طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۳م آبان ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: ۱۶۰ نظر
منتشر شده در مجموعه: وب گردی / ویژه
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

تجاوز وحشیانه مرد هوسباز به دختر تهرانی در آسانسور

مردی که اسیر وسوسه شیطانی شد و دختر جویای کار را در شمال غرب تهران از پا درآورد دیروز در دادگاه کیفری پایتخت، محاکمه شد.

به گزارش خبرنگار ما، ظهر هفتم مهر پارسال یک زن جوان با پلیس ۱۱۰ تهران بزرگ تماس گرفت و گفت جنازه ای در برج…. شهرک نفت رها شده است. سپس افسران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به سرعت دست به کار شدند و به برج موردنظر رفتند. آنان با دیدن پیکر دختری که سر و صورتش زخمی بود ماجرا را با کشیک وقت دادسرای ناحیه ۲۷ در میان گذاشتند. بدین ترتیب بازپرس «حسین روشن» و پلیس دایره دهم آگاهی مرکز، رسیدگی قضایی – پلیسی به پرونده را در دستور کارشان قرار دادند و جنازه به پزشکی قانونی فرستاده شد.

به گزارش ممتازنیوز کارآگاهان در نخستین گام به بررسی دقیق فیلم دوربین های مداربسته برج پرداختند و مشخص شد دختر نگونبخت، ساعت ۰۲/۱۱ دقیقه همان روز به همراه مرد ۳۱ – ۳۰ ساله ای وارد آنجا شده بود. با افشای این موضوع، ساکنان برج نیز فیلم دوربین های مداربسته را دیدند و «رضا- ح» را شناسایی کردند.

این مرد ۳۰ ساله چندی پیش در برج، سرایداری می کرد اما فعالیتش، تداوم نداشت. پلیس در ادامه تحقیق میدانی پی برد «رضا» در یک فروشگاه موادغذایی در دره «فرحزاد» کارگری می کند و شب ها، نگهبان یک فروشگاه دیگر در «مجیدیه» است.

با شناسایی محل کار متهم فراری و کنترل نامحسوس، سرانجام وی در «مجیدیه» ردیابی و دستگیر شد. «رضا» که در بازجویی مقدماتی، خود را بی گناه می خواند با دیدن فیلم دوربین مداربسته برج، چاره ای جز بیان حقیقت ندید: «هفتم مهر بود که یک دختر تنها برای پرسیدن آدرس شرکت کاریابی به سوپرمارکتی که در آن کار می کردم آمد. شرکت کاریابی، روبه روی سوپرمارکت بود و آدرس را به او دادم. چند دقیقه بعد همان دختر خوش برخورد از شرکت خارج شد و دوباره به سراغم آمد.»

وی افزود: «دختر تنها از بیکاری گلایه می کرد که به یاد یکی از بستگانم افتادم که به دنبال خدمتکار بود. به آن دختر، پیشنهاد کار در یکی از برج های شهرک نفت را دادم و با هم به راه افتادیم. در برج، موضوع را به فامیلم گفتم اما جواب مثبت نداد.»

«رضا» ادامه داد: «به همراه آن دختر، سوار آسانسور شده بودیم که ناگهان اسیر وسوسه شیطانی شدم و به جای آنکه دکمه همکف را بزنم، منفی سه را فشردم. دختر دم بخت که از نقشه من باخبر شده بود داد و بیداد کرد و درگیر شدیم. من سر او را محکم به بدنه آسانسور زدم که بیهوش شد و روی زمین افتاد. در حالی که به شدت ترسیده بودم چند ضربه دیگر به سر او زدم. پس از اطمینان از مرگش به سرعت فرار کردم اما …»

پرونده در شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران تحت رسیدگی قضایی قرار گرفت و مرد جنایتکار با صدور بازداشت موقت، زندانی شد. به دنبال بازسازی صحنه جرم، کیفرخواست صادر و به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در نشست رسیدگی به این ماجرا که دیروز به ریاست قاضی «محمدی کشکولی» و با حضور چهار مستشار تشکیل شد ابتدا روشن- نماینده دادستان- کیفرخواست را خواند.

سپس خانواده داغدار در جایگاه ویژه ایستاد و برای «رضا» اشد مجازات خواست. نوبت دفاع به مرد عصیانگر که رسید یک بار دیگر جنایت را گردن گرفت: «وقتی دختر جوان به همراه من سوار آسانسور شد چشمش به کیف پولی افتاد که در دست من بود. او از من مقداری پول خواست تا خرج زندگی اش کند. با شنیدن آن تقاضا، حرف هایی زدم که منجر به سوءتفاهم و ناراحتی دختر جویای کار شد. من اما قصد آزار او را نداشتم.»

در پایان این نشست، هیات قضایی با اعلام تنفس وارد شور شد تا رای صادر کند.

تجاوز به دختر تهرانی در آسانسور

آموزش رابطه زناشویی

مستندهای جنجالی ایران

نظرات
تا این لحظه ۱۶۰نظر ثبت شده
 1. تیز بین می‌گه:

  در مورد کدام مطلب؟ چرا پنجره مربوط به نظر را زیر هر مطلب نمی گذارید. اگر این منظور از مطلب همان مطلب تجاوز در آسانسور است اول هرچیز غلط املایی آن را درست کنید. هوس با ح نیست با ه است

 2. علی می‌گه:

  خدالعنت کنه این شیطان وسوسه گر راخداشرش را از سر همه کوتاه کنه

 3. شهلا می‌گه:

  امیدوارم نسل همچین مردایی توی این جهان منقرض بشه

  • محمد علی می‌گه:

   عزیزم متاسفم برات

  • میلاد می‌گه:

   اگه این دخترا حجاب رو رعایت کنن هیچ پسری همچین اجازه ای به خودش نمیده
   یه مثل هست که میگه البته به کردی
   تا دیوت نکه هیک هاک کوریل نیکن فیک فاک
   ترجمش
   تا دختر خودش کرم نریزه پسر هیچ کاری نمیکنه

   • سعید می‌گه:

    علیرضا اکبری شما هر دختر به قول خودت بدحجابو ببینی تجاوز میکنی؟اگه اینجوریه تو کشورای دیگه همه مورد تجاوزن.مرد هیز به سگ هم رحم نمیکنه.اونایی که به پسر بچه تجاوز میکنن چی اونم از بدحجابیه پسر بچست؟؟؟؟؟این حرفا رو بذارید در کوزه آبشو بخورید.

   • رها می‌گه:

    هی اقا بعضی مردها ذاتن حیوونن تقصیر دخترا ننداز
    طرف به دختر سه ماهه اش تجاوز جنسی کرده می فهمی؟؟
    دخترش ! دختر سه ماهه اس ! نکنه اونم اغواگری بلد بوده یا تو سه ماهگی کرم ریختن بلد بوده ؟؟؟هان؟؟؟؟

   • م می‌گه:

    تجاوزات نه به حجاب ربط دارد و نه به بی حجابی وهر ابلهی که ریشه تجاوزات را در این مقوله های من دراوردی میداند سخت در اشتباه است ریشه تجاوزات در عدم ارضائ به موقع خواسته های جنسی سرکوب شده است واین خواسته های جنسی گاهی سر به طغیان میگذاردوباعث میشود که اتفاق ناگواری رخ دهد ازدواج تنهاراه ارضائ این خواسته ها نیست و باید مراکزی باشد که فرد بتواند خیلی فوری خودش را تخلیه نماید حالا شما به حرف من بخندید و بگید طرف اشائه فحشا منظورشه واز طرفی هم شاهد افزایش روز افزون این معضل باشید .تا زمانی که انتظار دارید جوونها این غریزه رو تو خودشون سرکوب کنند باید شاهد این جنایات و تجاوزات باشیم .

   • م می‌گه:

    بابا کردها مردن-مردجنگن بروبجنگ

  • حسین می‌گه:

   موافقم..حرفت ردخور نداره
   hosein_mardi@yahoo.com

 4. vorojak می‌گه:

  خیلی نامردین امیدوارم درس عبرت بشه واسه مردای بیشعور دیگه بلا نسبت شما اقایون اینجا, خیلی حیوونین

 5. j می‌گه:

  بنظرم کارهایی که میشود کرذ تا شیطان کمتر وسوسه شود:۱-شرایط ازدواج رابرای جوانان فراهم آورند۲- دختدان توقعات راپایین آورند و زود تزدواج کنند تاوسوسه نشوند۳-برایازدواج دوم یارانه۴۰۰هزارتومانی تعلق داده شود تاهمه ازدواج کنندوزیادوسوسه نشوند۴-بااینکارا بیماری های ایدز و هپاتیت کمتر میشود۵-جمعیت زیاد میشود

 6. اصغر معفول می‌گه:

  سلام سعید

 7. بیتا می‌گه:

  علی جان یه جوری میگی شیطان انگار ما در مقابلش قدرت تصمیم گیری و مقاومت نداریم.هرچی باشه ما قدرت اختیار و انتخاب داریم و باید در شرایط بد خودمونو کنترل کنیم یا از محلیکه مارو به فحشا سوق میده خارج بشیم.مسائل جنسی سیری ناپذیرن.با ارضا توی خیابون و کوچه و محل و…به جایی نمیرسیم.دعا کنیم خدا ریشه فقر رو در بیاره و خودمون و دولت کمک کنیم به اشتغال جوونا تا این سرنوشت نه نصیب هیچ دختری بشه نه هیچ پسری.

 8. AMIRAFROZ می‌گه:

  YE MOSHT HEYVOONE AVAZI KE MAGHZESHON BE AZ IN BISHTAR NEMIKESHE

  KHODA NABOD KONE HAR CHI MOTAJAVEZE BE NAVAMISE

 9. فاطیما می‌گه:

  آقای توآسانسور خدابه شماعمر طولانی بده که آسانسورم مردم رو سرگرم میکنی مطمئنا اون خانم هم حوصلش سر رفته بوده ماشالله به شمااحسنت که از حواریون دور وبرتون استفاده میکنید

 10. بدبین می‌گه:

  کسی تو این فاصله دکمه اسانسور را فشار نداده بود تا در صحنه قتل گرفتار شود -هزار بار در اسانسور بودیم و ثانیه ای بعد در طبقات درب اسانسور باز شده و از تنهایی بیرون می امدیم -

 11. adel می‌گه:

  اصلا اینارو بیخیال اخه بی جنبه اسانسور؟؟؟؟؟؟؟؟؟خاک تو سرت

 12. باب اسفنجی می‌گه:

  خاک بر سر همچین مردایی که آبروی تمام مردا رو بردن مردم مردای قدیم

 13. فرانک خانومی می‌گه:

  بعضیا که میگن اینجا پر از امنیته تحویل بگیرن !!!

 14. dbd می‌گه:

  برای عضویت در گروه ایمیلی دی بی دی همین حالا یک ایمیل خالی به آدرس زیر ارسال کنید تا شاهد زیباترین ایمیل ها باشید
  dbd9118@yahoo.com

 15. mina می‌گه:

  faranak jan amniyat hast be sharte inke dokhtarha ham movazebe saro vazeshun bashan hame taghsirha ro ham gardan mardha va jameae nandazid

 16. arash می‌گه:

  ensan jaiez khata ast vali vali hamchin khataie sahmash died ast arash.

 17. حسین می‌گه:

  اعدام باید گردد مرگ بر امریکا

 18. Hidden می‌گه:

  خب بچه ها بیاین از این طرف ب قضیه نگاه کنیم ک اگه این اتفاق تو انگلیس افتاده بود ما انقدر ناراحت(یا بعضیا)خوش حال میشدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا انقدر تو چشم ما بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جدا از مشکلات ازدواج باید با این مسئله کنار بیایم.چندتا راه داره.یکی انکه کنار بیایم و دومی اینکه کنار بیایم.
  شوخی کردم.مثلا باید هر کسی واسه خودش دوست دختر فاب داشته باشه تا از اول کاراشو با اون بکنه ن با کسه دیگه و بعدم باهاش ازدواج کنه.بعدم این عمل در ظاهر زشته و از جنبه معنوی این هدیه ایست ک خداوند به انسان داده و میتونه برای طرفین قضیه خوب باشه ولی تو کشور ما پسرا این کارو دوست دارن و دخترا دوست ندارن.این نظر من بود البته اگه بخوام همه نظرامو بگم مدیر سایت ورشکست میکنه.اگه درباره با نظر من نظری دارین بنویسید لطفا….

 19. پوریا می‌گه:

  خاک تو سرت کنند بی ناموس

 20. محمد می‌گه:

  خدا عذابشو زیاد کنه مرتیکه بی ناموس حیوون. اگه تو میخواستیش چرا کشتیش؟؟؟؟؟؟
  لعنتی

 21. رامین می‌گه:

  به نظرمن اون خیلی مرد بد بوده

 22. eminem می‌گه:

  دمش گرم عجب جرعتی داشت فقط حیف شد فیلمبرداری نکرده

 23. Juju می‌گه:

  امیدوارم نسل۱همپین ادم هایی ازروی زمین برداشته بشه واقعا برای این نوع انسانهامتاسفم وامیدوترم خدابهشون۱عقلی بده

 24. امید می‌گه:

  نظرات مردم ما واقعا جالبه دختره بیچاره برای انجام کار و دراوردن خرج خودش حاضرشده بره هر جایی دنبال کار بگرده و یک عوضی با نامردی حق زندگیشو ازش گرفته ..بقیه خبرها تجاوز به دختر ۴ساله توسط یک حیوان ..واقعا چطور بعضی میتونن با این اخبار شوخی کنن ..چرا نمیتونن خودشونو جای دیگران حس کنن یا خانواده اون بیچاره ها..واقعا انسانیت کاملا از جامعه ما رخت بر بسته..

 25. ناشناس می‌گه:

  تادختروزن هابی حجاب بیان بیرون همین وضعه چون گرونی ونمیشه ازدواج دائم کردونیزبایدمردم ومسئولین ازدواج موقت رابیشترکنندوخانه عفاف درست بشه

 26. alireza می‌گه:

  koja rafte gheyrate mardaye irani,akhe adam cheghadr bayad past bashe k inkaro kone,

 27. لامیا می‌گه:

  اسمم پریسا۱۵ سالمه بچه تهران.

 28. ایتالیا می‌گه:

  متاسفم…

 29. mahsaa می‌گه:

  خدا به دادمون برسه

 30. ارشین می‌گه:

  تواین جمع بعضی هاواقاکمبوددارن.چرارواین سایت نظارت نمیشه

 31. ناشناس می‌گه:

  خدا یا شکرت که من یک پسرم دختر نیسم که خطرات جنسی تهدیدم کنه خدا یا شکرت

 32. Dvil می‌گه:

  khak to saret daram vasaton hala…….

 33. Devil می‌گه:

  daram vase hamatoon…makhsoosan to NASHENAS

 34. sanaz می‌گه:

  دیوید چیروداری براشون.

 35. sanaz می‌گه:

  واقعأکه دنیاوادماش نمیشه درست زندگی کرد.توروخداخجالت بکشید

 36. sanaz می‌گه:

  vagan khejalatnemikeshid?

 37. پویا می‌گه:

  لعنت بر هرچه تجاوز کننده

 38. فرناز می‌گه:

  به نظر من اول چندتا مرد به طرز فجیع بش تجاوز کنن بعد ده بار اعدامش کنن

  • mahdis می‌گه:

   تجاوز کار حیوان صفتیه ولی با ده بار اعدام موافقم و اینکه حسابی با شلاق و شوکر زجرش بدن

   • ناصر می‌گه:

    اعدام اشتباه است. یاد گرفتید هی اعدام اعدام بس کنید. حداکثر ۳ سال زندان. کجای دنیا جرم تجاوز اعدام است؟
    راستی خانم مهدیس و فرناز شما چرا سربازی نمی روید؟ مگر خون شما از مردها قرمزتر است. تازه مهریه هم نباید بگیرید و نصف هزینه خانه هم باید تقبل کنید. فکر کردید من مانند مردهای ساده دیگه به همجنس خودم حمله می کنم؟ زنان ایران امروز بیشترشان تنبل و بی عرضه و لوس شده اند.

 39. مملی می‌گه:

  سلام میشه فیلمشو بزارین ببینیم قضیه چی بوده .

 40. استادش می‌گه:

  من نمی دانم وقتی تمام دانشجویانی که پاره وقت کار می کنند و بطور میانگین ۳ میلیون حقوق می گیرند ازشنیدن حقوق ۱ میلیونی اساتید خود جه احساس حقارت آمیزی به اساتید دارند. زمینه فساد در دانشگاه با فقر اقتصادی اساتید تشدید شده است و از غنای فرهنگی اساتید زیادی مسوولین توقع دارند.

 41. مهدی می‌گه:

  واقعابرای مملکتم متاسفم که همچین مردم سست عنصری داریم

 42. رکسانا می‌گه:

  وضع امنیت تو تهران افتضاحه من که هرموقع میرسم به کوچه خلوت از ترس سکته میکنم اصلنم ربطی به ازدواج نداره مرد اگه تااین حد پست باشه که همچین کاری بکنه زنم داشته باشه بازم اینکارو میکنه راه حلشم فقط اینه که این فقرفرهنگی پر بشه مثلا جلوی مهاجرت قشر بافرهنگ غیر شهری به تهران گرفته بشه یااین افغانیای بی حیااگه دقیق فک کنین

 43. میلاد می‌گه:

  میشه ازتون خواهش کنم بیاید قسمته-نیکی کریمی به گلشیفته پیوست-تو نظرات از دختر ا وپسرا یه سوال هس جواب بدین؟؟؟

 44. aa می‌گه:

  همه مردا هوس بازن یکی خودشو کنترل میکنه یکی هم….

 45. زینب می‌گه:

  واقعا نمی دونم چی بگم. جامعه مون خیلی بد شده . این یه مرد پست فطرت بی غیرتی بوده . تو که به چیزی که خواستی رسیدی خب چرا کشتیش پس؟ میذاشتی زندگیشو بکنه دختر بدبخت…هر چند فکر نکنم بعد از این کابوس، این دختر میتونست زندگیی داشته باشه. من فکر میکنم تنها راه جلوگیری از چنین فاجعه هایی اینه که ایمانمون رو تقویت کنیم. اینکه شیطان وسوسه ام کرد که نشد حرف…. تو انسانی تو اراده داری تو قدرت تصمیم گیری و اختیار داری. البتهدخترها هم نباید زود اعتماد کنن . دخترها خیلی ساده هستن و حتی خود من وقتی پارسال سر کار یه مشتری بهم گفت که از کارم خوششاومده و میخواد تو شرکتش کار کنم باور کردم و قرار شد برم شرکتش در مورد کار و حقوق. صحبت کنیم و چون همسن پدرم بود بهش اعتماد کردم اما بعد فهمیدم اون با این حرفها دختران ساده ای مثل منو فریب میده تا به نیات کثیفش برسه . واقعا خدا به خیر کرد. به نظرم چنین حوادثی رو توی اخبار و صدا و سیما باید گفت تا دخترها بدونن اطرافشون چی میگذره و بیشتر مواظب خودشون باشن

  • محمد می‌گه:

   اره زینب جون باهات موافقم باید اینارو توی صداوسیما بگن ولی ولی کسی که بتونه توی اون شرایط خودشو کنترل کنه خیلی هنر میخواد و واقعا سخته اخه واسه خودم پیش اومد اون لحظه به هیچی دیگه فک نمی کنی البته من خودمو کنترل کردم و چشامو بستم و دیگه به اون نگاه نکردم ولی خیلی کار سختیه

  • محمد می‌گه:

   اره زینب جون باهات موافقم اینارو بادی توی صدا وسیما گفت ولی اگه کسی توی اون شرایط قرار میگیره خیلی سخته خودشو کنترل کنه اخ خودم تجربشو دارم حتی اون دختر میخواست با من…!!من چشامو بستم ی صلوات فرستادم و از ان جا دور شدم ولی خیلی کار سختیه

 46. ناشناس می‌گه:

  ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه..

 47. tomi می‌گه:

  اگه دقت کنید،نظرهاوایده هاخیلی تکراری شده اند. بنظرمن،تنهاراه بپایان رسیدن این زشتیهاوشکستنها…فقط آمدن صاحب عصروالزمان، حضرت مهدی(عج) است و بس. انشاءلله تعالی

 48. honey می‌گه:

  خدا لعنت که هر چی مرد هیز رو اه همشونم هیزن به غیر از کمیشون اصلا نسل خوبا منقرض شده مرتیکه حرومزاده عوضی

 49. ملیکا می‌گه:

  ای خاک توسر بی لیاقته خر بیشعور کثافته احمق اشغال هم چین مردایی کنن

  کی موافقه؟

 50. ghazal می‌گه:

  vay, khoda rahm kone!!!
  to asansor??
  inam aghebate dokhtari ke be fekre ayandasheo donbale ye shoghle monasebe!!tahvil begirid

 51. قا فیریک می‌گه:

  خاکتوسرشون جنبه ی اسانسور سوار شدنم ندارن.
  PORIYA_45@yahoo.com

 52. ساسان مرعشی می‌گه:

  عاللللللللللللللللی بود … ممنون …

 53. ساسان مرعشی می‌گه:

  مگه مردهای باغیرتم توی جامه هستن ؟!

  اگه یک ذره غیرت داشتن دختراشون نمی گذاشتن اندام فروشی کنند

 54. مهدی می‌گه:

  بی چاره دختره که باید به خاطرکار به یه مشت آدم کثیف ومنظور دار رو بزنه.
  وهزارتا مشکل سر راهش هست
  خدا مشکلاته این مردم رو حل کنه

 55. مهرزاد می‌گه:

  بسیار متاسفم برای ما که مثلا در یک کشور اسلامی زندگی می کنیم و امنیت نداریم.و مطمئنم که اگه مردم هم دیده با شند کاری انجام ندادند و پلیسها که نگو .پرونده باز و سا ده رو هم که نمی تونن پی گیری کنند چه برسه به این پرونده ها .بله اگه درست برخورد بشه در این کشور اسلامی ما شاهد نخواهیم بود ولی می بینیم که بدتر از اینها را هم می شنویم و کسی ترسی ندارد و همچنان خانواده ها برای نگاه داشتن ابرویشان مخفی کردند و می کنند .و هیچ وقت به گوش کسی نخواهد رسید

 56. fardin می‌گه:

  همش تقصیر دخترس حقش بود جلف

 57. علی می‌گه:

  بیکاریهم بدچیزی موازب بیکارا باشین.

 58. هدی می‌گه:

  هی شانس نداریم که……….

 59. طاهره می‌گه:

  به سلامتی بسرای بامرامی که وقتی تویه کوچه باریک وترسناک ازکنارت ردمیشن سرشون روبالانمیارن وادم ازوجودشون احساس امنیت میکنه. البته تعدادشون کمه

 60. علیرضااکبری می‌گه:

  همش اثاربی حجابیه

 61. alex می‌گه:

  خیلی بی ظرفیت بوده و آبروی مردها را برده حالا دختر ها فکر نکنن که همه ی ما این جوری هستیم

 62. علی می‌گه:

  بد بخت شیطان!

 63. بهرام می‌گه:

  این حیونوباید دار زد تادرس عبرت بشه برای بقیه
  یعنی خودش ناموس نداره

 64. شاغلام می‌گه:

  همه این جنایات یک انگیزه مشترک داره اونم عقده کمبودجنسیه

  بایدفکری برای این کمبود بشه وگرنه همین آشو وهمین کاسه است

 65. zahra می‌گه:

  ایشالاخداجزاشوبده

 66. شیما می‌گه:

  دیگه به اسانسورم نمیشه اعتمادکرد

 67. سیما می‌گه:

  بایدفکری به این نفسهای سرکش وشیطانی برخی حیوان صفتان شود به نظر من رای دادگاه باید اعدام باشد همه ما توی این جامعه دختر و پسرداریم موظفیم وضعیت جامعه راباید بهبود بخشیم انشااله

 68. MEYSAMURMIA.BLOGFA.COM می‌گه:

  جالب بود منم مطالب جالبی دارم سر بزنید نظر بدیدMEYSAMURMIA.BLOGFA.COM

 69. ali می‌گه:

  سلام باکامنتهای شمایاداستادمنتظری افتادم که جایی درموردهمچین بحثهایی که شده بودفرمودند هرمسجدی احتیاج به توالت داره اگردرکشورهای غربی کمترباهمچین حرکاتی برمیخوریم بخاطراینکه جایی هست تااون جوون خودشوتخلیه میکنه البته یادتون نره بلانسبت شما بعضی ازخانمهاکتف آقایون روازپشت بستند چندروزپیش بخاطرشغلم دادسرای بهشتی بودم خامی روآورده بودندالبته باچادرکه آقایون نگون بخت رو توماشینهاشون باتهدیدنیمچه لخت میکرده یاماشین رومیبرده یاپولشون رو خلاصه کلام ماتوکشوری زندگی میکنیم که جسارتآاگه خانمهاهم یه چیزی لای پاشون آویزون بود دست کمی ازآقایون نداشتند میگین نه یه سری به دادگاههای خانواده یادادسراههابزنیدببینیدکه چقدرمرداز زن شکایت کرده حالا به هردلیلی پس خدالعنت کنه باعث وبانیش رو .یاعلی مدد.

 70. زهرا 71 می‌گه:

  وااااااااااااای چقدر بی تربیتی

 71. زهرا 71 می‌گه:

  چیه هی بعضیا میگن اثار بدحجابیه
  شما اقایون جلو خودتونو بگیرین که هرچی ملت میکشه از پایین تنتونه

 72. nabil می‌گه:

  زهرا۷۱ جان
  تو جامعه متاسفانه وجد دارند جای تعجب نداره.

 73. nabil می‌گه:

  زهرا ۷۱ جان
  زدی تو خال همش از انجا شروع میشه!!!
  جنگهاهم بخاطرش انجام شده.

 74. حمید می‌گه:

  شهوت از نیازهای فیزیولوژیک بدن است اگه ارضا نشه اثرش اینجوری بروز میکنه بنابراین باید مراکزی برای این رفع نیاز باشد.

 75. مصطفی می‌گه:

  سلام.به نظر من بین در آسانسر بزاریش و آسانسر بزنی حرکت کنه بعد دیگه …ولی باز کمش

 76. کدو می‌گه:

  خدا این دخترو بیامرزه ولی بهتر نبود این دختر به دنبال کارهای خانگی ( تو خونه خودش ) بود اگه هم می خواست کار پیدا کنه از افراد مطمئن سراغ می گرفت به نظر شما یه دختر جوان بیاد با یه سوپر مارکتی که نمی شناسدش درد دل کنه و بعد باهاش بره دنبال کار ، کار درستیه؟ درسته این دختر گناه نکرده ولی یه بی احتیاطی کرده که هم خودش و هم اون جوان نادان رو بیچاره کرده مگه نه؟

 77. ساسان مرعشی می‌گه:

  به سلامتی

 78. روح الله می‌گه:

  شیطان:وقتی دوتا نامحرم باهم جمع بشوندسومیشان خودم هستم.بیشترهوس ها بدلیل نخواندن نماز و قران و نداشتن توسل به امام هایمان است.عمرمیرود ولی به والدین خدمت کنیدتاعاقبتت بخیرشود.ازدوستان جهت کارفرهنگی دعوت بعمل میایدلطف درصورت کاری شمارهایتان را درهمین سایت بگذاریدوخواهرانی که دوست دارندکمک کنند لطفا بگویند تا ایمیل برایشان توی سایت برایشان بگذارم.

 79. honey می‌گه:

  واقعاانصاف که کسی براپیداکردن کاربمیره؟خدایامیخوای ماروبه کجابرسونی؟خدایااگه توسرنوشت بقیه بنده هاتم چنین چیزی قرارتکراربشه تاقبل اتفاق بعدی قیامتتوبه پاکن خدایابه دادمون برس

 80. amiali می‌گه:

  از دخترا انتظار دیگه ای نباید داشت واقعا متاسفم

 81. شیعه... می‌گه:

  با سلام به دوستان دقت کنید که داریم روز به روز به قیامت و فرمایشات شریف رسول الله نزدیک میشویم که درچنین ایامی مردهای باایمان دست زن وفرزندان خود رابه دلیل اینکه کسی به آنها تعرض نکند ازاین شهربه آن شهروازاین کوه به آن کوه میروند دعا برای فرج مولای غریبمان کنید ودعا ودعا انشاالله روزی بیاید که آقا بنا بر روایات ومهلتی که تا روز معین خدای رحمان به ابلیس ملعون داده، سر از تن کثیفش جدا میکند و آن روز چه روزی باشد،تمام لحظه لحظه زندگیمان را با نام پروردگار عجین کنیم وشاهد برکات فراوان آن باشیم ، موفق وپیروز باشید

 82. سپهر می‌گه:

  این و برای توجیح کار وحشیانه ی اون مرتیکه ی حیوون نمیگم ولی کرم از خود درختم هست!!!!

 83. سحر می‌گه:

  از همه این ها بگذریم،ولی ادم باید خودش هم مراقب باشه.کجا میره ، کی میره، با کی گرم بگیره با کی گرم نگیره،…..

 84. دل آرام می‌گه:

  من با همه پسرا موافقم

 85. کوشان می‌گه:

  خاک تو سرت مرتئکه خر.اخه احمق تو اسانسور???

 86. mohammad می‌گه:

  واقعا که خاک بر سرش حقشه فقط از پله بالا پایین بره تا جونش درآد.
  آخه بیشعور نمیگی آسانسور خراب میشه همونجوری کثیف میمونی نمازت قضا میشه

 87. علی می‌گه:

  حیوانات از شنیدن این خبر تعجب می کنند.تعجب از اینکه چرا بعضی آدمها شعورشان از حیوانات کمتر است.

 88. idin می‌گه:

  صد در صد باید این مرد عوضیو از بین برد

 89. باکومبا می‌گه:

  واقعأک متأسفم.

 90. ناشناس می‌گه:

  سلام من مرد تجاوزکارم اززندان صحبت میکنم میدونم همه لعنتم میکنیدوکارما فقط خدا شاید ببخشه پس من توبه میکنم وخوشحالم خدا مثل بنده هاش کوچک نیس

 91. عرفان می‌گه:

  بهتراست مسائل ریشه ای حل شود همه دنیا دارند اعدام رامحکوم می کنند ما داریم درموجود زنده صحبت می کنیم چه بلایی سر جوانان ما آمده است همش خشونت تا کی!

 92. سجاد می‌گه:

  به نظرم هر کسی به نوبه یخودش خوشگل هست

 93. سجاد می‌گه:

  به نظرم باید با عدالت با اون مرد بر خورد بشه

  • شیدا می‌گه:

   آقا سجاد اگه این آقا همین بلا رو سر خواهر یا مادر خودتم میاورد میگفتی با عدالت باهاش رفتار شه؟اتفاقا از وقتی نظرات قران اجرا نمیشه مملکت اینطوری به گند کشیده شده. اگه کسی که زنا میکنه شلاق بخوره اونم بین عموم و کسی که لواط میکنه با دست بسته از بلندی بندازنش پایین مردم بخاطر ترسشون هم که شده این کارا رو نمیکنن.

 94. نفس می‌گه:

  اقا سجاد منظورت ازعدالت چیه مطمعنا تو یه مردی واونو تبرئه میکنی ولی این اخرنامردیه

 95. t می‌گه:

  سگ تو روح همه متجاوزا بشماااار

 96. خیر انساء 85ساله می‌گه:

  هرچه امکاناته مال تهرانیاس

 97. AMIR می‌گه:

  هه خاک تو سر دختر ندیدتون .. وحشی هستین به خدا خااککک تو سرتوننن البته بعضی از مرد ها

 98. ستاره می‌گه:

  منم میخاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.

 99. موهناجون می‌گه:

  ایول به همه که یه جورایی نظردادن ایول بابا…

 100. ﻛﻴﺮ بامرام می‌گه:

  ﺳﻠﺎﻡ ﻣﻦ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻳﻚ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﺍﺯ ﻣﺸﻬﺪ ﻫﺴﺘﻢ ﺑﺮﺍﻯ ﺩﻭﺳﺘﻰ و ﺳﻜﺲ ﻟﻂﻔﺎ ﺑﻴﺎﻡ ﺑﺪﻥ ﻛﻮﺱ ﺷﻮ میماﻟﻢ ﺭﺍﺳﺘﺸﻮ ﺑﺨﺎﻳﻦ ﻣﻦ ﻛﺲ ﻣﺎﻟﻢ ﺳﻦ ﻣﻦ ۲۵ﺳﺎﻟﻪ ﺍﻱ ﺩﻱ ﻣﻨﻢ goga_303@yahoo.com

 101. مهدی می‌گه:

  ولی این که نگفت تجاوز کرده!
  وقتی سرش رو به دیوار زد بعدش ترسید و جنازش رو گذاشت بالای برج!

 102. sara می‌گه:

  به نظر من فقط یه حیوون روانی یه همچین کاری میکنه…..

 103. ارمین می‌گه:

  سلام به همه ارمین هستم دنبال یه خانومم واسه اشنایی هرکسی شرایطشوداشت بگه

 104. مهندس احمد می‌گه:

  مهندس احمد گیلان ۲۴ ساله

نظرتان را در مورد مطلب تجاوز وحشیانه مرد هوسباز به دختر تهرانی در آسانسور بنویسید

   
نیازهای روزانه