ترفند تازه صهیونیست‌ها برائ زنده کردن مجدد هولوکاست

۱۸فروردین۱۳،

اداره مرکزی مسئول تحقیق دربارهٔ جنایات رژیم نازی که در منطقه لودویگسبورگ در جنوب غربی آلمان قرار دارد، در هفته های آینده روندی قضایی را برضد این نگهبانان سابق اردوگاه کار اجباری آوشویتز که حدود ۹۰ سال دارند آغاز خواهند کرد.

به گزارش مجله شبانهممتازنیوز، مهمترین حربه صهیونیست ها برائ مظلوم نمایی طی دهه های قبل میلادی، استفاده از افسانه هولوکاست و سوزاندن یهودیان توسط نازی ها بوده و علی رغم آنکه سالانه هزاران نفر برائ بازدید از کوره های خیالی آدم سوزی به لهستان و اردوگاه آشویتز سفر می کنند، اما اجازه حضور مورخان و کارشناسان تاریخی برائ بررسی صحت و سقم ادعای صهیونیست ها داده نمی شود.

پس از آنکه چند سالی است به سبب اعتراضات متعدد به این افسانه تاریخی، ماجرای هولوکاست در معرض نابودی قرار گرفته بعضی سیاستمداران اروپایی به کمک دولت صهیونیستی آمده و قصد دارند پرونده های تازهی برائ برائ زنده نگه داشتن این واقعه خیالی باز کنند.

به عنوان مثال ۵۰ نگهبان سابق اردوگاه آشویتز برائ اولین بار در دستگاه قضایی آلمان مورد بازجویی قرار می گیرند. اداره مرکزی مسئول تحقیق دربارهٔ جنایات رژیم نازی که در منطقه لودویگسبورگ در جنوب غربی آلمان قرار دارد، در هفته های آینده روندی قضایی را برضد این نگهبانان سابق اردوگاه کار اجباری آوشویتز که حدود ۹۰ سال دارند آغاز خواهند کرد.

هنوز مسئولان اداره مرکزی مسئول تحقیق دربارهٔ جنایات رژیم نازی دربارهٔ این خبر اظهار نظر نکرده اند اما سبب شده تا رسانه های متمایل به دولتهای غربی، سریعا از این فرصت برائ مظلوم نمایی بعضی گروههای یهودی استفاده کنند.

ماه مه سال ۲۰۱۱ برائ اولین بار فردی به نام جان دمیانیوک در پرونده مرتبط با جنایات اردوگاه آوشویتز به پنج سال حبس محکوم شد. از آن زمان به بعد هر کس که در هر منصب و سمتی در اردوگاه آوشویتز کار کرده باشد، به همدستی در قتل متهم و محاکمه می گردد تا این افسانه همچنان برائ صهیونیست ها پر سود بماند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ