تصادف اتوبوس دانشگاه قزوین

۳۱فروردین۱۳،

تصادف اتوبوس دانشگاه قزوین

تصادف اتوبوس دانشجویان دانشگاه قزوین ۳۵ مجروح و یک کشته برجای گذاشت.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از شبکه ایران، ساعت ۳۱: ۶ صبح روز قبل، یک اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه قزوین در برخورد با پشت یک دستگاه تریلر واژگون شد که در این اتفاق راننده اتوبوس جان سپرد و ۳۵ نفر زخمی شدند.

به گزارش گروه امداد، در این اتفاق دانشجویان داخل اتاقک در هم کوبیده و واژگون شده اتوبوس گیر افتاده بودند و نیرو‌های هلال احمر آنان را نجات دادند و مجروحان اتفاق را به بیمارستان‌‌ها منتقل کردند.

بیشتر دانشجویان زخمی به صورت سرپایی توسط امدادگران درمان شدند و بقیه زخمی‌‌ها به بیمارستان‌‌های هشتگرد و کرج انتقال یافتند. یکی از پرستاران بیمارستان شهید مدنی کرج گفت: تمامی مصدومان که بیشتر از ناحیه صورت زخمی شده بودند، به طور سرپایی درمان و مرخص شدند.

 معاون عملیات پلیس‌راه کشور سبب وقوع این اتفاق را سرعت غیرمجاز راننده اتوبوس اعلام کرد و گفت: سرعت غیرمجاز سبب شد راننده نتواند بموقع اتوبوس را کنترل کند و خودرو در برخورد با تریلر واژگون شده است.

متأسفانه در این اتفاق راننده اتوبوس در دم‌ جان باخت. رئیس عملیات هلال احمر استان البرز گفت: ۲۳ نفر از مصدومان به بیمارستان کرج و ۱۲ نفر به بیمارستان هشتگرد فرستاده شده بودند. یکی از دانشجویان مصدوم در این تصادف نیز به شوک گفت: ما دانشجویان دانشگاه قزوین هستیم که توسط سرویس دانشگاه از کرج به راه افتادیم تا اینکه دچار این اتفاق شدیم.

شنبه ۳۱ فروردین   ۲۱:۳۳

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *