تبعیض انگلیسی ها در نمایش عکس احسان حدادی

تبعیض انگلیسی ها در نمایش عکس احسان حدادی

به نقل از ایرنا، هیچ تصویری از احسان حدادی نایب قهرمان پرتاب دیسک این دوره از بازی های المپیک دیده نمی شود. در حالی که او نخستین ورزشکاری بود که در مرحله مقدماتی صعود خود را به فینال مسابقات قطعی کرد.


از طرف دیگر، احسان حدادی در ۲ شب گذشته در زمان برگزاری مسابقه فینال پرتاب دیسک، ازپرتاب اول تاپرتاب پنجم ورزشکاران حاضردراین مرحله،درجایگاه نخست قرار داشت و به مدال طلا رسیده بود.ازطرف دیگرهیچ عکسی ازپیترمالاچوفسکی لهستانی نفرسوم المپیک و ویرجیلیوس الکنا لیتوانیایی نفر چهارم در سایت نیست که این مسئله نشانگر این مهم است که گویا مسوولان سایت یا عکاسان حاضر در میدان مسابقه، اطلاعی از جزئی ترین اتفاقات پرتاب دیسک نداشتند.

اما از آنجا که سایت بازی ها پس از پایان مسابقه پرتاب دیسک ۴ عکس جدید از رابرت هارتینگ قهرمان المپیک در هنگام خوشحالی منتشر کرده است و به مرور تعداد عکس های خود در این بخش را به ۱۲ عدد رسانده، نشان دهنده این مهم است که گویا اراده ای در پس پرده تمایلی به نمایش درآمدن پرچم ایران با تصویر احسان حدادی قهرمان نامی کشورمان ندارد.اما ۱۲ عکس بازی ها در بخش پرتاب دیسک چه کسانی هستند.

چهار عکس نخست متعلق به رابرت هارتینگ قهرمان آلمانی بازی های المپیک است که یکی از آنان لحظه پرتاب دیسک و سه عکس دیگر شادی او و لحظه پاره کردن پیراهن را نشان می دهد.
عکس پنجم متعلق به لارنس اوکوی نماینده بریتانیا میزبان مسابقات است که در فینال میان ۱۲ نفر، رتبه آخر را به خود اختصاص داده است وباعث شرمساری تماشاگران پرتعداد انگلیسی در ورزشگاه لندن شد.
عکس ششم نیز متعلق به عبدال بهاری دیگر نماینده بریتانیا است که با ۶۰ متر و ۸سانتیمتر درگروه دوم مرحله مقدماتی شانزدهم شدوحتی فرصت عرض اندام کردن در مرحله فینال را پیدا نکرد.
عکس هفتم نیز متعلق به جیسون یانگ آمریکایی است که حتی موفق نشد به جمع ۱۲نفر مرحله فینال خود را برساند.
عکس هشتم و دوازدهم ‘ینیفر فرانک کاساناس’ از اسپانیا را که در فینال هفتم شده است نشان می دهد.
عکس نهم رابرت یوربانک ازلهستان است که یکی ازضعیف ترین پرتابگران دیسک در این دوره بود بطوری که در گروه اول دور مقدماتی با ۵۹ متر و ۵۶ سانتیمتر در جایگاه پانزدهم ایستاد.
عکس دهم اریک کده هلندی است که در فینال دهم شده است.
باتوجه به نمایش تصاویر پرتابگران دیسک ضعیف کشورهای بریتانیا، آمریکا و اسپانیا و… در شرایطی که کشورهای دیگری همچون ایران در صدر جدول قرار داشتند شاید گواه این باشد که استکبار جهانی در ریزترین بخش های ورزش نفوذ کرده است بطوری که نمود آن را در ماده پرتاب دیسک می بینیم.البته احسان حدادی تنها مسوولان فدراسیون دوومیدانی را در کنار خود داشت و به نوعی از حمایت مسوولان ورزشی کشورمان به دلیل حضور آنان در سالن اکسل محل برگزاری مسابقات وزنه برداری و کشتی بی بهره بود.


مهدی موعود,ظهور۱۲,تصویر واقعی شیطان,دجال و فراماسونری

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *