تب خرید در بازار لپ‌تاپ و تبلت; قیمت‌ها ۱۰ درصد گران شد

۱۱خردادماه،

رئیس شورای حل اختلاف اتحادیه رایانه تهران گفت: از حدود یک هفته پیش قیمت‌ها در بازار لپ‌تاپ و تبلت تاکنون حدود ۱۰ درصد افزایش یافته و خریدها در بازار با این استدلال که تا گران‌تر نشده، خرید کنیم، افزایش یافته است.
 
محمد حسن محمدی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به وضعیت بازار لپ‌تاپ و تبلت اظهار داشت: از حدود یک هفته پیش قیمت‌ها در بازار لپ‌تاپ و تبلت سیر صعودی گرفته است.
 
رئیس شورای حل اختلاف اتحادیه رایانه تهران گفت: همواره با بالارفتن نرخ دلار و قیمت‌ها عجله مردم برای خرید بیشتر می‌شود با این استدلال که تا بیشتر گران نشده خریدشان را انجام دهند و در نتیجه هم‌اکنون خریدها در بازار لپ‌تاپ و تبلت افزایش یافته است.
 
این واردکننده رسمی لپ‌تاپ و تبلت افزود: از یک هفته پیش تاکنون قیمت‌ها در بازار لپ‌تاپ و تبلت حدود ۱۰ درصد افزایش یافته است؛ برای مثال یک تبلت یک میلیون تومانی یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان شده است و به همین صورت اجناس دیگر.
 
مدیر عامل شرکت لوتوس ادامه داد: پیش‌بینی بازار بر صعودی بودن قیمت‌ها است، به طوری که تا تیرماه قیمت‌ها حالت صعودی خواهد داشت و پس از آن شیب افزایش قیمت‌ها بیشتر شده و در شهریورماه به بیشترین میزان خواهد رسید.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ