بهره گیری از امکان Cloud در سخت افزار های جدید

محصولات جدید همراه با تکنولوژی‌های پیشرفته ASUS

در این پلتفرم کاربر به امکانات و قابلیت هایی مانند AO Help برای کسب اطلاعات بهتر و دقیق‌تر پزشکی و کمک‌های اولیه و ارائه راحت آن به دیگر افراد، AO Screen برای به اشتراک گذاری راحت صفحه نمایش هر دستگاهی در دستگاه دیگر، AO link برای دسترسی و به اشتراک گذاری راحت اطلاعات بین دستگاه‌های داخل خانه و موبایل و AO Cloud دسترسی دارد.

ایتنا – ایسوس در این کنفرانس برای تکمیل این بحث از NAS جدید این شرکت با طراحی جمع و جور و سرعت انتقال بیش از ۲۰۰ مگابایت در ثانیه را رونمایی نمود که در کنار این روتر کارایی بسیار خوبی را ارائه می‌کند.

در سمیناری که ایسوس در نمایشگاه Computex2012 برگزار نمود Jonney Shih در مورد فناوری Cloud و پلتفرم جدید با نام ASUS Open Cloud Computing معرفی نمود.

او بیان کرد برای توسعه این فناوری بزودی یک دامنه و micro site به آدرس homecio.asus.com راه اندازی خواهد شد تا امکان ایجاد یک محیط کاربردی‌تر را برای کاربر خانگی فراهم نماید.

در این پلتفرم کاربر به امکانات و قابلیت هایی مانند AO Help برای کسب اطلاعات بهتر و دقیق‌تر پزشکی و کمک‌های اولیه و ارائه راحت آن به دیگر افراد، AO Screen برای به اشتراک گذاری راحت صفحه نمایش هر دستگاهی در دستگاه دیگر، AO link برای دسترسی و به اشتراک گذاری راحت اطلاعات بین دستگاه‌های داخل خانه و موبایل و AO Cloud دسترسی دارد.

در ادامه آقای shih به معرفی محصولات ارائه شده توسط ایسوس برای این پلتفرم پرداخت که این محصولات شامل یک روتر جدید به نام RT-AC66U می‌شد که به علت استفاده از استاندارد شبکه بی سیم ac در این محصول، این دستگاه سریع‌ترین روتر مخصوص فناوری ابری است که تاکنون در بازار ارائه شده است و قادر سرعت انتقال ۱٫۷۵گیگا بیت در ثانیه را فراهممی نماید.

این محصول مجهز به پورت USB و پورت شبکه گیگا بیتی است که این موضوع امکان اتصال ان را به دستگاه‌هایی دیگر فراهم می‌کند.

ایسوس در این کنفرانس برای تکمیل این بحث از NAS جدید این شرکت با طراحی جمع و جور و سرعت انتقال بیش از ۲۰۰ مگابایت در ثانیه را رونمایی نمود که در کنار این روتر کارایی بسیار خوبی را ارائه می‌کند. اما در بخش دیگری از این پلتفرم نوبت به معرفی محصولاتی برای بخش Open Screen رسید که در این بخش ابتدا سری جدید صفحه نمایش‌های این شرکت با نام سری Designo MX معرفی شد که از لحاظ طراحی و امکانات سخت افزاری یک پدید در نوع خود محسوب می‌شود.

بر اساس اطلاعات ارائه شده این سری از صفحه نمایش‌ها دارای زاویه دید گسترده ۱۷۸ درجه در حالت عمودی و افقی است و ضخامت فریم در آن به حداقل رسیده است که این موضوع در کنار ضخامت کم دستگاه ساختاری دیدنی را به دستگاه داده است (البته در این میان نباید طراحی پایه صفحه نمایش را فراموش کرد).

در کنار این موارد وجود دو پورت HDMI و همچنین فناوری Sonic Master برای پردازش بهتر فرکانس‌های صوتی است. این محصولات در دو مدل MX 279H و MX239H‌ ارائه شده‌اند که مدل  ۲۷اینچی تنها ۱۷٫۵ میلی‌متر و مدل ۲۳ اینچی ۱۴٫۵ میلی‌متر قطر داشت. علاوه بر این موارد محصولات جدید دیگری در زمینه کارت گرافیک هم توسط ایسوس در نمایشگاه معرفی شد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها ارائه کارت گرافیک جدید بر اساس پردازنده گرافیکی شرکت nvidia بر اساس معماری کپلر بود. این شرکت در نمایشگاه چهار مدل کارت گرافیک GT640-2GD، GT630-2GD3، GT620-1GD3-L و GT610-SL-2GD3-L را معرفی کرد که همه مجهز به فناوری Super Alloy Power بودند.

محصولات دیگر معرفی شده کارت Thunderbolt بود که در دو نسخه Dual و Dual EX‌ معرفی شده بود این کارت روی رابط PCi-E نصب می‌شد و تفاوت آن‌ها در تعداد پورت‌های Thunderbolt و Display Port است. این پورت‌ بر اساس اطلاعات ارائه شده ۲۰ برابر سریع‌تر از پورت USB نسخه دو است.


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ