بیانیه نمایندگان کاندیداها درباره یک شایعه

نمایندگان کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای اعلام کردند مردم به شایعاتی در خصوص اجتماع و برگزاری جشن پیروزی موسوم به صیانت از آراء توجه نکنند و از هرگونه اجتماع به هر انگیزه ای غیر از صفوف رای دادن قویا پرهیز کنند.

به گزارش بهترین به نقل زا خبرگزاری مهر مایندگان کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در محل شورای نگهبان به عنوان ناظران کاندیداها حضور دارند در بیانیه ای آوردند بدینوسیله از ملت رشید و سرافراز ایران اسلامی تقاضا می گردد به هیچ عنوان به شایعاتی مبنی بر فراخوان اجتماع و جشن و پیروزی و یا پیشنهاد راههای غیرمعمول موسوم به صیانت از آراء توجه نکنند.

متن کامل این بیانیه به این شرح است:

براساس گزارشهای واصله افرادی با انتصاب نادرست خود به ستادهای انتخاباتی نامزدهای محترم یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شایعاتی را در خصوص فراخوان اجتماع و برگزاری جشن پیروزی و یا پیشنهاد راههای غیر معمول موسوم به صیانت از آراء ترویج کردند.

بدینوسیله از مردم رشید و سرافراز ایران اسلامی تقاضا می گردد به هیچ عنوان به این گونه شایعات توجه نکنند و تا قبل از اعلام رسمی نتیجه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری ازطریق مراجع قانونی زیربط از هرگونه اجتماع به هر انگیزه ای غیر از حضور در صفوف رای دادن قویا پرهیز نموده و فقط به اطلاعیه های رسمی مراجع قانون توجه نمایند.

در این اطلاعیه آمده است بدیهی است نهادهای قانونی ذیربط تلاشهای بایسته ای را در جهت حفظ و صیانت از آراء مردم بزرگوار ایران و اعلام نتایج در اصرع وقت معمول خواهند داشت.

این نامه به امضای محمدرضا صادق نماینده حسن روحانی، علی احمدی نماینده محسن رضایی، علی اصغر زارعی نماینده سعید جلیلی، سیدمحمد ذهیر غرضی نماینده سیدمحمد غرضی، علی رضا بنید نماینده محمدباقر قالیباف و حسین میرمحمد صادقی نماینده علی اکبر ولایتی رسیده است.

نوشته بیانیه نمایندگان کاندیداها درباره یک شایعه اولین بار در ممتازنیوز، پورتال جامع آموزشی اطلاع رسانی کشور ، مجله اینترنتی ، خبر ، ورزش ،تکنولوژِی News,Sport پدیدار شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ