تخفیف ویژه رایتل به دانشجویان در الکامپ: ۷۵ درصد تخفیف در بهای سیمکارت اعتباری و ۵۰درصد تخفیف در بهای سیمکارت دائمی

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

در طرح دانشجوی رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ دانشجویان می توانند با استفاده از تخفیف ویژه نسبت به خرید سیم کارت های رایتل اقدام کنند.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی رایتل، در طرح دانشجوی رایتل ویژه نمایشگاه الکامپ که به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو ارائه گردیده است، دانشجویان می توانند با استفاده از تخفیف ویژه نسبت به خرید سیم کارت های رایتل اقدام کنند و از فناوری نسل سوم تلفن همراه ( ۳G ) بهره مند شوند.
 
بنابراین خبر دانشجویان می توانند از روز سوم آذر ماه با مراجعه به وب پایگاه اینترنتی رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir نسبت به ثبت نام در طرح ویژه دانشجویان اقدام نمایند.
 
در این طرح که تا پایان روز سیزدهم آذرماه ادامه خواهد داشت سیم کارت های اعتباری و دیتا با ۷۵ % تخفیف و سیم کارت دائمی رایتل با ۵۰ % تخفیف ارائه می گردد.
 
شایان ذکر است دانشجویانی که در تاریخ فوق الذکر از طریق وبسایت رایتل اقدام به ثبت نام در این طرح کرده باشند می بایست در تاریخ ۱۴ تا ۱۷ آذرماه به غرفه رایتل در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( الکامپ ) واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران مراجعه نموده و با ارائه کارت دانشجویی و کارت ملی، سیم کارت خود را دریافت نمایند.
 
رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *