بیمه مستمری زنان خانه دار طراحی شد

۲۴م اسفند ،

بینا- معاون فروش بیمه ملت با اشاره به ویژگی‌های بیمه مستمری زنان خانه‌دار برای زنان ۱۸ تا۵۰ ساله از امکان افزایش سالیانه حق بیمه تا ۱۵ درصد برای پوشش نرخ تورم در این بیمه‌نامه خبر داد.
به گزارش بینا، علیرضا ابراهیم‌پور در خصوص بیمه مستمری زنان خانه‌دار گفت: با توجه به اینکه حدود ۲۰ میلیون نفر از جمعیت کشور را زنان خانه‌دار تشکیل می‌دهند و یکی از دغدغه‌های مهم آنها، تامین نیاز مادی در آینده است؛ به همین منظور بیمه ملت اقدام به طراحی بیمه مستمری زنان خانه‌دار برای تمام بانوان ایرانی شاغل و خانه‌دار کرده است.
معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت افزود: این بیمه‌نامه از زیرمجموعه طرح‌های مستمری دارای مجوز از بیمه مرکزی است و طراحی آن با هدف پوشش تمام اقشار درآمدی جامعه و با توجه به وضعیت اقتصادی خانواده‌ها در شرایط حاضر انجام گرفته و مناسب اشخاصی است که مایل‌ا‌ند با اختصاص مبلغ اندکی در ماه، آینده خود را تامین کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به این موضوع، ارائه پوشش‌های تکمیلی و اضافه بر روی این بیمه‌نامه کاملاً اختیاری بوده و متقاضی می‌تواند با پرداخت حق بیمه بیشتر، اقدام به خرید پوشش‌هایی نظیر فوت، اتفاق، امراض خاص و غیره کند و اشخاصی که تمرکز بیشتری بر دریافت پوشش‌های بیمه‌ تکمیلی ذکر شده دارند، بهتر است از انواع بیمه‌های زندگی همانند بیمه‌های عمر زمانی و زندگی و سرمایه‌گذاری که توسط بیمه ملت ارائه می گردد، استفاده کنند.
معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت، در خصوص ویژگی‌ها و مزایای بیمه مستمری زنان خانه‌دار بیمه ملت گفت: این بیمه‌نامه مخصوص همه بانوان کشور، فارغ از وضعیت شغلی آنها و برای بازه سنی ۱۸ تا۵۰ سال طراحی شده است و این اشخاص می‌توانند تنها با پرداخت مبلغ ۱۰ هزار تومان در ماه در آغاز قرارداد این بیمه‌نامه را تهیه کنند.
وی افزود: علاوه بر این امکان افزایش سالیانه حق بیمه برای پوشش نرخ تورم بین ۵ تا ۱۵ درصد در این بیمه‌نامه وجود دارد.
ابراهیم پور با اشاره به ویژگی پرداخت مستمری مادام‌العمر در این بیمه‌نامه اظهار داشت‌: با بیمه‌نامه مستمری زنان خانه‌دار آرامش فکری بانوان و نشاط و شادابی در آنها ایجاد شده و در نتیجه محیط خانواده به محیطی گرم و صمیمی تبدیل خواهد شد بر این اساس بیمه مستمری زنان خانه‌دار می‌تواند به عنوان بهترین هدیه سال نو از طرف بیمه ملت، برای خانواده‌های ایرانی باشد.

RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ