تشکری: امیدوارم جانشین خوبی برای نادی باشم

۱۳خردادماه،

 در بازی‌های تدارکاتی تیم ملی والیبال در بلغارستان آرمین تشکری یکی از بهترین‌ها بود که خیال کادر فنی تیم ملی را از بابت آمادگی سرعتی‌زنان آسوده کرد.

به گزارش فارس، وی درست در روزهای پایانی اردوی آماده‌سازی قبل از اعزام به صوفیه در تهران بود که ولاسکو را مجاب کرد تا در رقابت با سامان فائزی او را انتخاب کند و او نیز با درخششی تحسین بر انگیز در ۳ بازی اول تیم ملی جواب این اعتماد را نیز به خوبی داد. اگرچه او به دلیل مصدومیت جزئی در بازی آخر با بلغارستان غایب بود، اما همان ۳ بازی کافی بود تا ثابت شود ولاسکو در انتخابش اشتباه نکرده است.

آرمین تشکری در پایان بازی‌های تدارکاتی بلغارستان در مورد آخرین وضعیت خود گفت: وضعیت من در حال حاضر بد نیست. من حتی می‌توانستم در بازی آخر تیم ملی هم بازی کنم، اما کادر فنی به توصیه پزشک تیم مرتکب ریسک نشدند.

وی که دلیل موفقیت خود را در اولین بازی‌های تیم ملی متوجه حمایت‌های بزرگ‌ترهای تیم به ‌خصوص معروف و موسوی و بعد اعتماد مربیان می‌دانست، ادامه داد: چنان جو صمیمانه‌ای بر تیم حاکم است که اصلا هیچ استرسی برای بازی کردن نداشتم و حتی از بازی‌های باشگاهی هم راحت‌تر بودم.

بازیکن سرعتی تیم ملی خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم بازی به بازی نیز بهتر شده بودم تا جایی که هیچ واهمه‌ای از مقابله با بازیکنان بزرگی چون الکسیف و سوکولوف نداشتم. تیم ملی هم در مجموع عالی ظاهر شد و حتی در بازی‌های دوم و سوم هم با اختلاف ناچیزی باخت و اگر مربیان تیم ملی به‌دنبال نتیجه بودند شک نکنید حداقل در بازی آخر هم نمی‌باخت.

تشکری در پاسخ به این سوال که تا چه حد فکر می‌کنی توانستی جانشین شایسته‌ای برای نادی باشی، گفت: نادی بازیکن بزرگی است و من تمام تلاشم این است که بتوانم با توانایی‌های خود آنچه را که مربیان از من می‌خواهند در میدان اجرا کنم و امیدوارم که سبب پشیمانی ولاسکو نشوم.

بازیکن همدانی تیم ملی در مورد اینکه در چه زمینه‌هایی بیشتر نیاز به کار کردن برای تبدیل شدن به یک بازیکن کامل سرعتی را دارد، تصریح کرد: آنچه که مربیان می‌گویند باید کمی در بخش دفاع روی تور بیشتر کار کنم.

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از بازی ایران و روسیه عنوان کرد: روس‌ها شکست‌ناپذیر نیستند و ما اگر بتوانیم ۲۰ درصد با همین شرایط خوبی که مقابل بلغارستان داشتیم اضافه کنیم، می‌توان امیدوار به بردن روس‌ها هم بود. هر چند آنها تیم اول جهان می باشند و کسی هم انتظار پیروزی ما بر این تیم را ندارد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ