تجاوز به دختر ۱۸ ساله معلول توسط مرد هوسران

۳۰م دیماه ،

خبرگزاری ایسنا: دادگاه تجدیدنظر بحرین حکم حبس ابد یک مرد ایرانی به جرم تجاوز به یکی از دوستان دختر (فرزند) خود، را تایید کرد.

این مرد ۳۸ ساله در سپتامبر سال قبل به سبب تجاوز به یک دختر ۱۸ ساله کە دچار ناتوانی ذهنی است، به زندان محکوم شد. وی بعدتر علیه این رای در دادگاه عالی درخواست تجدید نظر کرد کە این دادگاه نیز محکومیت وی را تایید کرده است.

این مرد کە به عنوان نگهبان یک ساختمان مشغول به کار بود، در ۲۸ ژانویه سال قبل یکی از دوستان دختر خود را کە گفته می‌شود، ظرفیت عقلی در حد یک کودک ۸ ساله دارد را به خانه‌اش برده و از وی خواسته تا به اطاق خوابش برود و در آنجا به این دختر تجاوز کرده است.

وی پس از این کە قربانی ماجرا را برائ خانواده‌اش تعریف کرده و گفته بود کە پدر یکی از دوستانش وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است، توسط پلیس دستگیر و سپس در دادگاه محاکمه شد.

بر اساس اسناد دادگاه، آزمایشات DNA نشان می‌دهد کە این مرد به شاکی تجاوز کرده است.

 این مرد ایرانی دارای سابقه کیفری شامل ۱۰ مورد معامله مواد مخدر، دزدی و سوء استفاده اخلاقی از یک پسر ۱۸ ساله است. وی به سبب جرایم قبلی‌اش به ۱۰ سال زندان محکوم شده بود، اما بعدتر در دادگاه تبرئه شد.

وکل مدافع این متجاوز گفت: برائ آخرین بار از دیوان عالی بحرین درخواست تجدید نظر خواهد کرد تا بتواند مجازات موکلش را کاهش دهد.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ