تحویل مسکن مهر به عملکرد وزارتخانه‌های خدمات رسان بستگی دارد

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

قائم مقام مدیرعامل عمران پردیس با تاکید بر این‌که ساخت بخشی از پروژه‌های مسکن مهر این شهر رو به پایان است، گفت:‌ تحویل این واحدها به تامین آب، برق و گاز و عملکرد سایر وزارتخانه های خدمات‌رسان بستگی دارد

خبراقتصادی:حسن ولی‌پور در گفت‌وگو با تسنیم، افزود: کار ساخت واحدهای مسکن مهر در حال انجام است و تا پایان بهار امسال احداث چند هزار واحد به پایان می‌رسد.

وی درعین با بیان این‌که نمی‌توان در رابطه با تحویل این واحدها زمانی را اعلام کرد گفت: هم‌اکنون ساخت بخشی از واحدهای مسکن مهر فازهای ۱۱ و دره بهشت رو به اتمام است، اما با توجه به مسائل مربوط به تامین آب و برق نمی‌توانیم زمان مشخصی را برای تحویل این واحدها اعلام کنیم.

وی با یادآوری این‌که شرکت عمران پردیس زمینی را برای احداث پست برق در اختیار وزارت نیرو قرار داد، اظهار کرد: کار ساخت پروژه‌های مسکن مهر بر اساس برنامه در حال پیگیری است، اما واقعیت آن است که مشکل ما مربوط به تامین آب، برق و گاز این واحدهاست و از این رو نمی‌توانیم تاریخی را برای واگذاری آنها به متقاضیان اعلام کنیم و این مسئله به اقدامات سایر وزارتخانه بستگی دارد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت عمران پردیس همچنین از پرداخت مبالغی به وزارت نیرو برای نصب انشعابات آب و برق پروژه‌های فاز ۹ این شهر خبر داد.

پیش‌تر مهدی هدایت مدیر عامل شرکت عمران پردیس در این‌باره به تسنیم گفته بود: با توجه به ضعف دستگاه‌های خدمات‌رسان در نصب انشعاب ۳۰۰۰ واحد فاز ۹ و این‌که دولت به مردم متعهد است، ۳ تا ۴ میلیارد تومان از محل پیش‌خرید انشعابات فازهای تازه به فاز ۹ اختصاص می‌یابد که وزارت نیرو متعهد شده زیرساخت انشعابات این پروژه‌ها را تا تیرماه امسال تکمیل و واحدها را به متقاضیان تحویل دهد.

وی با تاکید بر این‌که انرژی خود را به حل مشکل پروژه‌های فاز ۹ معطوف کرده‌ایم، ادامه داد:‌  بر اساس صورت جلسه دستگاه‌های خدمات‌رسان در صورت اتمام هر کدام از محورها پول به آنها پرداخت می‌شود. با مدیریت پروژه مذکور، مشکل چند ساله انشعابات آب، برق و فاضلاب مسکن مهر فاز ۹ شهر پردیس تا تیرماه سال ۹۳ حل خواهد شد.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن