ترافیک سنگین در محورهای استان قزوین همچنان برقرار است

۱فروردین ۱۳،

ˈکیومرث فرجیˈ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون ترافیک در محورهای کرج به قزوین، قزوین به رشت و قزوین به زنجان سنگین تر از سایر محورها است.

به گفته وی، ترافیک سنگین علاوه بر آزادراهها، بزرگراهها و راههای اصلی استان قزوین در راههای فرعی از جمله الموت و بهرام آباد نیز جریان دارد.

فرجی با اشاره به حوادث جاده ای رخ داده در ۲۴ ساعت قبل در طول محورهای استان قزوین، افزود: متاسفانه در این مدت سه واژگونی خودروهای سواری داشته ایم که در تمام این اتفاق های عامل انسانی (خواب آلودگی راننده) در آنها دخالت داشته که خوشبختانه این حوادث تلفات جانی نداشته است.

وی از مسافران درخواست کرد، زمان بازگشت خود را به آخرین ساعات تعطیلات موکول نکرده و ضمن بازگشت از سفر به آرامی رانندگی و در طول محورها نیز به پیشنهاد ها و راهنمایی های نیروهای راهدار و پلیس راه عمل کنند.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین اضافه کرد: از تمامی مسافران و رانندگانی که در تعطیلات نوروزی به سر می برند و یا در حال بازگشت به مقصد های خود می باشند می خواهیم قبل از حرکت آخرین وضعیت راههای کشور را از طریق تلفن گویای ۱۴۱ جویا شده و سپس اقدام به حرکت کنند.

۶۲۷/۶۱۶

انتهای پیام /*

Economic@irna.ir


www.irna.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *