تالار وحدت آخرین ایستگاه تورکنسرت “حسین علیزاده”

خبرگزاری آریا- “حسین علیزاده” و “پژمان حدادی” پس از اجرای ۱۸ کنسرت در ۸ شهر کشور آخرین اجراهای تورکنسرت خود را طی روزهای ۴ تا ۹ تیر در تالار وحدت به روی صحنه خواهند برد.
به گزارش خبرگزاری آریا، تورکنسرت آن و آن پس از سفر به شهرهای اهواز، بهبهان، بوشهر، تبریز، ساری، آمل، رودسر و سیاهکل در روزهای ۴ تا ۹ تیر واپسین کنسرت‌ها را در تالار وحدت شهر تهران تجربه خواهد کرد. حسین علیزاده و پژمان حدادی که شب‌های خاطره‌انگیزی را از خلیج فارس تا دریای خزر تجربه کردند، بداهه‌های دیگری را برای تهرانی‌ها به سوغات آورده‌اند.
بلیت‌فروشی این کنسرت از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۴ خرداد به دو شکل اینترنتی و گیشه‌ای آغاز خواهد شد. سامانه بلیت‌فروشی اینترنتی سی‌گذر به نشانی www.sigozar.com آماده صدور بلیت‌های الکترونیک برای این کنسرت است و مراکز زیر پاسخگوی علاقه‌مندان خواهند بود:
گیشه تالار وحدت (حافظ) : ۶۶۷۰۵۱۰۴، سیاه و سفید (میدان انقلاب): ۶۶۹۵۲۴۹۷ – ۶۶۹۷۱۶۰۳،پرشیا (بلوار کشاورز): ۸۳۸۸۰،کافه کهن (میدان هفت تیر): ۲-۸۸۵۹۲۷۷۱،دارینوش (قلهک): ۲۲۰۰۰۴۰۰ – ۲۲۰۰۰۶۰۰،فروشگاه پاز (پاسداران): ۲۲۵۸۷۸۴۶،فروشگاه پردا (شهرک اکباتان): ۴۴۶۹۷۹۰۵،دل پخش (خالد استامبولی):۸۸۱۰۴۰۲۱،فروشگاه دنیا (میدان قدس): ۲۲۷۴۷۶۱۶،دیانا موزیک (شهرک غرب): ۸۸۰۸۵۰۵۷،مرکز موسیقی بتهوون (کریمخان): ۹-۸۸۳۱۳۸۶۸
این برای دومین بار است که حسین علیزاده آخرین اجراهای تورکنسرت بداهه‌نوازی خود را در تالار وحدت تهران به روی صحنه می‌برد. سال گذشته نیز این هنرمند برجسته کشور به همراه مجید خلج پس از سفر به شهرهای قزوین، رشت، گرگان و بندرعباس اجراهایی را در تالار وحدت به روی صحنه برد.
تورکنسرت آن و آن، از دی ماه سال گذشته با اجراهایی در کشورهای آمریکا، کانادا و فرانسه آغاز شد و در اردی‌بهشت‌ماه به کشورمان رسید. ابعاد جهانی این تورکنسرت و تعداد قابل توجه اجراها در شهرهای کشورهای مختلف، دونوازی بداهه‌ حسین علیزاده و پژمان حدادی را به یکی از رویدادهای استثنایی فرهنگی در دهه‌های اخیر مبدل کرده است. حضور این دو هنرمند محبوب در بین مردم شهرهای مختلف بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های کشور داشته و بسیاری از مردم هنردوست شهرهای مختلف خاطره برگزاری این کنسرت را در شهر خود فراموش نشدنی عنوان کرده‌اند.
حسین علیزاده و پژمان حدادی هفته آینده طی روزهای ۲۸ تا ۳۱ خرداد کنسرت‌هایی را در شهرهای رودسر و سیاهکل خواهند داشت و پس از آن به تهران می‌آیند تا از ۴ تا ۹ تیر در تالار وحدت به روی صحنه بروند. گفتنی است که تهیه‌کنندگی تورکنسرت‌ آن و آن، همانند مجموعه کنسرت‌های حسین علیزاده و مجید خلج در سال‌های ۸۹ و ۹۰ برعهده بهرنگ تنکابنی و کیوان فرزین است.

 


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ