به وجود آمدن حاشیه در جلسه ابتکار

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با حالت قهر جلسه شورای حفاظت حفاظت کیفی رودخانه کارون را ترک کرد.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز،به نقل از مهر،  در این جلسه که با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور تشکیل شده بود عبدالله تمیمی به سبب فرصت نیافتن برای بیان دیدگاه هایش در خصوص رودخانه کارون و آلودگی هوا جلسه را با حلت قهر ترک کرد.

وی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: موضوع رودخانه کارون آنقدر برای ما نمایندگان و مردم خوزستان اهمیت دارد که نمی توان در مقابل جفایی که به این رودخانه می گردد سکوت کرد.عبدالله تمیمی افزود: اکنون فرصتی دست یافته که بتوانیم بخشی از دغدغه های مردم خوزستان را به گوش نماینده دولت و معاون رئیس جمهور برسانیم ولی متاسفانه اداره کردن جلسه به گونه ای بود که فرصت به نماینده مردم و به عبارتی به صدای مردم نرسید این در حالی است که بعضی مدیران دولتی این فرصت را به دست آوردند که در این خصوص سخنرانی کنند.

نماینده مردم شادگان تاکید کرد: دغدغه واقعی مردم را باید از زبان نماینده آنها شنید نه مدیرانی که به سبب هزاران سبب و مصلحت قادر به بیان اغلب واقعیت ها نیستند. اگر امروز مرکز نشینان با تصمیمات نسنجیده ضربات جبران ناپذیری به پیکره رودخانه کارون وارد می کنند بخشی از آن به این سبب است که گزارشات مناسبی از داخل استان به آنها نمی رسد.وی تاکید کرد: با حالت قهر این جلسه را ترک کردم تا مردم بدانند بعضی ها نمی خواهند واقعیت های زندگی مردم خوزستان و ارتباط لاینفک آن با جاری بودن رودخانه کارون به گوش مسئولان اصلی و متولیان این امر برسد.

جلسه شورای کیفی رودخانه کارون و کارگروه آلودگی هوای خوزستان در حالی به ریاست ابتکار رئیس سازمان محیط زیست کشور برگزار شد که بی نظمی در اجرای برنامه مسائلی را پیش آورد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ