ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور عادی و روان است

۱۸م دیماه ،

ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور عادی و روان است

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: بر اساس آخرین گزارش سامانه ‌های هوشمند ترافیک شمار بر خط، در حال حاضر ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور، عادی و روان است.

به نقل از ایرنا، در ۷۴۹ محور مواصلاتی کشور، طی ۲۴ ساعت قبل مجموع کل تردد ثبت شده، چهار میلیون و ۸۳۵ هزار و ۹۰۵ دستگاه وسیله نقلیه بوده است کە نسبت به روز قبل از آن کاهش چهار درصدی را نشان می دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین از مجموع کل تردد ثبت شده حدود ۲۱درصد بوده است.

همچنین ساعت اوج تردد طی ۲۴ ساعت قبل بین ساعت ۱۶ تا ۱۷ و کمترین میزان تردد بین شش تا هفت صبح بوده کە هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسبتری را برائ سفر خود انتخاب کنند.

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راههای کشور، آزاد راه ‌های کرج – تهران(رفت و برگشت)، کرج – قزوین (رفت و برگشت)، بزرگراه مرودشت – شیراز، محور ساری – قائمشهر (رفت و برگشت) و آزادراه تهران – قم پنج محور پرتردد طی ۲۴ ساعت قبل بوده است.

همچنین محور شمشک – دیزین واقع در استان های البرز و تهران، حدفاصل پارکینگ بالا(دوم) تا پارکینگ پایین (دیزین)، به سبب بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود و تردد از شمشک تا پارکینگ بالا و از گچسر تا پارکینگ پایین جهت دسترسی هموطنان به منظور استفاده از پیستهای اسکی شمشک و دیرین تا اطلاع ثانوی همه روزه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۷ امکان پذیر است.

محور پونل – خلخال واقع در استان اردبیل نیز به سبب بارش برف و کولاک و احتمال ریزش بهمن تا اطلاع بعدی مسدود است.

محور کلاردشت – عباس آباد واقع در استان مازندران به سبب رانش زمین تا اطلاع بعدی مسدود است.

براساس مصوبه شورای هماهنگی بحران استان چهار محال بختیاری، تردد تریلرها تا روز ۱۵ فروردین ماه ۹۲ از محور بروجن – لردگان ممنوع است.

همچنین آزادراه کرج – تهران واقع در استان های تهران و البرز، به سبب احداث تقاطع غیرهمسطح کاروانسرای سنگی (۲) تا ۱۵ فرودین ماه سال جاری از شنبه تا سه شنبه از ساعت ۲۳ تا ۴ بامداد روز بعد حدفاصل پل فردیس تا وردآورد مسدود است و محور قدیم و مخصوص کرج – تهران به عنوان مسیر جایگزین اعلام می گردد.
 

دوشنبه ۱۸ دى   ۱۱:۴۵

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ