خرید اکانت فیلترشکن جدید kerio در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید آنلاین کریو در انتهای صفحه قابل خریداری است این فیلترشکن برعکس سرویس های رایگان سایفون بسیار پر سرعت بوده و تنها با خرید اکانت کریو

تمامی سایت های از جمله فیس بوک و یوتیوب را با سرعت بالا باز کنید

فیلترشکن کریوسرویس فیلترشکن vpn با قابلیت خرید آنلاین در قالب چندین لوکیشن آمریکا – کانادا – هلند – آلمان – انگلستان اضافه شد همچنین خرید کریو پر سرعت و بدون قطعی مجدد در دسترس قرار گرفت .

این فیلترشکن بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

تجربه موفق بومی سازی تولید محصولات پروبیوتیک – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز
پربیننده در 30روز


طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۲۷م مهر ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: نظر دهید
منتشر شده در مجموعه: علمی
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

تجربه موفق بومی سازی تولید محصولات پروبیوتیک

به اشتراک بگذارید

تهران / واحد مرکزی خبر / علمی و فرهنگی ۱۳۹۱/۰۷/۲۷
مدیرعامل شرکت فرآورده های مکمل زیست تخمیر گفت: محصولات پروبیوتیکی که امروز رونمایی شد، با روش جدیدتری نسبت به دیگر کشورها تولید می‌شود.
خانم سحر بهمنی در حاشیه رونمایی از پنج محصول پروبیوتیک در جشنواره کانون هماهنگی دانش و صنعت فرآورده های لبنی – تخمیری به خبرنگار ما گفت: ما ماده اولیه این محصولات را از ابتدای امر داخل کشور تولید کردیم و ثبت حقوق مالکیت فکری محصول را نیز انجام داده‌ایم.
وی افزود: محصولات فرموله شده بنا به ترکیب باکتری های داخل آن، برای سنین مختلف و برای همه اعضای خانواده یعنی کودکان، خانم ها و دیگر افرادی که دچار نقص در سیستم ایمنی بدن‌شان هستند، طراحی شده است.
مدیرعامل شرکت فرآورده های مکمل زیست تخمیر گفت: نام این پنج فرآورده پروبیوتیک و مکمل خوراکی ژلی لاکت ویژه سالمندان، لاکتوفم ویژه بانوان، سمیلاکت ویژه نوجوانان و افراد بزرگسال و کیدی لاکت ویژه کودکان است.
خانم بهمنی با بیان اینکه فرآورده های پروبیوتیک به دو شکل فرآورده های لبنی و مکمل های دارویی عرضه می‌شود، گفت: تعداد سلول های موجود در محصولات دارویی نسبت به فرآورده‌های لبنی بیشتر است.
بهمنی با بیان اینکه پروبیوتیک، باکتری های فعال در بدن افراد است که به دلیل رژیم های غذایی و استرس ها و مشکلات به تدریج از بین می رود، گفت: کار پروبیوتیک ها به نوعی تحریک سیستم ایمنی بدن است و دفاع عمومی بدن به خاطر وجود این باکتری هاست.
صدا و تصویر دارد


IRIBNews RSS ScientificNews

نظرات

نظرتان را در مورد مطلب تجربه موفق بومی سازی تولید محصولات پروبیوتیک بنویسید

تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه

طراحی سایت حرفه ای
X بستن این باکس