تجاوز وحشیانه مرد هوسباز به دختر تهرانی در آسانسور

مردی که اسیر وسوسه شیطانی شد و دختر جویای کار را در شمال غرب تهران از پا درآورد دیروز در دادگاه کیفری پایتخت، محاکمه شد.

به گزارش خبرنگار ما، ظهر هفتم مهر پارسال یک زن جوان با پلیس ۱۱۰ تهران بزرگ تماس گرفت و گفت جنازه ای در برج…. شهرک نفت رها شده است. سپس افسران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به سرعت دست به کار شدند و به برج موردنظر رفتند. آنان با دیدن پیکر دختری که سر و صورتش زخمی بود ماجرا را با کشیک وقت دادسرای ناحیه ۲۷ در میان گذاشتند. بدین ترتیب بازپرس «حسین روشن» و پلیس دایره دهم آگاهی مرکز، رسیدگی قضایی – پلیسی به پرونده را در دستور کارشان قرار دادند و جنازه به پزشکی قانونی فرستاده شد.

به گزارش ممتازنیوز کارآگاهان در نخستین گام به بررسی دقیق فیلم دوربین های مداربسته برج پرداختند و مشخص شد دختر نگونبخت، ساعت ۰۲/۱۱ دقیقه همان روز به همراه مرد ۳۱ – ۳۰ ساله ای وارد آنجا شده بود. با افشای این موضوع، ساکنان برج نیز فیلم دوربین های مداربسته را دیدند و «رضا- ح» را شناسایی کردند.

این مرد ۳۰ ساله چندی پیش در برج، سرایداری می کرد اما فعالیتش، تداوم نداشت. پلیس در ادامه تحقیق میدانی پی برد «رضا» در یک فروشگاه موادغذایی در دره «فرحزاد» کارگری می کند و شب ها، نگهبان یک فروشگاه دیگر در «مجیدیه» است.

با شناسایی محل کار متهم فراری و کنترل نامحسوس، سرانجام وی در «مجیدیه» ردیابی و دستگیر شد. «رضا» که در بازجویی مقدماتی، خود را بی گناه می خواند با دیدن فیلم دوربین مداربسته برج، چاره ای جز بیان حقیقت ندید: «هفتم مهر بود که یک دختر تنها برای پرسیدن آدرس شرکت کاریابی به سوپرمارکتی که در آن کار می کردم آمد. شرکت کاریابی، روبه روی سوپرمارکت بود و آدرس را به او دادم. چند دقیقه بعد همان دختر خوش برخورد از شرکت خارج شد و دوباره به سراغم آمد.»

وی افزود: «دختر تنها از بیکاری گلایه می کرد که به یاد یکی از بستگانم افتادم که به دنبال خدمتکار بود. به آن دختر، پیشنهاد کار در یکی از برج های شهرک نفت را دادم و با هم به راه افتادیم. در برج، موضوع را به فامیلم گفتم اما جواب مثبت نداد.»

«رضا» ادامه داد: «به همراه آن دختر، سوار آسانسور شده بودیم که ناگهان اسیر وسوسه شیطانی شدم و به جای آنکه دکمه همکف را بزنم، منفی سه را فشردم. دختر دم بخت که از نقشه من باخبر شده بود داد و بیداد کرد و درگیر شدیم. من سر او را محکم به بدنه آسانسور زدم که بیهوش شد و روی زمین افتاد. در حالی که به شدت ترسیده بودم چند ضربه دیگر به سر او زدم. پس از اطمینان از مرگش به سرعت فرار کردم اما …»

پرونده در شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران تحت رسیدگی قضایی قرار گرفت و مرد جنایتکار با صدور بازداشت موقت، زندانی شد. به دنبال بازسازی صحنه جرم، کیفرخواست صادر و به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در نشست رسیدگی به این ماجرا که دیروز به ریاست قاضی «محمدی کشکولی» و با حضور چهار مستشار تشکیل شد ابتدا روشن- نماینده دادستان- کیفرخواست را خواند.

سپس خانواده داغدار در جایگاه ویژه ایستاد و برای «رضا» اشد مجازات خواست. نوبت دفاع به مرد عصیانگر که رسید یک بار دیگر جنایت را گردن گرفت: «وقتی دختر جوان به همراه من سوار آسانسور شد چشمش به کیف پولی افتاد که در دست من بود. او از من مقداری پول خواست تا خرج زندگی اش کند. با شنیدن آن تقاضا، حرف هایی زدم که منجر به سوءتفاهم و ناراحتی دختر جویای کار شد. من اما قصد آزار او را نداشتم.»

در پایان این نشست، هیات قضایی با اعلام تنفس وارد شور شد تا رای صادر کند.

تجاوز به دختر تهرانی در آسانسور

آموزش رابطه زناشویی

مستندهای جنجالی ایران

تا این لحظه ۲۹۹نظر ثبت شده
 1. شهروند کرجی گفت:

  لعنت بر هرچی نامرده منم هم مجرد هستم و هم مسافرکشی میکنم پس چرا فکر این غلطارو هم نمیکنم یک مرد باید هم امانتدار و هم ناموسدار مردم باشه و نباید از اعتمادشون سواستفاده کنه.

 2. هاست لینوکس گفت:

  ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید!

 3. خسرو گفت:

  اینجور آدما ها باید اعدام بشن

 4. پریا گفت:

  خاک تو سرت عباس
  شماکی میخای آدم شی؟

 5. عباس گفت:

  سلام دراین جاآشنایی هست بامن دوست باشه

  • زهرا گفت:

   سلام بیا دوس شیم

   • امین گفت:

    سلام. من میخوام باهات دوست شم.

 6. عباس گفت:

  سلام دراین جاآشنایی است بامن دوست بشه.

 7. دیانا طلا گفت:

  از نظر من دختره واقعا احمق بوده که به اون مرده اعتماد کرده من خودم به شخصه به هیچ مردی اعتماد ندارم

 8. فرزاد گفت:

  مردها هوسباز هستند
  ولی دخترایی که بی حجاب هستند حقشون هست
  دوستان ادب رو رعایت کنید

 9. عسل گفت:

  بخدا من واس همچین مردایی متاسفم

 10. بهروز گفت:

  انشاالله که هیچ وقت از این کارا تو مملکتمون رخ نده انشاالله هم دخترا هم پسرا بتونن تا موقع ازدواج خودشونو نگهدارن تا مرتکب گناه نشن انشاالله موفث باشید

 11. محمد گفت:

  خداکنه این اتفاقها دیگه رخ نده اخه برا کشوری مثله ایرا زشته خدا وکیلی

 12. حمید گفت:

  مرده رکورد زود انزالی رو زده!
  احه تو اسانسور حتی وقت نمیشه سیخ کرد!
  واقعا برا مرده متاسفم ابرو مردا رو برد بابا برو یه کرمی چیزی بخر درمان کن.
  الان دختر یا پسر گم میشه زیر یه هفته دوباره پیدا نمیشه!
  کم تجربه بوده

  • حمید گفت:

   من از این تریبون استفاده می کنم و از همه خانوم ها عذر خواهی می کنم

  • حمید گفت:

   من از این تریبون استفاده می کنم و از همه خانم ها به خاطر ناشی گری این مرد عذر خواهی می کنم

 13. اقای لجباز گفت:

  سیکیم هی,۹۳۵۳۴۹۶۷۸۸

 14. سهراب گفت:

  اقایان خجالت فرض کنیدخواهرتون بودچ میگفتید

 15. سهراب گفت:

  ای دادچه رسوایی

 16. سهراب گفت:

  کاش میمردیم چنین خبرهای ب گوشمان نمیرسید فرض کنیدخواهرخودمان بود ای دادچه رسوایی

 17. نگار گفت:

  در مورد این تجاوز به نظر من اون مرده مقصر بوده ودختره گناهی نداشته کاره اون مرد و خیلی از مردای دیگه نشان از بی ایمانی و سستی اونهاست من واقعا برای اینجور افراد هوس باز پست که توانایی کنترل خودشونو ندارن متاسفم.

 18. نگار گفت:

  درسته ک دخترا هم حجابشون بده ولی در مورد این تجاوز به نظر من اون مرده مقصر بوده ودختره گناهی نداشته کاره اون مرد و خیلی از مردای دیگه نشان از بی ایمانی و سستی اونهاست من واقعا برای اینجور افراد هوس باز پست که توانایی کنترل خودشونو ندارن متاسفم

 19. بلوچ گفت:

  من از جنوب شرق تو استان بلوچستان هستم
  بنظرمن مشکل از خود دختراست .دخترا ناراحت نشند ولی دخترای بلوچ حجابشون کامله و می بینید هم که تجاوز هم خدا رو شکر در شهر ما اتفاق نمی افته و نبافتاده این یه واقعیه شهرای دیگه رو نمیدونم ولی سراوان دختر تنها اصن از خونه بیرون نمیاد حالا چه برسه بره سرکار و دنبال کار بگرده اصن لزومی نداره دخترا کار کنند کارو بزار یه پسر بیکار بره سرکار شه حقیقته تلخه
  حجابتونو واقعا یه روزم که شده کامل کنید برید بیرون ببین مردا خوشون خجالت میکشنند نگاتون کنند وضعیت دخترای شهرستانی خیلی خرابه بخدا فسم بعدم توقع دارند بهشوتن تجاوز نشه
  رتبه اول حجاب در کشور استان سیستان بلوچستانه درسته شاید بگی سراوانیا خلاف کارند ولی به ناموس یک دیگر تجاوز نمیکنند و نکردن تاحلا چپنکه دختر با پدرو مادرش میاد بیرپون از خونه فقط اونم باخجاب و چادر نه با ساثورت نمیدونم ارایش غلیظ و نصف موها بیرون
  نامحرم یه تار مو یه دخترو بببنه بهشت بهشته بوی بهشت اون دخترو حرامه اینا احادیثی است از پیامبر)ص

 20. ارشم .. گفت:

  من میخوام با همتون هم کلام بشم

 21. NAMOSHAS گفت:

  وای جونم آبشم میخوره

 22. طرف گفت:

  سمانه همه رو مثه خودت دونستی حتی ای سامان که پونزده سال بیشتر نداره در بارت نظر داده !¡

 23. طرف گفت:

  سمانه همه رو مثه خودت دوستی حتی ای سامان که پونزده سال بیشتر نداره در بارت نظر داده !¡

 24. امیرجم گفت:

  سلام ستاره خانم خوب گفتی چه عجب !

 25. 11 گفت:

  fnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 26. حسین گفت:

  خانمی جهت ازدواج۰۹۱۴۶۱۶۴۲۸۳

 27. ramin گفت:

  خیلی کاربدی کرده مردهوس باز

 28. محمد گفت:

  سلام. بدبختی مااینه که اون کسایی که میخوان جلوی این کارارو بگیرن خودشون از همه بدترن.این جور اتفاق هاهمیشه هست شمانمی دونین که شیطان چه قدرتی داره فقط کافیه یلهظه ازخدا دوربشی.

 29. علي گفت:

  مشکل تو مملکتمونه نه اونا

 30. سمانه گفت:

  واقعاکه،چه‌ادمایه‌وحشی‌پیدا‌میشن‌‌‌چی‌بگم والا

 31. خسرو داد گفت:

  به نظر من اگر ایمان سقوط کند امنیت هم نیست .خدا رحمت مرحوم طالقانی گفت: هر مسجدی دستشویی می خواهد برای متوجه عرض م شدیدیا خیر در پایان ادم ازاده کوچکتری حرکت می فهمد وسلام پیام تمام ..

 32. سامان گفت:

  یکروزدختری شلوارموکشیدپایین خایموخورد

 33. سامان گفت:

  یک روز به یک دخترتجاوزکردم سینه هاشوخوردم کامل لختش کردم باهاش حال کردم

 34. ستاره گفت:

  سلام،من میگم اول اینکه نباید اعتماد میکرد ،دوم آخه یه کارگر احمق کی رو داره که بخواد کار مناسب داشته باشه برای دختره،سوم حالا که شرایط انجوری بود نباید مقاومت نمیکرد و به پسره میداد جفتشون حال میکردن

 35. سامان گفت:

  یک باربه دخترتجاوزکردم ازپشت کردمش اونم ازالتم خورد

 36. سامان گفت:

  یک باردختری بهم تجاوزکرد تمام بدنمو لیس ز خایموهم تف کرد مکید

 37. سلام گفت:

  من روزی صدبارهوس میکنم به دخترای توخیابان تجاوزکنم ولی دلم براشون میسوزه

 38. الهام گفت:

  سلام داداشا و ابجی های گلم قبول دارم ک کار مرده وحشیانه بوده اما از حق نگذریم دخترا هم یکم تقصیر دارن دیگ عذر میخوام برای گفتن این جمله داداشا خودشون ببخشن اما تو قران گفته ران زن عورت زن است خوب خواهر من وقتی تو مانتو کوتاه میپوشی دو وجب رانتو میندازی بیرون خوب توقع داری تورو ببینن استغفرالله یاد فاطمه زهرا بیفتن؟؟؟خب عزیز من مرد ممکنه هر لحظه دچار هوس بشه تو خودت خجالت نمیکشی وقتی بدنتو با لباس تنگ تودمعرض دید نا محرم قرار میدی؟؟؟یادمون باشه الگوی ما فاطمس مادرمون انقد عذابش ندیم..

  • حمید گفت:

   افرین.حرفت کاملا درسته.ولی خوب مردا هم میتونن رعایت کنن

 39. تهران گفت:

  شماها در مورد تهران چی فکر میکنید، نامردای شهرستانی

 40. خوزستان گفت:

  همش ازهمین دخترای خوشکل خیابانی هس که میذارن ادم هوس بازبشه

 41. محسن گفت:

  این جانی باید بدون محاکمه اعدام بشه

 42. bouchaib گفت:

  انا المهدی المنتظر لو لا ارضی الصحراء الغربیه ماوجدتنی کتبت مقال فی ای صفحه لا ل حاکم ولا باغیه بائعه الهوى لاتختلف مع الدمیات فی الشوارع فی الدوال العربیه اما ب البحر خلاص ب کلام الصحراویات یعنی عاریات امامک ام البحر الجنه کل واحد یفکر فی حسابه ولاتنسى لم تعرف المهدی المنتظر

 43. bouchaib گفت:

  حسن الله یاری امر الجواب من المهدی المنتظر رضای معک این ماکنت وصدقت ان الخمینی ناقص علم وطبعی لو کان متبحر فی العلم لم یکون سیاسی فی فرنسا ولماذا لم یذهب للهند مثلا وعلى ایران لدی وجه واحد انا شیعی لکن لیس على هواکم وانتم لم تقدمون رساله شکر حتى عندما کنت حفیظ بوشعیب ادافع عنکم وانا لا اعرف من انا

 44. bouchaib گفت:

  انا المهدی المنتظر فی هذه السنه تزامنت الذکرى لنبی محمد جدی ..صلى. ب وفاته وب ملاده وملاد السنه الملادیه قل فی اسبوع واحد بنسبه لی والسؤال فماهو السر..

 45. bouchaib گفت:

  ۹ ۱ lavlps

 46. bouchaib گفت:

  آمادگی برای اربعین

  السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

  چندین سال است اربعین برای دلدادگان حضرت ابا عبدالله یادآور روزهاییست که موج شیعیان و حتی اهل سنت به سمت کربلا با پای پیاده حرکت میکنند.

  اری … سفری که اوج عشق مردم به اهل بیت را نمایان میکند. پیاده روی نجف تا کربلا…

  این تجمع بزرگترین تجمع انسانی جهان است. از همه جای دنیا عاشقان جمع میشوند . ترجیح میدهم توضیح

 47. bouchaib گفت:

  انتخاب جذابترین و خوشگلترین

 48. bouchaib گفت:

  ۰ ۹ ۰ ۱ ۴ ۲ ۲ ۳ ۷ ۱ ۹ ۰۶۵۱۷۲۷۴۳۲ ۶۰۰

 49. bouchaib گفت:

  ۰۹۰۱۴۲۲۳۷۱۹ مشهورترین درون‌گراهای تاریخ

 50. پوریا گفت:

  خاک بر سر ملت عقب مونده خاک بر سر جهان سومی سیاسوخته بیابون نشین ایران با اون قیافه های شبیه میمونشون تروریستای انتحاری گوزوی وحشی جنایت کار به جنایتاتون ادامه بدین XD

 51. سامان.ازدواج دایم .تهران09014223719م گفت:

  با سلام
  من خودم یه مردم اما از مرد بودنم خجالت می کشم
  همیشه در حق زنها طلم میکنیم ما مردها.حیف من زن ندارم وگرنه سرتاپاشوطلامیگرفتم و تا اخرعمر نوکریشو میکردم
  هالا که بحث زن پیش اومد راستی خانمی از تهران برای ازدواج هست؟من۲۸سالمه ؛ خامی تا ۳۵ سال می خام۰۹۰۱۴۲۲۳۷۱۹

 52. bouchaib گفت:

  LAVLPS ع ل م را ا ى ن ج اب ى ا ب ى د

 53. bouchaib گفت:

  ۰ ۶۵ ۱ ۷۲ ۷ ۴ ۳ ۲ س را ادام ه م ط ل ب ظ ری ف در ف ی س ب و ک ع ص ر ای ن ان دا ن ش م ن د ا ی را ن ی پ وس ت م ص ن و ع ی س اخ ت ع ل م را ای ن ج ا ب ی اب ی د

 54. bouchaib گفت:

  ک ف اح POLICYMIC س را ادام ه م ط ل ب ظ ری ف در ف ی س ب و ک ع ص ر ای ن ان دان ش م ن د ا یرا ن ی پ وست م ص ن وع ی س اخ ت علم را ای ن ج ا ب ی ابی د

 55. bouchaib گفت:

  مسکی iranwebgard.ir YAHOO س را ادام ه م ط ل ب ظ ری ف در ف ی س ب و ک ع ص ر ای ن ان دان ش م ن د ا یرا ن ی پ وست م ص ن وع ی س اخ ت علم را ای ن ج ا ب ی ابی د

 56. محمد گفت:

  زیاد جالب نبود

 57. سینا گفت:

  تبعه افغانی بوده ضمنا تا فکری به حال این مهاجران در ایران نشه همین آش و همین کاسست

  • یه عزادار امام حسین گفت:

   کدومشون تبعه ی افغانی بوده ؟؟دختره یا اون متجاوزه ؟؟؟؟؟؟

 58. یه بنده خدا گفت:

  خیلی بده من رو هم چند روز پیش دوتا پسره ی عوض

 59. mohammad گفت:

  واقعا چی میشه گفت….

 60. ابراهیم گفت:

  واقعا برای شما متاسفم که این مورد ها رو پخش میکنید حالا راست باشه یا دروغ……….و

 61. نیما گفت:

  الکی میگه

 62. ژیلا گفت:

  ممنونم سحاق قدیمی که کامنتموخوندی خیلی خوشحال شدم اره حق باتوست..

 63. سحاق قديمى گفت:

  دخترگل توهرخونه اى اتفاق بدمى افته نگران نباش بادوست هاواطرافیانت بیشترارتباط کلامى برقرارکن

 64. ژیلا گفت:

  من یه دخترشونزده سالم که چندوقته بخاطراتفاقای بدی که توخونمون میفته همش گریه میکنم ببخشیدکه اصلاربطی به این صفحه نداشت…اخه ناراحتم خیللللللللللی..!

 65. †مهدی† گفت:

  خدا غیرت کجا رفته چرا خونمون اینجوری شده
  چرا؟

 66. مبین گفت:

  خود دخترا نصف موها رو بیرون دادید مانتو شلوار اسپرت میکنید و ….. ما مردا خوب معلومه وسوسه می شیم . بعضی دخترا هم خودشون کم نمیارن

 67. مهدي گفت:

  سلام واقعا ک باید ب غیرت مردا افرین گفت ایران ناسلامتی کشوری اسلامی و غیرتش همه جا اوله ولی بعضیا نمیتونن خودشونو نگه دارن خدا ب دادشون برسه بعدشم اینکه دختری جوان و تنها ب دنبال کار میگرده طبیعیه چون تو کشور ما تورم کو بیکاری بیداد میکنه و باید فکری ب حال جونایی مث ای کرد ک برا ی لقمه نون حلال راضی ب چنیی کارای پستی نمیشن خدا حافظ همشون امین

 68. میترا گفت:

  به نظرمن دختره هم مقصربود نبایدبه یه غریبه عتماد میکرد چرا باهاش رفت

 69. بهشت گفت:

  سلام.وقتی مردی یا زنی اینطور باشن مطمئن باشید که ضعف از خانواده طرفه.متاسفانه جامعه ایران پر از نقصه.وکسی برای اصلاحش نمیرسه و به داد ایران نمیرسه.واسه مرد و زن به اصطلاح مسلمان متاسفم.همه نیتها بد شده متاسفانه جامعه سالمی نداریم الان.همه چیز بستگی به ما ایرانیها دارهکه خودمون قانون خودمونو بلد نیستیم.عرب و لر و ترک و عجم هم نداریم همه انسانیم**

 70. زهرا ابان گفت:

  خراب خونه راه بندازه جوون بره کارشو کنه…….؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  تف به غیرتت نامـــــــــــــــــــــــــرد …
  روی هر چی حیوونه سفید کردی….

 71. میلاد گفت:

  دسش درد نکنه دمش گرم . خوب کرد ملتی ک هر بهایی میده ب دختر نهریه بزنه اندازه تاریخ تولدو خراب خونه راه نندازه جوان بره کارشو کنه همینه

 72. ۰۹۳۰۳۳۷۱۹۴۵سامان گفت:

  لعنت خدا برمردان هوس باز بی خوانواده.یکی باید همین کارو با خواهر مادرشون بکنه.

 73. الکى گفت:

  برینم تواسانسور پله برقى خوبه

 74. مرضیه.حا گفت:

  بنده.خدا صیغه یعنی مرد از لحاظ مالی وعاطفی بتونه زن قبلیشو تامین کنه.بعد دنبال زن صیغه ای بره نه اینکه زن اول وبا چاقو شکنجه کنی گرسنه نگه داری وادار به خلاف کنی .چون نمیتونی از عهده چند نفر بر بیای.این یعنی هوس بازی.کار از این کارا گذشته.نیاز غریزی؟زن با زن فرق داره؟هر ماه یک نفر؟زن شوهر دار؟مرد زن دار که زنش چیزی کم نداره؟چی داری میگی؟جای اقای خلخا لی واقعا خالیه.خداوندا من از اینده واز حال میترسم .پشیمانم از این زیستن ولی از گفتن این جمله هم بسیار میترسم……..

 75. صالح گفت:

  خانه های عفاف یا صیغه را بیشتر مورد توجه قرار بدین چشم ودل مردم سیر بشه تا دنبال ناموس مردم نرن،همیشه ثابت شده هر چیزی محدود بشه این طبیعت انسانه که به اون حریث تر میشه ،اگر صیغه باشه حداقل طالبین آن با بیوه ای یا کسی که نیاز مالی یا غریزی داره خودشو ارضا میکنه ودنبال ناموس کسی ننره باتشکر

 76. مرضیه.حا گفت:

  مهناز جون فریب خوردزن صیغه ای اقا اسماعیل شد نمیدونست این اقای هوس باز خیابانی پاتال چون بازنهای خیابانی دم خور شده دختر ۱۴ ساله رو به اسم خواهر فریب میده.میدونی.اقا رضا.همه جا بنویسین.تا مردم فریب اینجور هوس باز ها رو نخورن.اگه حرف این اقا رو گوش بدین شاید فکر کنین بهترین بنده خدا روی زمینه.ببخشید توهین نباشه عزیزان

 77. محمد گفت:

  واقعا خیلی ناراحت شدم.خدا روحش رو شاد کنه

 78. ئهمشي گفت:

  koskeshayre ahmagh dokhtararo gereftan lokhtesh kardan kirshono to kosesh kardan rahemesh pare shode bachedara shode kiram to kose har chi dokhtare zeshte.hahahahahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 79. رضاAS گفت:

  بیچاره مهنازچه گناهی داره

 80. مرضیه.حا گفت:

  خاک بر سر هر چه زن ومرد هوس باز مثل اقا اسماعیل وفاطمه مثلا گل فروش ورویا وسایییییرین که حرمت خانواده وزنان ومردان پاک دیگررا مثل اقای اسانسوری زیر سوال میبرن .قابل توجه مهناز خانوم.اسمش ادم است اما تو باور نکن .کاری میکند که از پس هیچ حیوانی بر نمی اید.زن ومرد هوس بازو میگم.

 81. مرضیه.حا گفت:

  خاک بر سر هر چه مردو زن هوس باز مثل اقا اسماعیل وزنان هوس باز امثال فاطمه مثلا گل فروش ورویاخانوم وساییریییییین…که.حرمت.خانواده ومردان وزنان پاک دیگر را زیر سوال میبرن.قابل توجه مهناز خانوم.

 82. آرمان گفت:

  دمشون گرم لیاقت دخترا همینه به نظرمن بعد ازتجاوز باید گردن اون دختره روهم زد!

  • roshanak گفت:

   لیاقته توچیه هان عوضى ادم پوفیوس خاک برسرت کنن

  • اوانجی جون گفت:

   کسافت بزار بیان با خواهر و مادر خودتم اینکارو بکنن بعد میبینیم که بازم میگی حقش بود

  • کورش گفت:

   دوستان همینجا شخصی که در اینده تبدیل به یک قاتل میشه رو میبینید. فراموش نکنید که این افراد خیلی به ما نزدیک هستند ولی در اینترنت حس واقعیشون رو فاش میکنند. باید از مردم ترسید.

  • lpln گفت:

   [,k lh

 83. آرمان گفت:

  دمشون گرم لیاقت دخترا همینه!به نظرمن بعد ازتجاوز باید گردن اون دختره روهم زد

 84. تو فضولی گفت:

  عرب های احمق به کشور ماچیکار دارن. ازاین به بعد هر عربی که نظر بده ……

 85. جواد بیرانوند گفت:

  بد نبود

 86. bouchaib گفت:

  sahara occidental ارقام العربیه تحتاج شبکه عربیه

 87. bouchaib گفت:

  ۴ ۰۴ ۸ ۳۰ ۶ ۷ ان ا المهدی المنتظر ی اا لح م ی ر ل ل ا س ت خ ب ر ات ال ع ال م ی ه دون اس ت ث ن اء ای دوله

 88. Mmmmm گفت:

  جوووووووووووون

 89. nafi3e گفت:

  واقعا که یعنی این مردا اینقدر بی اراده هستن که حتی نمیتونن جلوی خودشونو بگیرن؟!ولی واقعا دم اون داداشایی که حواسشون به خودشون هست گرم

  • رزا گفت:

   Nafi3e [جان خدا خودش بهتر میدونه که چی خلق کرده برای همینم به زن ها گفته حجاب حجاب حجاب و مردها هم نگاه هاشونو کنترل کنند و هر دو به نامحرم نگاه با لذت نکنند. ولی متاستفانه بعضی از ماها……

 90. من گفت:

  لعنت خدا بهش.ولی خب باید پیشگیری کرد دختر باید ترسو باشه نمیدونم باچه جراتی اونوقت شب تنهایی بایه مرد رفته خب معلومه دونامحرم تنهاباشن وسوسه میشن .ولی خداوند ذلیلش کنه

 91. puya گفت:

  چى بگم والا کسکشها اهمقا دىوس

 92. amir گفت:

  خیییییلی بده.

 93. ......s...... گفت:

  اخی بیجاره دختره ادم دیکه تو اسانسور هم امنیت نداره …وااااااااای

 94. مسیا گفت:

  بددددددددددددددددددددددددددددددددد

  • بهنام گفت:

   خخخخخخخخخخخخخلی خوبه

 95. amirali گفت:

  نظر من دختر خودهش خاریده مرد اهم هوس کرده دست مرد نبود نتونست جلوی خوده شو بگیره…..اهمین..شما اقا مهدی چرت تو پرت نکو خواهشن..

 96. مهدی گفت:

  یکی بگه آخه مرتکه گاو مگه میشه با بچه هم حال کنی که این کارو کردی واقعا متاسفم برای مردها و پسرا چه زود عنان از کف می دهند

 97. amir turk گفت:

  واقعا خیلی تاسف انگیز هس این کارا وبازم افرین به ترک ها و اذری ها که غیرت معروفشون نمیزاره این کارها تو شهراشون رواج پیدا کنه.اصلا نشنیدم که دختر ترک یا اذری مورد تجاوز قرار گرفته باشه .افرین دوستتون دارم یاشاسین اذربایجان یاشاسین ترک بالاسی

 98. علی گفت:

  خوب کاری کردن

 99. سعید گفت:

  یس آه

 100. محمد گفت:

  .برای من فرقی نمکند چه ایران باشد یا خارج این عمل زشت را محکوم می کنم..

 101. مجتبی مشهد گفت:

  ای بابا بحث رو به کجا ها که نکشوندید
  هرکی خربزه میخوره میشینه پای لرزش.هم اون مرده حوس باز هم اون دختری که باباش ولش کرده بره دنبال کار… از حق نگذریم سوژه بدی نیست اما واقعا جاش نبود توی آسانسور 😀
  خاک تو سر بقیه که اینجا شماره میدن یا دنبال دختران …

 102. شیوا گفت:

  خدا ذلیلش کنه..دخترا دیگه آسانسور سوار نشیدااااااااا.
  من جای قاضیه بودم اول میدادم یه سگ مردرو بکنه بعدش سنگسار.. رای صادر کردنم بلد نیستن .

 103. مینا گفت:

  آقا یا خانم استاد
  هیچ هیات علمبی حقوقش یک میلیون تومان نیست…..همه هیات علمی ها بالای ۴ میلیون تومان حقوق می گیرند.(جهت اطلاع)
  این مرد بی ناموس نه یک بار بلکه ۵ بار باید اعدام بشه….تا عبرتی باشه برای بقیه….
  بسیار افرادی هستند که مانند این آقا از سطح پایین اجتماعی برخوردار اند..اینگونه مرد ها اگر ازدواج هم بکنند( که احتمال ازدواج کردن اینها از یک پسری که تحصیل کرده است بیشتر است…) باز هم از این کارهای کثیف انجام می دهند

 104. محمد گفت:

  همون طور که بعضی از دوستان به این نکته اشاره کردن تقریبا تقصیر هر ۲ جنس هست دخترا مراعات نمیکنن هرکسم تا حدی میتونه تحمل کنه خدایی ما مردا وقتی دختر یا زن چادری میبینیم حتی جرعت نداریم بهش یه نگاه بندازیم چه برسه به این کارا !!

 105. sara گفت:

  خاک تو سر اشغالش کنن مرتیکه عقده ای خوبه همینو کارو با خانواده خودش بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  واقعا یه روانی وحشی بوده باید جلو عموم مردم زجر کشش کنن تا بقیه عبرت بگیرن

  • محمد گفت:

   سارا تو حرض نخور واس قلبت ضرر داره

 106. دلارام گفت:

  سلام میشه خبری که توی این وب هست رو تو سایتتون به اشتذاک بگذارید
  DOKHTAREIRANI16.BLOGFA.COM
  لطفا بهم بگید که این کارو می کنین یا نه..

 107. sokot گفت:

  بابا هنوزدم این دسته از به اصطلاح مردا گرم. حداقل اعدام میشن بااعدام شدنشون تاوان حیونیتشون رو میپردازن. او ن نامردایی که ازدواج میکنن فکر میکنن برده گرفتن زن بیچاره بیرون کار کنه خرج زندگی رو بده اون زالو هم اموالش رو به نام فک وفامیلش کنه. خرج خونه. نده. تازه زن بیچاره رو هم با طلاق تهدید کنه که صدق سر قانون قشنگمون راحت حق زن بیچاره رو پایمال میکنن حالاکی میتونه تاوان این تجاوزات شرعی رو بگیره. بنظر شما کدومشون حیونترن اونی که اعدام میشه یا…

 108. مهندس احمد گفت:

  مهندس احمد گیلان ۲۴ ساله

 109. ارمين گفت:

  سلام به همه ارمین هستم دنبال یه خانومم واسه اشنایی هرکسی شرایطشوداشت بگه

  • مهدی گفت:

   دادا واقعا برات متاسفم

 110. sara گفت:

  به نظر من فقط یه حیوون روانی یه همچین کاری میکنه…..

 111. مهدی گفت:

  ولی این که نگفت تجاوز کرده!
  وقتی سرش رو به دیوار زد بعدش ترسید و جنازش رو گذاشت بالای برج!

 112. ﻛﻴﺮ بامرام گفت:

  ﺳﻠﺎﻡ ﻣﻦ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻳﻚ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﺍﺯ ﻣﺸﻬﺪ ﻫﺴﺘﻢ ﺑﺮﺍﻯ ﺩﻭﺳﺘﻰ و ﺳﻜﺲ ﻟﻂﻔﺎ ﺑﻴﺎﻡ ﺑﺪﻥ ﻛﻮﺱ ﺷﻮ میماﻟﻢ ﺭﺍﺳﺘﺸﻮ ﺑﺨﺎﻳﻦ ﻣﻦ ﻛﺲ ﻣﺎﻟﻢ ﺳﻦ ﻣﻦ ۲۵ﺳﺎﻟﻪ ﺍﻱ ﺩﻱ ﻣﻨﻢ goga_303@yahoo.com

  • ملینا گفت:

   خیلی ادم بی جنبه و بی تربیتی هستی

 113. موهناجون گفت:

  ایول به همه که یه جورایی نظردادن ایول بابا…

 114. ستاره گفت:

  منم میخاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.

  • hamed گفت:

   ستاره خانم بیا من بهت میدم!!!!!!!!!!!

   • الیاس گفت:

    کس عمه جفت شما حرومزاده های چسو XD

 115. AMIR گفت:

  هه خاک تو سر دختر ندیدتون .. وحشی هستین به خدا خااککک تو سرتوننن البته بعضی از مرد ها

 116. خیر انساء 85ساله گفت:

  هرچه امکاناته مال تهرانیاس

 117. t گفت:

  سگ تو روح همه متجاوزا بشماااار

 118. نفس گفت:

  اقا سجاد منظورت ازعدالت چیه مطمعنا تو یه مردی واونو تبرئه میکنی ولی این اخرنامردیه

 119. سجاد گفت:

  به نظرم باید با عدالت با اون مرد بر خورد بشه

  • شیدا گفت:

   آقا سجاد اگه این آقا همین بلا رو سر خواهر یا مادر خودتم میاورد میگفتی با عدالت باهاش رفتار شه؟اتفاقا از وقتی نظرات قران اجرا نمیشه مملکت اینطوری به گند کشیده شده. اگه کسی که زنا میکنه شلاق بخوره اونم بین عموم و کسی که لواط میکنه با دست بسته از بلندی بندازنش پایین مردم بخاطر ترسشون هم که شده این کارا رو نمیکنن.

   • محمد گفت:

    شیدا جون باهات موافقم حتی از اینم بایدبیشت شه باید کاری کنن ک از زنده بودنشون پشیمون بشن نامردا

 120. سجاد گفت:

  به نظرم هر کسی به نوبه یخودش خوشگل هست

 121. عرفان گفت:

  بهتراست مسائل ریشه ای حل شود همه دنیا دارند اعدام رامحکوم می کنند ما داریم درموجود زنده صحبت می کنیم چه بلایی سر جوانان ما آمده است همش خشونت تا کی!

 122. ناشناس گفت:

  سلام من مرد تجاوزکارم اززندان صحبت میکنم میدونم همه لعنتم میکنیدوکارما فقط خدا شاید ببخشه پس من توبه میکنم وخوشحالم خدا مثل بنده هاش کوچک نیس

 123. باکومبا گفت:

  واقعأک متأسفم.

 124. idin گفت:

  صد در صد باید این مرد عوضیو از بین برد

 125. علی گفت:

  حیوانات از شنیدن این خبر تعجب می کنند.تعجب از اینکه چرا بعضی آدمها شعورشان از حیوانات کمتر است.

 126. mohammad گفت:

  واقعا که خاک بر سرش حقشه فقط از پله بالا پایین بره تا جونش درآد.
  آخه بیشعور نمیگی آسانسور خراب میشه همونجوری کثیف میمونی نمازت قضا میشه

 127. کوشان گفت:

  خاک تو سرت مرتئکه خر.اخه احمق تو اسانسور???

 128. دل آرام گفت:

  من با همه پسرا موافقم

 129. سحر گفت:

  از همه این ها بگذریم،ولی ادم باید خودش هم مراقب باشه.کجا میره ، کی میره، با کی گرم بگیره با کی گرم نگیره،…..

 130. سپهر گفت:

  این و برای توجیح کار وحشیانه ی اون مرتیکه ی حیوون نمیگم ولی کرم از خود درختم هست!!!!

 131. شیعه... گفت:

  با سلام به دوستان دقت کنید که داریم روز به روز به قیامت و فرمایشات شریف رسول الله نزدیک میشویم که درچنین ایامی مردهای باایمان دست زن وفرزندان خود رابه دلیل اینکه کسی به آنها تعرض نکند ازاین شهربه آن شهروازاین کوه به آن کوه میروند دعا برای فرج مولای غریبمان کنید ودعا ودعا انشاالله روزی بیاید که آقا بنا بر روایات ومهلتی که تا روز معین خدای رحمان به ابلیس ملعون داده، سر از تن کثیفش جدا میکند و آن روز چه روزی باشد،تمام لحظه لحظه زندگیمان را با نام پروردگار عجین کنیم وشاهد برکات فراوان آن باشیم ، موفق وپیروز باشید

 132. مهلا گفت:

  عوضی

 133. amiali گفت:

  از دخترا انتظار دیگه ای نباید داشت واقعا متاسفم

 134. honey گفت:

  واقعاانصاف که کسی براپیداکردن کاربمیره؟خدایامیخوای ماروبه کجابرسونی؟خدایااگه توسرنوشت بقیه بنده هاتم چنین چیزی قرارتکراربشه تاقبل اتفاق بعدی قیامتتوبه پاکن خدایابه دادمون برس

 135. روح الله گفت:

  شیطان:وقتی دوتا نامحرم باهم جمع بشوندسومیشان خودم هستم.بیشترهوس ها بدلیل نخواندن نماز و قران و نداشتن توسل به امام هایمان است.عمرمیرود ولی به والدین خدمت کنیدتاعاقبتت بخیرشود.ازدوستان جهت کارفرهنگی دعوت بعمل میایدلطف درصورت کاری شمارهایتان را درهمین سایت بگذاریدوخواهرانی که دوست دارندکمک کنند لطفا بگویند تا ایمیل برایشان توی سایت برایشان بگذارم.

 136. ساسان مرعشی گفت:

  به سلامتی

  • الهام 222 گفت:

   کاش فیلمی روکه تواسانسوردیدن میزاشتن ماهم ببینیم وسوسه شدم ببینم چی شده!

 137. کدو گفت:

  خدا این دخترو بیامرزه ولی بهتر نبود این دختر به دنبال کارهای خانگی ( تو خونه خودش ) بود اگه هم می خواست کار پیدا کنه از افراد مطمئن سراغ می گرفت به نظر شما یه دختر جوان بیاد با یه سوپر مارکتی که نمی شناسدش درد دل کنه و بعد باهاش بره دنبال کار ، کار درستیه؟ درسته این دختر گناه نکرده ولی یه بی احتیاطی کرده که هم خودش و هم اون جوان نادان رو بیچاره کرده مگه نه؟

 138. مصطفی گفت:

  سلام.به نظر من بین در آسانسر بزاریش و آسانسر بزنی حرکت کنه بعد دیگه …ولی باز کمش

 139. حمید گفت:

  شهوت از نیازهای فیزیولوژیک بدن است اگه ارضا نشه اثرش اینجوری بروز میکنه بنابراین باید مراکزی برای این رفع نیاز باشد.

 140. nabil گفت:

  زهرا ۷۱ جان
  زدی تو خال همش از انجا شروع میشه!!!
  جنگهاهم بخاطرش انجام شده.

 141. nabil گفت:

  زهرا۷۱ جان
  تو جامعه متاسفانه وجد دارند جای تعجب نداره.

 142. زهرا 71 گفت:

  چیه هی بعضیا میگن اثار بدحجابیه
  شما اقایون جلو خودتونو بگیرین که هرچی ملت میکشه از پایین تنتونه

 143. زهرا 71 گفت:

  وااااااااااااای چقدر بی تربیتی

 144. ali گفت:

  سلام باکامنتهای شمایاداستادمنتظری افتادم که جایی درموردهمچین بحثهایی که شده بودفرمودند هرمسجدی احتیاج به توالت داره اگردرکشورهای غربی کمترباهمچین حرکاتی برمیخوریم بخاطراینکه جایی هست تااون جوون خودشوتخلیه میکنه البته یادتون نره بلانسبت شما بعضی ازخانمهاکتف آقایون روازپشت بستند چندروزپیش بخاطرشغلم دادسرای بهشتی بودم خامی روآورده بودندالبته باچادرکه آقایون نگون بخت رو توماشینهاشون باتهدیدنیمچه لخت میکرده یاماشین رومیبرده یاپولشون رو خلاصه کلام ماتوکشوری زندگی میکنیم که جسارتآاگه خانمهاهم یه چیزی لای پاشون آویزون بود دست کمی ازآقایون نداشتند میگین نه یه سری به دادگاههای خانواده یادادسراههابزنیدببینیدکه چقدرمرداز زن شکایت کرده حالا به هردلیلی پس خدالعنت کنه باعث وبانیش رو .یاعلی مدد.

 145. MEYSAMURMIA.BLOGFA.COM گفت:

  جالب بود منم مطالب جالبی دارم سر بزنید نظر بدیدMEYSAMURMIA.BLOGFA.COM

 146. سیما گفت:

  بایدفکری به این نفسهای سرکش وشیطانی برخی حیوان صفتان شود به نظر من رای دادگاه باید اعدام باشد همه ما توی این جامعه دختر و پسرداریم موظفیم وضعیت جامعه راباید بهبود بخشیم انشااله

 147. شیما گفت:

  دیگه به اسانسورم نمیشه اعتمادکرد

 148. zahra گفت:

  ایشالاخداجزاشوبده

 149. شاغلام گفت:

  همه این جنایات یک انگیزه مشترک داره اونم عقده کمبودجنسیه

  بایدفکری برای این کمبود بشه وگرنه همین آشو وهمین کاسه است

 150. بهرام گفت:

  این حیونوباید دار زد تادرس عبرت بشه برای بقیه
  یعنی خودش ناموس نداره

 151. علي گفت:

  بد بخت شیطان!

 152. admin گفت:

  مخالفم

 153. alex گفت:

  خیلی بی ظرفیت بوده و آبروی مردها را برده حالا دختر ها فکر نکنن که همه ی ما این جوری هستیم

 154. علیرضااکبری گفت:

  همش اثاربی حجابیه

 155. طاهره گفت:

  به سلامتی بسرای بامرامی که وقتی تویه کوچه باریک وترسناک ازکنارت ردمیشن سرشون روبالانمیارن وادم ازوجودشون احساس امنیت میکنه. البته تعدادشون کمه

  • محمد گفت:

   مث من اره خیلی خیلی کمه

 156. هدي گفت:

  هی شانس نداریم که……….

  • ناهید گفت:

   هدی بی شخصیت

  • سعید گفت:

   هدی همون سرایدار باید گیرت بندازه.

 157. علي گفت:

  بیکاریهم بدچیزی موازب بیکارا باشین.

 158. fardin گفت:

  همش تقصیر دخترس حقش بود جلف

 159. مهرزاد گفت:

  بسیار متاسفم برای ما که مثلا در یک کشور اسلامی زندگی می کنیم و امنیت نداریم.و مطمئنم که اگه مردم هم دیده با شند کاری انجام ندادند و پلیسها که نگو .پرونده باز و سا ده رو هم که نمی تونن پی گیری کنند چه برسه به این پرونده ها .بله اگه درست برخورد بشه در این کشور اسلامی ما شاهد نخواهیم بود ولی می بینیم که بدتر از اینها را هم می شنویم و کسی ترسی ندارد و همچنان خانواده ها برای نگاه داشتن ابرویشان مخفی کردند و می کنند .و هیچ وقت به گوش کسی نخواهد رسید

  • مژگان-ک گفت:

   کلا به خودتونم اعتمادنکنین.چه برسه به بقیه مردم.

 160. مهدی گفت:

  بی چاره دختره که باید به خاطرکار به یه مشت آدم کثیف ومنظور دار رو بزنه.
  وهزارتا مشکل سر راهش هست
  خدا مشکلاته این مردم رو حل کنه

 161. ساسان مرعشی گفت:

  مگه مردهای باغیرتم توی جامه هستن ؟!

  اگه یک ذره غیرت داشتن دختراشون نمی گذاشتن اندام فروشی کنند

  • سعید گفت:

   بی شخصیت مگه تقصیر دخترس .خاک بر سر هر چی مرد عقده ای و کمبود دار

 162. ساسان مرعشی گفت:

  عاللللللللللللللللی بود … ممنون …

 163. قا فیریک گفت:

  خاکتوسرشون جنبه ی اسانسور سوار شدنم ندارن.
  PORIYA_45@yahoo.com

  • زینب جون گفت:

   دمت گرم خیلی باحالی کلی خندیدم ای ول به تو که میون این همه چرت و پرت باحال ترینی

 164. ghazal گفت:

  vay, khoda rahm kone!!!
  to asansor??
  inam aghebate dokhtari ke be fekre ayandasheo donbale ye shoghle monasebe!!tahvil begirid

 165. ملیکا گفت:

  ای خاک توسر بی لیاقته خر بیشعور کثافته احمق اشغال هم چین مردایی کنن

  کی موافقه؟

 166. honey گفت:

  خدا لعنت که هر چی مرد هیز رو اه همشونم هیزن به غیر از کمیشون اصلا نسل خوبا منقرض شده مرتیکه حرومزاده عوضی

 167. tomi گفت:

  اگه دقت کنید،نظرهاوایده هاخیلی تکراری شده اند. بنظرمن،تنهاراه بپایان رسیدن این زشتیهاوشکستنها…فقط آمدن صاحب عصروالزمان، حضرت مهدی(عج) است و بس. انشاءلله تعالی

 168. ناشناس گفت:

  ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه..

 169. زينب گفت:

  واقعا نمی دونم چی بگم. جامعه مون خیلی بد شده . این یه مرد پست فطرت بی غیرتی بوده . تو که به چیزی که خواستی رسیدی خب چرا کشتیش پس؟ میذاشتی زندگیشو بکنه دختر بدبخت…هر چند فکر نکنم بعد از این کابوس، این دختر میتونست زندگیی داشته باشه. من فکر میکنم تنها راه جلوگیری از چنین فاجعه هایی اینه که ایمانمون رو تقویت کنیم. اینکه شیطان وسوسه ام کرد که نشد حرف…. تو انسانی تو اراده داری تو قدرت تصمیم گیری و اختیار داری. البتهدخترها هم نباید زود اعتماد کنن . دخترها خیلی ساده هستن و حتی خود من وقتی پارسال سر کار یه مشتری بهم گفت که از کارم خوششاومده و میخواد تو شرکتش کار کنم باور کردم و قرار شد برم شرکتش در مورد کار و حقوق. صحبت کنیم و چون همسن پدرم بود بهش اعتماد کردم اما بعد فهمیدم اون با این حرفها دختران ساده ای مثل منو فریب میده تا به نیات کثیفش برسه . واقعا خدا به خیر کرد. به نظرم چنین حوادثی رو توی اخبار و صدا و سیما باید گفت تا دخترها بدونن اطرافشون چی میگذره و بیشتر مواظب خودشون باشن

  • محمد گفت:

   اره زینب جون باهات موافقم باید اینارو توی صداوسیما بگن ولی ولی کسی که بتونه توی اون شرایط خودشو کنترل کنه خیلی هنر میخواد و واقعا سخته اخه واسه خودم پیش اومد اون لحظه به هیچی دیگه فک نمی کنی البته من خودمو کنترل کردم و چشامو بستم و دیگه به اون نگاه نکردم ولی خیلی کار سختیه

  • محمد گفت:

   اره زینب جون باهات موافقم اینارو بادی توی صدا وسیما گفت ولی اگه کسی توی اون شرایط قرار میگیره خیلی سخته خودشو کنترل کنه اخ خودم تجربشو دارم حتی اون دختر میخواست با من…!!من چشامو بستم ی صلوات فرستادم و از ان جا دور شدم ولی خیلی کار سختیه

 170. aa گفت:

  همه مردا هوس بازن یکی خودشو کنترل میکنه یکی هم….

 171. میلاد گفت:

  میشه ازتون خواهش کنم بیاید قسمته-نیکی کریمی به گلشیفته پیوست-تو نظرات از دختر ا وپسرا یه سوال هس جواب بدین؟؟؟

 172. رکسانا گفت:

  وضع امنیت تو تهران افتضاحه من که هرموقع میرسم به کوچه خلوت از ترس سکته میکنم اصلنم ربطی به ازدواج نداره مرد اگه تااین حد پست باشه که همچین کاری بکنه زنم داشته باشه بازم اینکارو میکنه راه حلشم فقط اینه که این فقرفرهنگی پر بشه مثلا جلوی مهاجرت قشر بافرهنگ غیر شهری به تهران گرفته بشه یااین افغانیای بی حیااگه دقیق فک کنین

  • mahdis گفت:

   رکسانا جان با نظرت کاملا موافقم

 173. مهدی گفت:

  واقعابرای مملکتم متاسفم که همچین مردم سست عنصری داریم

 174. استادش گفت:

  من نمی دانم وقتی تمام دانشجویانی که پاره وقت کار می کنند و بطور میانگین ۳ میلیون حقوق می گیرند ازشنیدن حقوق ۱ میلیونی اساتید خود جه احساس حقارت آمیزی به اساتید دارند. زمینه فساد در دانشگاه با فقر اقتصادی اساتید تشدید شده است و از غنای فرهنگی اساتید زیادی مسوولین توقع دارند.

 175. مملی گفت:

  سلام میشه فیلمشو بزارین ببینیم قضیه چی بوده .

 176. فرناز گفت:

  به نظر من اول چندتا مرد به طرز فجیع بش تجاوز کنن بعد ده بار اعدامش کنن

  • mahdis گفت:

   تجاوز کار حیوان صفتیه ولی با ده بار اعدام موافقم و اینکه حسابی با شلاق و شوکر زجرش بدن

   • ناصر گفت:

    اعدام اشتباه است. یاد گرفتید هی اعدام اعدام بس کنید. حداکثر ۳ سال زندان. کجای دنیا جرم تجاوز اعدام است؟
    راستی خانم مهدیس و فرناز شما چرا سربازی نمی روید؟ مگر خون شما از مردها قرمزتر است. تازه مهریه هم نباید بگیرید و نصف هزینه خانه هم باید تقبل کنید. فکر کردید من مانند مردهای ساده دیگه به همجنس خودم حمله می کنم؟ زنان ایران امروز بیشترشان تنبل و بی عرضه و لوس شده اند.

    • محمد گفت:

     ببخشیدا اگه یکی با خواهر شما این کار رو کنه و بعد بزنه بکشتش به سه سال زندان راضی میشی؟؟؟؟؟

     • sara گفت:

      با محمد موافقم اقا ناصر واقعا اگه با خانواده خودت این رفتار رو بکنن بازم میگی سه سال زندونی بسه؟؟؟؟؟؟
      بعدهم واقعا توان و قدرت مردا رو با خانوما مقایسه میکنی که میگی چرا شما نمیرین سربازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هه
      خانومای تنبل و بی عرضه و لوس هم شرف دارن به تو که مثلا به خودت میگی مرد
      برات متاسفم با این طرز فکرت

 177. پویا گفت:

  لعنت بر هرچه تجاوز کننده

 178. sanaz گفت:

  vagan khejalatnemikeshid?

 179. sanaz گفت:

  واقعأکه دنیاوادماش نمیشه درست زندگی کرد.توروخداخجالت بکشید

 180. sanaz گفت:

  دیوید چیروداری براشون.

 181. sanaz گفت:

  vai vai

 182. Devil گفت:

  daram vase hamatoon…makhsoosan to NASHENAS

 183. Dvil گفت:

  khak to saret daram vasaton hala…….

 184. ناشناس گفت:

  خدا یا شکرت که من یک پسرم دختر نیسم که خطرات جنسی تهدیدم کنه خدا یا شکرت

  • روح شیطان گفت:

   heyyyyyyyyyyyyyyyyyy.nashenas.boro khodato shokr kon k nashenasi.vagarna midoonestam chi javabet bedam.age dokhtara naboodan mikhasti chi kar koni az tanhayi?????

  • مریم گفت:

   کلاهتو بچسب آقا پسر.چون تو این زمونه آمار تجاوز به پسرا کم از دخترا نیست. من با اینکه یه دخترم اما یجوری رفتار میکنم که طرف حتی میترسه نزدیکم شه

   • دلتا گفت:

    همه تقصیرارو نندازین گردنه پسرا هوسِ دخترا بیشتر از پسراست، یکی یه کاری کرده نمیشه گفت ک همه مثله همن.

  • mahdis گفت:

   پس ببین ما دخترا از دست شما پسرا چی میکشیم همش باید این ترسو داشته باشیم که خدایی نکرده برامون اتفاقی نیافته

 185. ارشین گفت:

  تواین جمع بعضی هاواقاکمبوددارن.چرارواین سایت نظارت نمیشه

 186. mahsaa گفت:

  خدا به دادمون برسه

  • magid گفت:

   خودمون هم باید همت کنیم خواهرمن

 187. ایتالیا گفت:

  متاسفم…

 188. لامیا گفت:

  اسمم پریسا۱۵ سالمه بچه تهران.

  • مجتبی گفت:

   Slm pari pish nhad dosti ghabolmikoni
   ۰۹۳۶۶۳۳۰۴۹۴

  • سعید گفت:

   خوشبختم پریسا

 189. alireza گفت:

  koja rafte gheyrate mardaye irani,akhe adam cheghadr bayad past bashe k inkaro kone,

 190. ناشناس گفت:

  تادختروزن هابی حجاب بیان بیرون همین وضعه چون گرونی ونمیشه ازدواج دائم کردونیزبایدمردم ومسئولین ازدواج موقت رابیشترکنندوخانه عفاف درست بشه

  • موسی گفت:

   اگر واسه خانه عفاف قرعه به ناموس تو افتاد چطور

   • حکیم گفت:

    قرعه ای نیستش بلکه مثل زمان شاه اونایی که اهلشن تو یه محله مخصوص این کارا استخدام میشن، پزشک هم داشتن. مسجد هم توالت میخواد. متأسفانه با انقلاب برشون داشتن و به خونه های مردم کشیده شد. حالام میخوان با متعه درستش کنن که بدتر مبشه و آبروی دین رو هم بردن.

  • mahdis گفت:

   اگر ناموس خودتم باشه همین حرفو میزنی

 191. امید گفت:

  نظرات مردم ما واقعا جالبه دختره بیچاره برای انجام کار و دراوردن خرج خودش حاضرشده بره هر جایی دنبال کار بگرده و یک عوضی با نامردی حق زندگیشو ازش گرفته ..بقیه خبرها تجاوز به دختر ۴ساله توسط یک حیوان ..واقعا چطور بعضی میتونن با این اخبار شوخی کنن ..چرا نمیتونن خودشونو جای دیگران حس کنن یا خانواده اون بیچاره ها..واقعا انسانیت کاملا از جامعه ما رخت بر بسته..

 192. Juju گفت:

  امیدوارم نسل۱همپین ادم هایی ازروی زمین برداشته بشه واقعا برای این نوع انسانهامتاسفم وامیدوترم خدابهشون۱عقلی بده

 193. eminem گفت:

  دمش گرم عجب جرعتی داشت فقط حیف شد فیلمبرداری نکرده

 194. رامین گفت:

  به نظرمن اون خیلی مرد بد بوده

 195. محمد گفت:

  خدا عذابشو زیاد کنه مرتیکه بی ناموس حیوون. اگه تو میخواستیش چرا کشتیش؟؟؟؟؟؟
  لعنتی

 196. پوریا گفت:

  خاک تو سرت کنند بی ناموس

 197. Hidden گفت:

  خب بچه ها بیاین از این طرف ب قضیه نگاه کنیم ک اگه این اتفاق تو انگلیس افتاده بود ما انقدر ناراحت(یا بعضیا)خوش حال میشدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا انقدر تو چشم ما بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جدا از مشکلات ازدواج باید با این مسئله کنار بیایم.چندتا راه داره.یکی انکه کنار بیایم و دومی اینکه کنار بیایم.
  شوخی کردم.مثلا باید هر کسی واسه خودش دوست دختر فاب داشته باشه تا از اول کاراشو با اون بکنه ن با کسه دیگه و بعدم باهاش ازدواج کنه.بعدم این عمل در ظاهر زشته و از جنبه معنوی این هدیه ایست ک خداوند به انسان داده و میتونه برای طرفین قضیه خوب باشه ولی تو کشور ما پسرا این کارو دوست دارن و دخترا دوست ندارن.این نظر من بود البته اگه بخوام همه نظرامو بگم مدیر سایت ورشکست میکنه.اگه درباره با نظر من نظری دارین بنویسید لطفا….

  • دکتر محسن گفت:

   برنامه شما هم خوبه و نظریه قابل تامل است. ولی باید فرهنگ سازی بشه!

 198. حسین گفت:

  اعدام باید گردد مرگ بر امریکا

 199. arash گفت:

  ensan jaiez khata ast vali vali hamchin khataie sahmash died ast arash.

 200. mina گفت:

  faranak jan amniyat hast be sharte inke dokhtarha ham movazebe saro vazeshun bashan hame taghsirha ro ham gardan mardha va jameae nandazid

  • س گفت:

   همین مردای شماهان که اینطورین مرداتونو میریزید تو خیابون میگید عب نداره

   • يه دختر گفت:

    مینا به عنوان یه دختراز تو بعید….البته خوب حرفیه دخترایی هستن که ولن اقا خوب برو سراغ اون چرا تجاوز میکنی مینا جان به این میگن حیوون نه ادم….بحث ادم جداس

 201. dbd گفت:

  برای عضویت در گروه ایمیلی دی بی دی همین حالا یک ایمیل خالی به آدرس زیر ارسال کنید تا شاهد زیباترین ایمیل ها باشید
  dbd9118@yahoo.com

 202. فرانک خانومی گفت:

  بعضیا که میگن اینجا پر از امنیته تحویل بگیرن !!!

 203. باب اسفنجی گفت:

  خاک بر سر همچین مردایی که آبروی تمام مردا رو بردن مردم مردای قدیم

 204. adel گفت:

  اصلا اینارو بیخیال اخه بی جنبه اسانسور؟؟؟؟؟؟؟؟؟خاک تو سرت

 205. بدبین گفت:

  کسی تو این فاصله دکمه اسانسور را فشار نداده بود تا در صحنه قتل گرفتار شود -هزار بار در اسانسور بودیم و ثانیه ای بعد در طبقات درب اسانسور باز شده و از تنهایی بیرون می امدیم –

 206. فاطیما گفت:

  آقای توآسانسور خدابه شماعمر طولانی بده که آسانسورم مردم رو سرگرم میکنی مطمئنا اون خانم هم حوصلش سر رفته بوده ماشالله به شمااحسنت که از حواریون دور وبرتون استفاده میکنید

  • دکتر محسن گفت:

   سلام فاطیما. اینم حرفیه!

 207. AMIRAFROZ گفت:

  YE MOSHT HEYVOONE AVAZI KE MAGHZESHON BE AZ IN BISHTAR NEMIKESHE

  KHODA NABOD KONE HAR CHI MOTAJAVEZE BE NAVAMISE

  • بهار گفت:

   آفرین
   اینا خودشون ناموس ندارن؟!

 208. بیتا گفت:

  علی جان یه جوری میگی شیطان انگار ما در مقابلش قدرت تصمیم گیری و مقاومت نداریم.هرچی باشه ما قدرت اختیار و انتخاب داریم و باید در شرایط بد خودمونو کنترل کنیم یا از محلیکه مارو به فحشا سوق میده خارج بشیم.مسائل جنسی سیری ناپذیرن.با ارضا توی خیابون و کوچه و محل و…به جایی نمیرسیم.دعا کنیم خدا ریشه فقر رو در بیاره و خودمون و دولت کمک کنیم به اشتغال جوونا تا این سرنوشت نه نصیب هیچ دختری بشه نه هیچ پسری.

  • محمد علی گفت:

   سلام بیتا منم با نظر شما موافقم:ولی کجا گوش شنوا؟/ به امید ظهور امام زمان.

  • دکتر محسن گفت:

   با اجازت ایمیلت را اد میکنم

 209. sara گفت:

  خاک تو سر اصغر

 210. اصغر معفول گفت:

  سلام سعید

 211. j گفت:

  بنظرم کارهایی که میشود کرذ تا شیطان کمتر وسوسه شود:۱-شرایط ازدواج رابرای جوانان فراهم آورند۲- دختدان توقعات راپایین آورند و زود تزدواج کنند تاوسوسه نشوند۳-برایازدواج دوم یارانه۴۰۰هزارتومانی تعلق داده شود تاهمه ازدواج کنندوزیادوسوسه نشوند۴-بااینکارا بیماری های ایدز و هپاتیت کمتر میشود۵-جمعیت زیاد میشود

 212. vorojak گفت:

  خیلی نامردین امیدوارم درس عبرت بشه واسه مردای بیشعور دیگه بلا نسبت شما اقایون اینجا, خیلی حیوونین

  • ye bandeye khoda گفت:

   vorojak kheyli biadabin in che vaze sohbat kardane

 213. شهلا گفت:

  امیدوارم نسل همچین مردایی توی این جهان منقرض بشه

  • محمد علی گفت:

   عزیزم متاسفم برات

   • سعید گفت:

    محمد علی برای خودت متآسف باش

  • میلاد گفت:

   اگه این دخترا حجاب رو رعایت کنن هیچ پسری همچین اجازه ای به خودش نمیده
   یه مثل هست که میگه البته به کردی
   تا دیوت نکه هیک هاک کوریل نیکن فیک فاک
   ترجمش
   تا دختر خودش کرم نریزه پسر هیچ کاری نمیکنه

   • سعید گفت:

    علیرضا اکبری شما هر دختر به قول خودت بدحجابو ببینی تجاوز میکنی؟اگه اینجوریه تو کشورای دیگه همه مورد تجاوزن.مرد هیز به سگ هم رحم نمیکنه.اونایی که به پسر بچه تجاوز میکنن چی اونم از بدحجابیه پسر بچست؟؟؟؟؟این حرفا رو بذارید در کوزه آبشو بخورید.

    • نیایش گفت:

     آقاسعید ای ول به حرفت

    • ه گفت:

     ای ول

    • MOHAMMAD گفت:

     واقعا شرم آوره !!!!!!!!!!!!
     من با نظر داش سعید موافقم.
     بعضی آقایون ازحیوونم حیوونترن. خدا کنه دخترا یه کم آدم شناس شن وبا هر پسری دم خورنشن.
     MOHAMMAD.NH70@GMAIL.COM

   • رها گفت:

    هی اقا بعضی مردها ذاتن حیوونن تقصیر دخترا ننداز
    طرف به دختر سه ماهه اش تجاوز جنسی کرده می فهمی؟؟
    دخترش ! دختر سه ماهه اس ! نکنه اونم اغواگری بلد بوده یا تو سه ماهگی کرم ریختن بلد بوده ؟؟؟هان؟؟؟؟

    • پیت بال گفت:

     رات میگی رهاجون. دخترسه ماهه وای باورم نمیشه

   • م گفت:

    تجاوزات نه به حجاب ربط دارد و نه به بی حجابی وهر ابلهی که ریشه تجاوزات را در این مقوله های من دراوردی میداند سخت در اشتباه است ریشه تجاوزات در عدم ارضائ به موقع خواسته های جنسی سرکوب شده است واین خواسته های جنسی گاهی سر به طغیان میگذاردوباعث میشود که اتفاق ناگواری رخ دهد ازدواج تنهاراه ارضائ این خواسته ها نیست و باید مراکزی باشد که فرد بتواند خیلی فوری خودش را تخلیه نماید حالا شما به حرف من بخندید و بگید طرف اشائه فحشا منظورشه واز طرفی هم شاهد افزایش روز افزون این معضل باشید .تا زمانی که انتظار دارید جوونها این غریزه رو تو خودشون سرکوب کنند باید شاهد این جنایات و تجاوزات باشیم .

   • م گفت:

    بابا کردها مردن-مردجنگن بروبجنگ

   • يه دختر گفت:

    اقامیلاد بد حجابیه دخترا شده برا شما بسرا یه بهونه البته برا کارایه بدشون بهونه هر غلطی میکنن بعدش میگن دختر بد حجاب بود مسخره ها اگه تو عاقلی اول بلد باش خودتو جلو یه دختر بد حجاب جمع و جور کنی بعدابه دخترا حجاب یاد بده….ایییییییییییییییش

   • elya گفت:

    همین گوز هایی مثل تو هستن که همچین چرت و پرتایی رو مینویسن.
    انقدر گوز گوز نکن گوزات خشک میشه.
    مرتیکه گوز به ریش هوسباز اشغال کودن نفهم

   • لعيا گفت:

    دمت گرم حرفت درسته درسته. لابد دختره ساپورت هم تنش بوده موهاش هم افشون بوده ناخوناش هم لاک داشته. خب حقشه مثل آدم میومد بیرون نه مثل یه حیوون.

  • حسین گفت:

   موافقم..حرفت ردخور نداره
   hosein_mardi@yahoo.com

 214. كيانا گفت:

  حیوون

 215. علی گفت:

  خدالعنت کنه این شیطان وسوسه گر راخداشرش را از سر همه کوتاه کنه

 216. تیز بین گفت:

  در مورد کدام مطلب؟ چرا پنجره مربوط به نظر را زیر هر مطلب نمی گذارید. اگر این منظور از مطلب همان مطلب تجاوز در آسانسور است اول هرچیز غلط املایی آن را درست کنید. هوس با ح نیست با ه است

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *