بی شرمانه ترین فتوا علیه زنان شیعه

۲۳م اسفند ،

این مفتی وهابی مدعی شد: ناآرامی های سوریه جنگ بین مسلمانان مخالف اسد و کافران شیعه (به زعم وی) است و در همین راستا فتوای بی شرمانه خود علیه زنان شیعی را اعلام کرد.


یک مفتی وهابی گفت: تروریست‌ها بدون پرداخت مهریه و یا خواندن خطبه شرعی، مالک زنان شیعه سوری می باشند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ،  شیعه نیوز نوشت، یاسین العجلونی مفتی وهابی در یک فتوای شرم آور، اسارت زنان شیعه سوری از سوی تروریست های وهابی در این کشور را مجاز دانست!

العجلونی، در فتوایی که اعتراضات بسیاری را به دنبال داشت اعلام کرد: تروریست ها بدون پرداخت مهریه و یا خواندن خطبه شرعی، مالک زنان شیعه سوری می باشند.

وی از طریق فیس بوک تروریست ها را به تملک زنان علوی و حامیان اسد پیشنهاد کرد.

این مفتی وهابی مدعی شد: ناآرامی های سوریه جنگ بین مسلمانان مخالف اسد و کافران شیعه (به زعم وی) است.

 وی افزود: این فرقه (شیعه)، از شاخه های اسلام نیست و به تایید تمام محققان اسلامی، شیعیان در شمار مسلمانان به حساب نمی آیند و به نقل از شیخ الحلبی باید آنها را تکفیر کرد، زیرا آنها مسلمان نیستند!

لازم به ذکر است، فرقه ضاله وهابیت در راستای همگامی با کفر جهانی، به منظور تضعیف شیعه، در حال طراحی توطئه های مختلف است که از آن جمله می توان به، کافر دانستن شیعیان، انتساب شیعیان به یهود، اقدامات تروریستی جهت نا امن کردن مراکز و مراسم مذهبی شیعیان، تشکیل گروه های تبلیغی و نظامی علیه شیعیان و … اشاره کرد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. علی گفت:

    با سلام
    متاسفم که در یک چنین شرایط بدی هستیم اما سکوت کردیم.
    متعجبم فتوای جهاد به چه شرایطی تعلق داره؟لعنت بر ذات ال سعود

  2. محمد گفت:

    به خدای احدو واحد یک روز کشور اینارو با خاک یکی میکنیم وروی جنازه این وهابیا با تانک جولون میدیدم.زن شیعه میخوای؟مردی بیا اینجا این زرای مفتو بزن.اینجا ایرانه .به ولاه خون ای فاسدا حلاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ