ترسناک‌ترین هتل دنیا + تصاویر

۲۳خردادماه،

هتل یکی از مکان‌هایی است که در روزهای مسافرت از آن برای داشتن اقامتی آرام استفاده می‌کنیم اما هتل «تعطیلات ترسناک» لندن نظری دیگر در مورد اقامت مسافرانش دارد.

به گزارش مشرق به نقل ازممتازنیوز، اشخاص برای داشتن آرامش در سفرها همیشه از هتل استفاده می‌کنند و غالباً به دنبال بهترین هتل می‌گردند تا چند روز سفر را در بهترین شرایط و در راحتی بگذرانند.

هتل «تعطیلات ترسناک» در شمال لندن این روزها به تازگی گشایش یافته است ولی هنوز کسی جرأت نمی‌کند شبی را داخل اتاق‌های این هتل بگذراند و معمولاً صبح‌ها همه اتاق را کرایه و در نزدیکی غروب آن را ترک می‌کنند.

 

این هتل از پایه برای ترساندن مسافرین ساخته شده و به همین سبب به ترسناک‌ترین هتل انگلستان و دنیا تبدیل شده است؛ هیچ سرویس درستی در آن وجود ندارد و تمام کارها را مسافرین باید خودشان انجام دهند؛ همچنین سکوتی وهم انگیز در راهروهای این هتل همیشه وجود دارد.

 

اتاق‌ها در این هتل با نهایت دقت از ترسناک‌ترین فیلم‌ها ساخته شده است و به همین سبب هر بخشی از آن دارای سبک خاص خود است؛ دیوارهای پر شده با نقاشی‌های عجیب و وجود عروسک‌های ترسناک، در این هتل حتی تلویزیون نیز تنها فیلم‌های ترسناک پخش می‌کند.


مشرق
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. hamid گفت:

    ???chand midin 24 saat onja bemoonam???

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ