تجهیز خودروهای پراید به سامانه ضدسرقت پیشرفته

تجهیز خودروهای پراید به سامانه ضدسرقت پیشرفته

عصر خودرو : مسئول پروژه تجهیز خودروهای پراید و ایکس ۱۰۰ گروه خودروسازی سایپا به سیستم ایموبلایزر، با اشاره به استفاده سایپا از سامانه ضدسرقت بسیار جدید و پیشرفته، از غیرقابل سرقت بودن این خودروها به صورت عادی خبر داد و گفت: بدون داشتن سوییچ اصلی امکان روشن کردن و حرکت دادن خودروهای مجهز به این سامانه ضد سرقت وجود ندارد.

به نقل از واحد مرکزی خبر وحید آربونی افزود: آزمایشات زیادی توسط مهندسین و کارشناسان فنی سایپا و همچنین کارشناسان پلیس آگاهی بر روی خودروهای سایپا که مجهز به سیستم ضد سرقت هستند انجام شده و تمامی آن ها نشان دهنده ایمنی بالای این محصولات در مقابل سرقت های عادی است.
وی اظهار داشت: سایپا از یک سامانه مدرن و به روز ضد سرقت در محصولات خود استفاده می کند که همزمان بر روی بسیاری از خودروهای مدل بالای جهانی نصب شده و سیستم هوشمند آن غیر قابل هک شدن است.
وی یادآور شد: این سامانه در مقابل سرقت یک خودروی خاموش و یا سرقت بدون سوییچ اصلی بسیار مقاوم بوده و آزمایشات ثابت کرده بدون در اختیار داشتن کلید اصلی امکان روشن کردن خودروهای مجهز به سیستم ایموبلایزر وجود ندارد.
آربونی در خاتمه خاطرنشان کرد: گروه خودروسازی سایپا با هدف افزایش ایمنی و ارتقا استاندارد خودروی پراید از سال ۸۵ نصب سیستم ضد سرقت بر روی این خودرو را آغاز کرده و هم اکنون تمامی محصولات تولیدی ایکس ۱۰۰ مجهز به ایموبلایزر هستند.

شنبه ۱۴ مرداد   ۱۳:۷


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ