تحویل خودرو جیلی درایران سه ماهه شد

۰۹م آذر ،

اجبار واردکنندگان در فروش خودرو به صورت علی الحساب

تحویل خودرو جیلی درایران سه ماهه شد

عصر خودرو : بعد از تحویل خودرو مشتریان مرحله اول خریداران جیلی در ایران هم اکنون ثبت نام متقاضیان این خودرو با تحویل سه ماهه و با پیش پرداخت اولیه ۳۶۹ میلیون ریالی در حال انجام است.

جیلی امگراند که از یک ماه پیش رسما به مشتریان ایرانی تحویل شده است در مدل ۲۰۱۳ دارای تغییراتی در بخش های مختلف خودرو شامل رنگ تریم داخلی، اضافه شدن بلوتوث، طراحی چراغهای جلو و تزیینات داخلی شده است و هم اکنون از سوی شرکت جیلران نماینده رسمی جیلی چین به بازار ایران عرضه می گردد.
تغییر شرایط فروش این خودرو در بازار و نیز بالا رفتن هزینه های واردات که منجر به فروش خودرو به صورت غیر قطعی در زمان ثبت نام شده است سبب خواهد شد تا از آغاز هفته آینده شاهد رشد قیمت این خودرو در بازار باشیم.
گفتنی است انتشار یافتن خبرها کاهش تعرفه واردات و پس از آن فرارسیدن ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی سبب رکود یک هفته ای بازار و نیز کاهش قیمت بعضی خودروهای خارجی و داخلی شده بود .
با اعلام نظرات کارشناسان صنعت خودرودرباره تحولات و تصمیمات دولت ، تولید کنندگان و واردکنندگان خودرو در طی هفته های آتی روند تازهی را در پیش خواهند گرفت و بازار متوجه خواهد شد تصمیم تازه دولت نه تنها سبب کاهش قیمت خودروهای وارداتی نخواهد شد بلکه حداقل ۱۰ درصد بر هزینه واردات خودرو نیز افزوده خواهد شد.
علاوه بر جیلران دیگر شرکت های واردکننده نیزبه سبب بلاتکلیفی از وضعیت قیمت گذاری در آینده ، فروش با قیمت قطعی را قطع کرده اند و به اجبار فروش خودرو با قیمت علی الحساب را آغاز کرده اند و همین مساله قطعا سبب افزایش قیمت خودروهای وارداتی خواهد شد.

پنجشنبه ۹ آذر   ۹:۳۵

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *