تصادف اتوبوس‌ها با تریلر در آبخوری

۲۳م اسفند ،

تصادف اتوبوس‌ها با تریلر در آبخوری

مصدومیت ۷۹ تن

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از اتفاق‌دیدن ۸۰ تن بر اثر برخورد دو دستگاه اتوبوس با تریلر در محور دامغان خبر داد.

به نقل از ایسنا، در تشریح تصادف روز قبل دو دستگاه اتوبوس با تریلر در محور دامغان – سمنان که در منطقه «آبخوری» رخ داد، گفت: در ساعت ۰۰:۵۰ بامداد امروز (چهارشنبه) وقوع اتفاق‌ای در منطقه «آبخوری» محور دامغان به مرکز فوریت‌های امدادی ۱۴۷ اعلام شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله با توجه به نوع گزارش دریافتی، پنج تیم عملیاتی از پایگاه‌های آهوان، نعیم‌آباد و شعبه دامغان به محل اتفاق اعزام شدند، گفت: در این اتفاق ۸۰ تن دچار اتفاق شده بودند.

مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه از میان اتفاق‌دیدگان، ۷۹ تن دچار مصدومیت شده بودند که ۳۵ تن از آنان توسط امدادگران هلال‌احمر نجات یافتند، گفت: مابقی این اشخاص توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

درخشان با بیان اینکه از میان ۳۵ نفری که توسط امدادگران نجات یافتند، ۲۹ تن به صورت سرپایی و در محل درمان شدند، گفت: امدادگران عملیات رهاسازی را برائ دو تن از اتفاق‌دیدگان برخورد دو دستگاه اتوبوس با تریلر انجام دادند.

وی افزود: به نظر می‌رسد عدم رعایت فاصله طولی یکی از اتوبوس‌ها، سبب بروز این اتفاق بود.

چهارشنبه ۲۳ اسفند   ۱۳:۹

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ