ گل، در لیگ اروپا ۹ گل و در جام حذفی اتریش ۶ گل به ثمر رساند تا مجموع گل های او به عدد ۵۵ رسد.

ستاره غنایی العین امارات در لیگ خلیج فارس ۲۲ گل، در لیگ قهرمانان آسیا ۱۲ گل، در جام حذفی امارات ۳ گل و با تیم ملی فوتبال غنا هم ۶گل به ثمر رساند تا مجموع گل های او در سال ۲۰۱۴ به عدد ۴۳ رسد. 

اخبار وب سایت ممتاز
بازنشر: جدیدترین اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ