تصادف خونین ایران در رسانه‌های جهان

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 تصادف خونین ایران در رسانه‌های جهان

تصادف خونین ایران در رسانه‌های جهان

ممتازنیوز: در پی برخورد مرگبار دو دستگاه اتوبوس اسکانیا در اتوبان قم – تهران و کشته شدن ۴۴ تن از سرنشینان آن‌ها، برخی رسانه‌های خارجی به انتشار این خبر پرداختند.

به گزارش ممتازنیوز، برخی خبرگزاری‌ها و رسانه‌های انگلیسی زبان از جمله خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از صدا و سیمای کشورمان، اقدام به انتشار خبر برخورد مرگبار این دو دستگاه اتوبوس در اتوبان قم کردند.
خبرگزاری آسوشیتدپرس با انتشار جزئیات این خبر به ایمنی جاده‌ها و مسیرهای ارتباطی اشاره کرده و می‌افزاید: آمارها در این کشور حاکی از آن است که هر ساله در ایران حدود ۱۹ هزار تن جان خود را در سوانح رانندگی از دست می‌دهند.
خبرگزاری شینهوا نیز در خبری به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران به انتشار خبر این حادثه و جزئیات آن پرداخت. همچنین در این خبر آمده است که نقص فنی خودروها و عدم مهارت کافی رانندگان از جمله عوامل بروز سوانح رانندگی در این کشور هستند.
به گزارش ایسنا، خبرگزاری فرانسه و شبکه‌های خبری العربیه و الجزیره از دیگر رسانه‌های خارجی هستند که به انتشار این خبر پرداختند.
شبکه العربیه همچنین در‌ گزارش خود آورده است که حضور نیروهای راهنمایی و رانندگی در جاده‌ها و افزایش کنترل تخلفات رانندگی به کاهش حوادث رانندگی مرگبار در این کشور کمک کرده‌ است.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *