تجاوز وحشیانه مرد هوسباز به دختر تهرانی در آسانسور

مردی که اسیر وسوسه شیطانی شد و دختر جویای کار را در شمال غرب تهران از پا درآورد دیروز در دادگاه کیفری پایتخت، محاکمه شد.

به گزارش خبرنگار ما، ظهر هفتم مهر پارسال یک زن جوان با پلیس ۱۱۰ تهران بزرگ تماس گرفت و گفت جنازه ای در برج…. شهرک نفت رها شده است. سپس افسران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به سرعت دست به کار شدند و به برج موردنظر رفتند. آنان با دیدن پیکر دختری که سر و صورتش زخمی بود ماجرا را با کشیک وقت دادسرای ناحیه ۲۷ در میان گذاشتند. بدین ترتیب بازپرس «حسین روشن» و پلیس دایره دهم آگاهی مرکز، رسیدگی قضایی – پلیسی به پرونده را در دستور کارشان قرار دادند و جنازه به پزشکی قانونی فرستاده شد.

به گزارش ممتازنیوز کارآگاهان در نخستین گام به بررسی دقیق فیلم دوربین های مداربسته برج پرداختند و مشخص شد دختر نگونبخت، ساعت ۰۲/۱۱ دقیقه همان روز به همراه مرد ۳۱ – ۳۰ ساله ای وارد آنجا شده بود. با افشای این موضوع، ساکنان برج نیز فیلم دوربین های مداربسته را دیدند و «رضا- ح» را شناسایی کردند.

این مرد ۳۰ ساله چندی پیش در برج، سرایداری می کرد اما فعالیتش، تداوم نداشت. پلیس در ادامه تحقیق میدانی پی برد «رضا» در یک فروشگاه موادغذایی در دره «فرحزاد» کارگری می کند و شب ها، نگهبان یک فروشگاه دیگر در «مجیدیه» است.

با شناسایی محل کار متهم فراری و کنترل نامحسوس، سرانجام وی در «مجیدیه» ردیابی و دستگیر شد. «رضا» که در بازجویی مقدماتی، خود را بی گناه می خواند با دیدن فیلم دوربین مداربسته برج، چاره ای جز بیان حقیقت ندید: «هفتم مهر بود که یک دختر تنها برای پرسیدن آدرس شرکت کاریابی به سوپرمارکتی که در آن کار می کردم آمد. شرکت کاریابی، روبه روی سوپرمارکت بود و آدرس را به او دادم. چند دقیقه بعد همان دختر خوش برخورد از شرکت خارج شد و دوباره به سراغم آمد.»

وی افزود: «دختر تنها از بیکاری گلایه می کرد که به یاد یکی از بستگانم افتادم که به دنبال خدمتکار بود. به آن دختر، پیشنهاد کار در یکی از برج های شهرک نفت را دادم و با هم به راه افتادیم. در برج، موضوع را به فامیلم گفتم اما جواب مثبت نداد.»

«رضا» ادامه داد: «به همراه آن دختر، سوار آسانسور شده بودیم که ناگهان اسیر وسوسه شیطانی شدم و به جای آنکه دکمه همکف را بزنم، منفی سه را فشردم. دختر دم بخت که از نقشه من باخبر شده بود داد و بیداد کرد و درگیر شدیم. من سر او را محکم به بدنه آسانسور زدم که بیهوش شد و روی زمین افتاد. در حالی که به شدت ترسیده بودم چند ضربه دیگر به سر او زدم. پس از اطمینان از مرگش به سرعت فرار کردم اما …»

پرونده در شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران تحت رسیدگی قضایی قرار گرفت و مرد جنایتکار با صدور بازداشت موقت، زندانی شد. به دنبال بازسازی صحنه جرم، کیفرخواست صادر و به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در نشست رسیدگی به این ماجرا که دیروز به ریاست قاضی «محمدی کشکولی» و با حضور چهار مستشار تشکیل شد ابتدا روشن- نماینده دادستان- کیفرخواست را خواند.

سپس خانواده داغدار در جایگاه ویژه ایستاد و برای «رضا» اشد مجازات خواست. نوبت دفاع به مرد عصیانگر که رسید یک بار دیگر جنایت را گردن گرفت: «وقتی دختر جوان به همراه من سوار آسانسور شد چشمش به کیف پولی افتاد که در دست من بود. او از من مقداری پول خواست تا خرج زندگی اش کند. با شنیدن آن تقاضا، حرف هایی زدم که منجر به سوءتفاهم و ناراحتی دختر جویای کار شد. من اما قصد آزار او را نداشتم.»

در پایان این نشست، هیات قضایی با اعلام تنفس وارد شور شد تا رای صادر کند.

تجاوز به دختر تهرانی در آسانسور

آموزش رابطه زناشویی

مستندهای جنجالی ایران

تا این لحظه ۲۹۸نظر ثبت شده
 1. شهروند کرجی گفت:

  لعنت بر هرچی نامرده منم هم مجرد هستم و هم مسافرکشی میکنم پس چرا فکر این غلطارو هم نمیکنم یک مرد باید هم امانتدار و هم ناموسدار مردم باشه و نباید از اعتمادشون سواستفاده کنه.

 2. هاست لینوکس گفت:

  ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید!

 3. خسرو گفت:

  اینجور آدما ها باید اعدام بشن

 4. پریا گفت:

  خاک تو سرت عباس
  شماکی میخای آدم شی؟

 5. عباس گفت:

  سلام دراین جاآشنایی هست بامن دوست باشه

 6. عباس گفت:

  سلام دراین جاآشنایی است بامن دوست بشه.

 7. دیانا طلا گفت:

  از نظر من دختره واقعا احمق بوده که به اون مرده اعتماد کرده من خودم به شخصه به هیچ مردی اعتماد ندارم

 8. فرزاد گفت:

  مردها هوسباز هستند
  ولی دخترایی که بی حجاب هستند حقشون هست
  دوستان ادب رو رعایت کنید

 9. عسل گفت:

  بخدا من واس همچین مردایی متاسفم

 10. بهروز گفت:

  انشاالله که هیچ وقت از این کارا تو مملکتمون رخ نده انشاالله هم دخترا هم پسرا بتونن تا موقع ازدواج خودشونو نگهدارن تا مرتکب گناه نشن انشاالله موفث باشید

 11. محمد گفت:

  خداکنه این اتفاقها دیگه رخ نده اخه برا کشوری مثله ایرا زشته خدا وکیلی

 12. حمید گفت:

  مرده رکورد زود انزالی رو زده!
  احه تو اسانسور حتی وقت نمیشه سیخ کرد!
  واقعا برا مرده متاسفم ابرو مردا رو برد بابا برو یه کرمی چیزی بخر درمان کن.
  الان دختر یا پسر گم میشه زیر یه هفته دوباره پیدا نمیشه!
  کم تجربه بوده

 13. اقای لجباز گفت:

  سیکیم هی,۹۳۵۳۴۹۶۷۸۸

 14. سهراب گفت:

  اقایان خجالت فرض کنیدخواهرتون بودچ میگفتید

 15. سهراب گفت:

  ای دادچه رسوایی

 16. سهراب گفت:

  کاش میمردیم چنین خبرهای ب گوشمان نمیرسید فرض کنیدخواهرخودمان بود ای دادچه رسوایی

 17. نگار گفت:

  در مورد این تجاوز به نظر من اون مرده مقصر بوده ودختره گناهی نداشته کاره اون مرد و خیلی از مردای دیگه نشان از بی ایمانی و سستی اونهاست من واقعا برای اینجور افراد هوس باز پست که توانایی کنترل خودشونو ندارن متاسفم.

 18. نگار گفت:

  درسته ک دخترا هم حجابشون بده ولی در مورد این تجاوز به نظر من اون مرده مقصر بوده ودختره گناهی نداشته کاره اون مرد و خیلی از مردای دیگه نشان از بی ایمانی و سستی اونهاست من واقعا برای اینجور افراد هوس باز پست که توانایی کنترل خودشونو ندارن متاسفم

 19. بلوچ گفت:

  من از جنوب شرق تو استان بلوچستان هستم
  بنظرمن مشکل از خود دختراست .دخترا ناراحت نشند ولی دخترای بلوچ حجابشون کامله و می بینید هم که تجاوز هم خدا رو شکر در شهر ما اتفاق نمی افته و نبافتاده این یه واقعیه شهرای دیگه رو نمیدونم ولی سراوان دختر تنها اصن از خونه بیرون نمیاد حالا چه برسه بره سرکار و دنبال کار بگرده اصن لزومی نداره دخترا کار کنند کارو بزار یه پسر بیکار بره سرکار شه حقیقته تلخه
  حجابتونو واقعا یه روزم که شده کامل کنید برید بیرون ببین مردا خوشون خجالت میکشنند نگاتون کنند وضعیت دخترای شهرستانی خیلی خرابه بخدا فسم بعدم توقع دارند بهشوتن تجاوز نشه
  رتبه اول حجاب در کشور استان سیستان بلوچستانه درسته شاید بگی سراوانیا خلاف کارند ولی به ناموس یک دیگر تجاوز نمیکنند و نکردن تاحلا چپنکه دختر با پدرو مادرش میاد بیرپون از خونه فقط اونم باخجاب و چادر نه با ساثورت نمیدونم ارایش غلیظ و نصف موها بیرون
  نامحرم یه تار مو یه دخترو بببنه بهشت بهشته بوی بهشت اون دخترو حرامه اینا احادیثی است از پیامبر)ص

 20. ارشم .. گفت:

  من میخوام با همتون هم کلام بشم

 21. NAMOSHAS گفت:

  وای جونم آبشم میخوره

 22. طرف گفت:

  سمانه همه رو مثه خودت دونستی حتی ای سامان که پونزده سال بیشتر نداره در بارت نظر داده !¡

 23. طرف گفت:

  سمانه همه رو مثه خودت دوستی حتی ای سامان که پونزده سال بیشتر نداره در بارت نظر داده !¡

 24. امیرجم گفت:

  سلام ستاره خانم خوب گفتی چه عجب !

 25. 11 گفت:

  fnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 26. حسین گفت:

  خانمی جهت ازدواج۰۹۱۴۶۱۶۴۲۸۳

 27. ramin گفت:

  خیلی کاربدی کرده مردهوس باز

 28. محمد گفت:

  سلام. بدبختی مااینه که اون کسایی که میخوان جلوی این کارارو بگیرن خودشون از همه بدترن.این جور اتفاق هاهمیشه هست شمانمی دونین که شیطان چه قدرتی داره فقط کافیه یلهظه ازخدا دوربشی.

 29. علي گفت:

  مشکل تو مملکتمونه نه اونا

 30. سمانه گفت:

  واقعاکه،چه‌ادمایه‌وحشی‌پیدا‌میشن‌‌‌چی‌بگم والا

 31. خسرو داد گفت:

  به نظر من اگر ایمان سقوط کند امنیت هم نیست .خدا رحمت مرحوم طالقانی گفت: هر مسجدی دستشویی می خواهد برای متوجه عرض م شدیدیا خیر در پایان ادم ازاده کوچکتری حرکت می فهمد وسلام پیام تمام ..

 32. سامان گفت:

  یکروزدختری شلوارموکشیدپایین خایموخورد

 33. سامان گفت:

  یک روز به یک دخترتجاوزکردم سینه هاشوخوردم کامل لختش کردم باهاش حال کردم

 34. ستاره گفت:

  سلام،من میگم اول اینکه نباید اعتماد میکرد ،دوم آخه یه کارگر احمق کی رو داره که بخواد کار مناسب داشته باشه برای دختره،سوم حالا که شرایط انجوری بود نباید مقاومت نمیکرد و به پسره میداد جفتشون حال میکردن

 35. سامان گفت:

  یک باربه دخترتجاوزکردم ازپشت کردمش اونم ازالتم خورد

 36. سامان گفت:

  یک باردختری بهم تجاوزکرد تمام بدنمو لیس ز خایموهم تف کرد مکید

 37. سلام گفت:

  من روزی صدبارهوس میکنم به دخترای توخیابان تجاوزکنم ولی دلم براشون میسوزه

 38. الهام گفت:

  سلام داداشا و ابجی های گلم قبول دارم ک کار مرده وحشیانه بوده اما از حق نگذریم دخترا هم یکم تقصیر دارن دیگ عذر میخوام برای گفتن این جمله داداشا خودشون ببخشن اما تو قران گفته ران زن عورت زن است خوب خواهر من وقتی تو مانتو کوتاه میپوشی دو وجب رانتو میندازی بیرون خوب توقع داری تورو ببینن استغفرالله یاد فاطمه زهرا بیفتن؟؟؟خب عزیز من مرد ممکنه هر لحظه دچار هوس بشه تو خودت خجالت نمیکشی وقتی بدنتو با لباس تنگ تودمعرض دید نا محرم قرار میدی؟؟؟یادمون باشه الگوی ما فاطمس مادرمون انقد عذابش ندیم..

 39. تهران گفت:

  شماها در مورد تهران چی فکر میکنید، نامردای شهرستانی

 40. خوزستان گفت:

  همش ازهمین دخترای خوشکل خیابانی هس که میذارن ادم هوس بازبشه

 41. محسن گفت:

  این جانی باید بدون محاکمه اعدام بشه

 42. bouchaib گفت:

  انا المهدی المنتظر لو لا ارضی الصحراء الغربیه ماوجدتنی کتبت مقال فی ای صفحه لا ل حاکم ولا باغیه بائعه الهوى لاتختلف مع الدمیات فی الشوارع فی الدوال العربیه اما ب البحر خلاص ب کلام الصحراویات یعنی عاریات امامک ام البحر الجنه کل واحد یفکر فی حسابه ولاتنسى لم تعرف المهدی المنتظر

 43. bouchaib گفت:

  حسن الله یاری امر الجواب من المهدی المنتظر رضای معک این ماکنت وصدقت ان الخمینی ناقص علم وطبعی لو کان متبحر فی العلم لم یکون سیاسی فی فرنسا ولماذا لم یذهب للهند مثلا وعلى ایران لدی وجه واحد انا شیعی لکن لیس على هواکم وانتم لم تقدمون رساله شکر حتى عندما کنت حفیظ بوشعیب ادافع عنکم وانا لا اعرف من انا

 44. bouchaib گفت:

  انا المهدی المنتظر فی هذه السنه تزامنت الذکرى لنبی محمد جدی ..صلى. ب وفاته وب ملاده وملاد السنه الملادیه قل فی اسبوع واحد بنسبه لی والسؤال فماهو السر..

 45. bouchaib گفت:

  آمادگی برای اربعین

  السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

  چندین سال است اربعین برای دلدادگان حضرت ابا عبدالله یادآور روزهاییست که موج شیعیان و حتی اهل سنت به سمت کربلا با پای پیاده حرکت میکنند.

  اری … سفری که اوج عشق مردم به اهل بیت را نمایان میکند. پیاده روی نجف تا کربلا…

  این تجمع بزرگترین تجمع انسانی جهان است. از همه جای دنیا عاشقان جمع میشوند . ترجیح میدهم توضیح

 46. bouchaib گفت:

  انتخاب جذابترین و خوشگلترین

 47. bouchaib گفت:

  ۰ ۹ ۰ ۱ ۴ ۲ ۲ ۳ ۷ ۱ ۹ ۰۶۵۱۷۲۷۴۳۲ ۶۰۰

 48. bouchaib گفت:

  ۰۹۰۱۴۲۲۳۷۱۹ مشهورترین درون‌گراهای تاریخ

 49. پوریا گفت:

  خاک بر سر ملت عقب مونده خاک بر سر جهان سومی سیاسوخته بیابون نشین ایران با اون قیافه های شبیه میمونشون تروریستای انتحاری گوزوی وحشی جنایت کار به جنایتاتون ادامه بدین XD

 50. سامان.ازدواج دایم .تهران09014223719م گفت:

  با سلام
  من خودم یه مردم اما از مرد بودنم خجالت می کشم
  همیشه در حق زنها طلم میکنیم ما مردها.حیف من زن ندارم وگرنه سرتاپاشوطلامیگرفتم و تا اخرعمر نوکریشو میکردم
  هالا که بحث زن پیش اومد راستی خانمی از تهران برای ازدواج هست؟من۲۸سالمه ؛ خامی تا ۳۵ سال می خام۰۹۰۱۴۲۲۳۷۱۹

 51. bouchaib گفت:

  LAVLPS ع ل م را ا ى ن ج اب ى ا ب ى د

 52. bouchaib گفت:

  ۰ ۶۵ ۱ ۷۲ ۷ ۴ ۳ ۲ س را ادام ه م ط ل ب ظ ری ف در ف ی س ب و ک ع ص ر ای ن ان دا ن ش م ن د ا ی را ن ی پ وس ت م ص ن و ع ی س اخ ت ع ل م را ای ن ج ا ب ی اب ی د

 53. bouchaib گفت:

  ک ف اح POLICYMIC س را ادام ه م ط ل ب ظ ری ف در ف ی س ب و ک ع ص ر ای ن ان دان ش م ن د ا یرا ن ی پ وست م ص ن وع ی س اخ ت علم را ای ن ج ا ب ی ابی د

 54. bouchaib گفت:

  مسکی iranwebgard.ir YAHOO س را ادام ه م ط ل ب ظ ری ف در ف ی س ب و ک ع ص ر ای ن ان دان ش م ن د ا یرا ن ی پ وست م ص ن وع ی س اخ ت علم را ای ن ج ا ب ی ابی د

 55. محمد گفت:

  زیاد جالب نبود

 56. سینا گفت:

  تبعه افغانی بوده ضمنا تا فکری به حال این مهاجران در ایران نشه همین آش و همین کاسست

 57. یه بنده خدا گفت:

  خیلی بده من رو هم چند روز پیش دوتا پسره ی عوض

 58. mohammad گفت:

  واقعا چی میشه گفت….

 59. ابراهیم گفت:

  واقعا برای شما متاسفم که این مورد ها رو پخش میکنید حالا راست باشه یا دروغ……….و

 60. ژیلا گفت:

  ممنونم سحاق قدیمی که کامنتموخوندی خیلی خوشحال شدم اره حق باتوست..

 61. سحاق قديمى گفت:

  دخترگل توهرخونه اى اتفاق بدمى افته نگران نباش بادوست هاواطرافیانت بیشترارتباط کلامى برقرارکن

 62. ژیلا گفت:

  من یه دخترشونزده سالم که چندوقته بخاطراتفاقای بدی که توخونمون میفته همش گریه میکنم ببخشیدکه اصلاربطی به این صفحه نداشت…اخه ناراحتم خیللللللللللی..!

 63. †مهدی† گفت:

  خدا غیرت کجا رفته چرا خونمون اینجوری شده
  چرا؟

 64. مبین گفت:

  خود دخترا نصف موها رو بیرون دادید مانتو شلوار اسپرت میکنید و ….. ما مردا خوب معلومه وسوسه می شیم . بعضی دخترا هم خودشون کم نمیارن

 65. مهدي گفت:

  سلام واقعا ک باید ب غیرت مردا افرین گفت ایران ناسلامتی کشوری اسلامی و غیرتش همه جا اوله ولی بعضیا نمیتونن خودشونو نگه دارن خدا ب دادشون برسه بعدشم اینکه دختری جوان و تنها ب دنبال کار میگرده طبیعیه چون تو کشور ما تورم کو بیکاری بیداد میکنه و باید فکری ب حال جونایی مث ای کرد ک برا ی لقمه نون حلال راضی ب چنیی کارای پستی نمیشن خدا حافظ همشون امین

 66. میترا گفت:

  به نظرمن دختره هم مقصربود نبایدبه یه غریبه عتماد میکرد چرا باهاش رفت

 67. بهشت گفت:

  سلام.وقتی مردی یا زنی اینطور باشن مطمئن باشید که ضعف از خانواده طرفه.متاسفانه جامعه ایران پر از نقصه.وکسی برای اصلاحش نمیرسه و به داد ایران نمیرسه.واسه مرد و زن به اصطلاح مسلمان متاسفم.همه نیتها بد شده متاسفانه جامعه سالمی نداریم الان.همه چیز بستگی به ما ایرانیها دارهکه خودمون قانون خودمونو بلد نیستیم.عرب و لر و ترک و عجم هم نداریم همه انسانیم**

 68. زهرا ابان گفت:

  خراب خونه راه بندازه جوون بره کارشو کنه…….؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  تف به غیرتت نامـــــــــــــــــــــــــرد …
  روی هر چی حیوونه سفید کردی….

 69. میلاد گفت:

  دسش درد نکنه دمش گرم . خوب کرد ملتی ک هر بهایی میده ب دختر نهریه بزنه اندازه تاریخ تولدو خراب خونه راه نندازه جوان بره کارشو کنه همینه

 70. ۰۹۳۰۳۳۷۱۹۴۵سامان گفت:

  لعنت خدا برمردان هوس باز بی خوانواده.یکی باید همین کارو با خواهر مادرشون بکنه.

 71. الکى گفت:

  برینم تواسانسور پله برقى خوبه

 72. مرضیه.حا گفت:

  بنده.خدا صیغه یعنی مرد از لحاظ مالی وعاطفی بتونه زن قبلیشو تامین کنه.بعد دنبال زن صیغه ای بره نه اینکه زن اول وبا چاقو شکنجه کنی گرسنه نگه داری وادار به خلاف کنی .چون نمیتونی از عهده چند نفر بر بیای.این یعنی هوس بازی.کار از این کارا گذشته.نیاز غریزی؟زن با زن فرق داره؟هر ماه یک نفر؟زن شوهر دار؟مرد زن دار که زنش چیزی کم نداره؟چی داری میگی؟جای اقای خلخا لی واقعا خالیه.خداوندا من از اینده واز حال میترسم .پشیمانم از این زیستن ولی از گفتن این جمله هم بسیار میترسم……..

 73. صالح گفت:

  خانه های عفاف یا صیغه را بیشتر مورد توجه قرار بدین چشم ودل مردم سیر بشه تا دنبال ناموس مردم نرن،همیشه ثابت شده هر چیزی محدود بشه این طبیعت انسانه که به اون حریث تر میشه ،اگر صیغه باشه حداقل طالبین آن با بیوه ای یا کسی که نیاز مالی یا غریزی داره خودشو ارضا میکنه ودنبال ناموس کسی ننره باتشکر

 74. مرضیه.حا گفت:

  مهناز جون فریب خوردزن صیغه ای اقا اسماعیل شد نمیدونست این اقای هوس باز خیابانی پاتال چون بازنهای خیابانی دم خور شده دختر ۱۴ ساله رو به اسم خواهر فریب میده.میدونی.اقا رضا.همه جا بنویسین.تا مردم فریب اینجور هوس باز ها رو نخورن.اگه حرف این اقا رو گوش بدین شاید فکر کنین بهترین بنده خدا روی زمینه.ببخشید توهین نباشه عزیزان

 75. محمد گفت:

  واقعا خیلی ناراحت شدم.خدا روحش رو شاد کنه

 76. ئهمشي گفت:

  koskeshayre ahmagh dokhtararo gereftan lokhtesh kardan kirshono to kosesh kardan rahemesh pare shode bachedara shode kiram to kose har chi dokhtare zeshte.hahahahahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 77. رضاAS گفت:

  بیچاره مهنازچه گناهی داره

 78. مرضیه.حا گفت:

  خاک بر سر هر چه زن ومرد هوس باز مثل اقا اسماعیل وفاطمه مثلا گل فروش ورویا وسایییییرین که حرمت خانواده وزنان ومردان پاک دیگررا مثل اقای اسانسوری زیر سوال میبرن .قابل توجه مهناز خانوم.اسمش ادم است اما تو باور نکن .کاری میکند که از پس هیچ حیوانی بر نمی اید.زن ومرد هوس بازو میگم.

 79. مرضیه.حا گفت:

  خاک بر سر هر چه مردو زن هوس باز مثل اقا اسماعیل وزنان هوس باز امثال فاطمه مثلا گل فروش ورویاخانوم وساییریییییین…که.حرمت.خانواده ومردان وزنان پاک دیگر را زیر سوال میبرن.قابل توجه مهناز خانوم.

 80. آرمان گفت:

  دمشون گرم لیاقت دخترا همینه به نظرمن بعد ازتجاوز باید گردن اون دختره روهم زد!

 81. آرمان گفت:

  دمشون گرم لیاقت دخترا همینه!به نظرمن بعد ازتجاوز باید گردن اون دختره روهم زد

 82. تو فضولی گفت:

  عرب های احمق به کشور ماچیکار دارن. ازاین به بعد هر عربی که نظر بده ……

 83. جواد بیرانوند گفت:

  بد نبود

 84. bouchaib گفت:

  sahara occidental ارقام العربیه تحتاج شبکه عربیه

 85. bouchaib گفت:

  ۴ ۰۴ ۸ ۳۰ ۶ ۷ ان ا المهدی المنتظر ی اا لح م ی ر ل ل ا س ت خ ب ر ات ال ع ال م ی ه دون اس ت ث ن اء ای دوله

 86. Mmmmm گفت:

  جوووووووووووون

 87. nafi3e گفت:

  واقعا که یعنی این مردا اینقدر بی اراده هستن که حتی نمیتونن جلوی خودشونو بگیرن؟!ولی واقعا دم اون داداشایی که حواسشون به خودشون هست گرم

  • رزا گفت:

   Nafi3e [جان خدا خودش بهتر میدونه که چی خلق کرده برای همینم به زن ها گفته حجاب حجاب حجاب و مردها هم نگاه هاشونو کنترل کنند و هر دو به نامحرم نگاه با لذت نکنند. ولی متاستفانه بعضی از ماها……

 88. من گفت:

  لعنت خدا بهش.ولی خب باید پیشگیری کرد دختر باید ترسو باشه نمیدونم باچه جراتی اونوقت شب تنهایی بایه مرد رفته خب معلومه دونامحرم تنهاباشن وسوسه میشن .ولی خداوند ذلیلش کنه

 89. puya گفت:

  چى بگم والا کسکشها اهمقا دىوس

 90. ......s...... گفت:

  اخی بیجاره دختره ادم دیکه تو اسانسور هم امنیت نداره …وااااااااای

 91. مسیا گفت:

  بددددددددددددددددددددددددددددددددد

نظرتان را در مورد مطلب تجاوز وحشیانه مرد هوسباز به دختر تهرانی در آسانسور بنویسید