تابستان و یک کلاس علمی و ارزان برای فرزندتان در خانه

ایبنا نوشت: «دایره‌المعارف کودک» کتاب مرجع ساده و دل‌نشینی است که با انبوهی از تصاویر رنگی همراه شده است. این کتاب برای استفاده کودکانی مناسب است که به تازگی قدم در راه خواندن گذاشته‌اند. این کتاب مرجع موضوعات گوناگونی چون علوم، جغرافیا، جانوران، بهداشت و سلامت، فرهنگ عمومی و اطلاعات جالبی درباره کشور ایران را شامل می‌شود.

«دایره‌المعارف کودک» به بچه‌ها کمک می‌کند تا ضمن جست‌وجوی اطلاعات مورد نیاز خود، با زبان علمی نیز آشنا شوند. ملیسا بلکول بارک و پگ هال متن اصلی این کتاب را نوشته‌اند و کار ترجمه و تالیف بخش‌های مربوط به کشور ایران را مهناز عسگری برعهده داشته است.

«دایره‌المعارف کودک» دارای ۸۹ مدخل گوناگون است که ترتیب قرار گیری آن به شیوه الفبایی تنظیم شده‌ است. این کتاب به جز مداخل بخش‌های دیگری نیز دارد؛ «انجام بده»، «به این واقعیت توجه کن» و «بیشتر بشناسیم» بخش‌های جنبی این کتاب را تشکیل می‌دهد.

بخش «انجام بده» کارهای عملی را به مخاطب یاد می‌دهد که به او در فهم موضوع مورد نظر کتاب کمک می‌کند؛ بخش «به این واقعیت توجه کن»، به بیان اطلاعات سرگرم‌کننده و جالب درباره موضوع اختصاص یافته است و بخش «بیشتر بشناسیم» موضوعات مرتبط با مدخل را معرفی می‌کند و می‌تواند برای تحقیقات بیشتر کاربرد داشته باشد.

این ناشر کتاب ۱۸۰ صفحه‌ای «دایره‌المعارف کودک» را با شمارگان سه هزار و ۳۰۰ نسخه و به بهای پانزده هزار تومان منتشر کرده است.

ساکنان تهران برای تهیه این کتاب کافی است با شماره ۲۰- ۸۸۵۵۷۰۱۶ سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و آن را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. باقی هموطنان نیز می توانند با پرداخت هزینه پستی، تلفنی سفارش خرید بدهند.

۶۰۶۰

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ