خرید اکانت فیلترشکن جدید kerio در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید آنلاین کریو در انتهای صفحه قابل خریداری است این فیلترشکن برعکس سرویس های رایگان سایفون بسیار پر سرعت بوده و تنها با خرید اکانت کریو

تمامی سایت های از جمله فیس بوک و یوتیوب را با سرعت بالا باز کنید

فیلترشکن کریوسرویس فیلترشکن vpn با قابلیت خرید آنلاین در قالب چندین لوکیشن آمریکا – کانادا – هلند – آلمان – انگلستان اضافه شد همچنین خرید کریو پر سرعت و بدون قطعی مجدد در دسترس قرار گرفت .

این فیلترشکن بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

ترجمه کتاب نکته ها، لطیفه ها و چیستان ها به زبان آذری در باکو منتشر شد – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز
پربیننده در 30روز


طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۹م اردیبهشت ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: نظر دهید
منتشر شده در مجموعه: فرهنگ و هنر
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

ترجمه کتاب نکته ها، لطیفه ها و چیستان ها به زبان آذری در باکو منتشر شد

رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو هدف از ترجمه و انتشار این کتاب را به زبان آذری، ترویج ادبیات زبان فارسی در بین علاقمندان و دانشجویان آذری اعلام کرد.

‘ابراهیم نوری ‘ افزود: زبان و ادبیات فارسی در بین جوانان و دانشجویان دانشگاه های جمهوری آذربایجان علاقه مندان زیادی دارد و ترجمه کتابهای فارسی به زبان آذری برای آشنایی آنها با ادبیات فارسی ضروری به نظر می رسد.

وی با اشاره به شخصیت علمی عصمت محمد اوا مترجم کتاب نکته ها، لطیفه ها و چیستان ها یاد آورشد: محمداوا یکی از اساتید برجسته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه دولتی باکو است که تاکنون بسیاری از کتابهای ارزشمند فارسی را به زبان آذری ترجمه کرده است.

نوری اظهارداشت: کار ترجمه این کتاب که در ۲۳۰ صفحه منتشر شده با حمایت رایزنی فرهنگی ایران در باکو از یک سال پیش توسط این استاد برجسته آذری آغاز شد و در نهایت هفته گذشته انتشار آن به پایان رسید.

این کتاب با ۱۴۰ لطیفه و ۴۰ چیستان در بیش از ۵۰۰ نسخه به چاپ رسیده و برای استفاده علاقه مندان زبان و ادبیات فارسی در اختیار مراکز فرهنگی ، دانشگاهی ، دانشجویان برتر، اساتید، اتاق های ایرانشناسی و کتابخانه های مراکز علمی جمهوری آذربایجان قرار گرفته است.

خاورم/۱۱۰۸

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۱۰۰۷۵۹


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نظرات

نظرتان را در مورد مطلب ترجمه کتاب نکته ها، لطیفه ها و چیستان ها به زبان آذری در باکو منتشر شد بنویسید

تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه

طراحی سایت حرفه ای
X بستن این باکس