تحویل هزار واحد مسکن مهر پردیس تا پایان دی

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت عمران شهر تازه پردیس اعلام کرد: هزار واحد مسکن مهر شهر تازه پردیس تا پایان دی‌ماه تحویل داده می‌شوند و همه تعهدات مسکن مهر این شهر تا سال ۹۴ محقق خواهد شد.

به گزارش ممتاز (BanaNews.ir) مهدی هدایت اظهار کرد: همه تعهدات دولت قبلی در بخش مسکن مهر اجرا می‌شود چرا که بخش سنگینی از واحد‌های مسکن مهر پردیس تحویل داده شده و باقی‌مانده واحد‌ها تا پایان سال ۹۴ نیز به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

وی گفت: یکی از آخرین پروژه‌هایی که در مسکن مهر کلید زده شد در شهر تازه پردیس بود؛ به‌گونه‌ای که از شهریور سال قبل ساخت ۷۴ هزار واحد مسکونی آغاز شد.

هدایت تاکید کرد: از جمله نکات مثبت شهر تازه پردیس نسبت به دیگر شهرهای تازه اجرای همزمان خدمات زیربنایی و رونمایی است که این شهر توانسته این خدمات را در کنار ساخت واحد‌های مسکونی ارائه دهد.

تحویل همه خانه‌های مهر پردیس تا پایان سال ۹۴

مدیر عامل شرکت عمران شهر تازه پردیس سبب این امر را تزریق همزمان آورده متقاضی با تسهیلات بانکی عنوان و اظهار کرد: واحد‌هایی که به مرحله‌ نهایی رسیده‌اند مدیون پرداخت آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی می باشند.

 

وی گفت: در حال حاضر که گفته می‌شود مسکن مهر متوقف می‌شود و شایعاتی از توقف مسکن مهر پردیس در میان است درصورتیکه هیچ رکود یا توقفی در ساخت و تکمیل ساخت واحد‌های نیمه‌کاره نیست.

هدایت اظهار کرد: به شرط تکمیل کلیه‌ خدمات زیربنایی و روبنایی، همه واحدهای مسکن مهر پردیس تا پایان سال ۹۴ تحویل داده می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد تا اواسط سال ۹۴ معادل ۳۵ هزار واحد در حال ساخت پردیس نیز به متقاضیان تحویل داده شود.

فعلا هیچ ثبت‌نامی در چارچوب مسکن مهر نداریم

مدیر عامل شرکت عمران شهر تازه پردیس تاکید کرد: فعلا هیچ ثبت‌نامی در چارچوب مسکن مهر نداریم و ثبت‌نام‌ برای واحدهای تازه متوقف شده است و این بدین معنی نیست که ساخت مسکن ارزان‌ قیمت متوقف شده باشد بلکه برنامه‌های دیگری بدین منظور ارائه می‌شود.

وی وضعیت شهر تازه پردیس را این گونه عنوان کرد که در شهر تازه پردیس مسکن مهر در دو بخش آغاز شد؛ بخش اول پروژه‌های ۱۷ هزار واحدی بودند. ۱۰ هزار واحد در فاز سوم آغاز شد و ۳۰۰۰ واحد باقی‌ مانده در فاز ۹ آغاز به کار کرده است.

به گفته‌ مدیر عامل شرکت عمران شهر تازه پردیس از میان ۳۰۰۰ واحد مسکونی در فاز ۹ حدود ۲۰۰۰ واحد تکمیل و تحویل داده شده‌ و قرار است مابقی واحد‌ها تا پایان دی‌ماه به متقاضیان تحویل داده شوند.

وی گفت: هنوز بعضی خدمات روبنایی و زیربنایی در فاز ۹ تکمیل نشده و به سرعت و به شرط تامین آب و فاضلاب هزار واحد دیگر به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

تحویل واحدهای مسکن مهر فاز ۸ و ۱۱ پردیس از ابتدای سال آینده

مدیر عامل شرکت عمران شهر تازه پردیس تاکید کرد: فاز‌های تازهی که در قالب مسکن مهر آغاز شده است در فاز‌های ۸ و ۱۱ بودند که این واحد‌ها در حال ساخت می باشند و تحویل آنها از ابتدای سال ۹۳ تا پایان سال ۹۴ صورت می‌گیرد.

هدایت تاکید کرد: اولویت تحویل واحد‌های مسکونی مهر در فاز‌های ۸ و ۱۱ براساس واریز و ثبت‌نام متقاضیان است.

وی تاکید کرد: روزانه از ۵۰۰ متقاضی برای انعقاد قرار‌داد پیش‌فروش دعوت می‌شود.

به گفته‌ مدیر عامل شرکت عمران شهر تازه پردیس در فاز ۱۱ شهر تازه پردیس ۵۰۰۰ واحد مسکونی در حال ساخت است که قرار است هر دو – سه ماه یکبار تعدادی از این واحد‌ها تحویل داده شوند.

بنانیوز – ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *