تصادف کامیون در فرودگاه جده با زائران ایرانی

۱۴فروردین۱۳،

تصادف کامیون در فرودگاه جده با زائران ایرانی

اسامی جانباختگان اعلام شد

در تصادف کامیون با زائران ایرانی در فرودگاه جده ۲ نفر جان باختند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل از فارس، ورود یک کامیون به ترمینال حجاج در فرودگاه جده منجر به کشته شدن ۲ زائر ایرانی و زخمی شدن ۴ تن دیگر شد.

دو زائر زن ایرانی در یک سانحه رانندگی در ترمینال «حج» فرودگاه جده کشته شدند و ۴ تن دیگر نیز زخمی شدند. اتفاق زمانی روی داد که حجاج ایرانی در ترمینال شماره ۱۳ سالن انتظار، منتظر پرواز شماره ۲۸۴۲ از جده به تهران بودند که یک کامیون حامل تانکر آب با ورود به طبقه همکف با این مسافران تصادف کرد.۴ نفر از اشخاص زخمی شده با درمان سرپایی توانستند به تهران بازگردند ولی دو تن دیگر راهی بیمارستان شدند.


واحد مرکزی خبر نیر در این باره نوشت: در اتفاق برخورد کامیون خدماتی فرودگاه جده به محل مسافران ایرانی این فرودگاه دو زائر ایرانی کشته و دو نفر زخمی شدند.

نماینده سازمان حج و زیارت کشورمان در عربستان با بیان اینکه اتفاق ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه دیروز پنج شنبه رخ داد گفت : در زمان اتفاق مسافران ایرانی پرواز ۲۸۴۲ هواپیمایی عربستان منتظر اتوبوس جهت سوار شدن به هواپیما بودند که کامیون خدماتی فرودگاه به سبب نقص فنی با جمع آنها برخورد کرد.

رضایی افزود: در این اتفاق خانم پری ارفع ۷۸ ساله و زهرا آتشزای ۶۱ ساله جان باختند و دو مجروح این اتفاق جهت درمان به بیمارستان جده منتقل شدند.

وی با اشاره به اینکه این اتفاق بلافاصله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در جده و مقامات عربستان اعلام شد اضافه کرد: نماینده وزارت حج عربستان و همچنین نماینده خطوط هوایی عربستان در تماس تلفنی با دفتر حج و زیارت کشورمان در عربستان ضمن ابراز تاسف از این اتفاق بر پیگیری سریع سبب این اتفاق تا حصول نتیجه تاکید کرده اند.
به گفته نماینده سازمان حج و زیارت کشورمان در عربستان بعد ازاین اتفاق بقیه مسافران این پرواز به کشور بازگشتند.

جمعه ۱۶ فروردین   ۱۵:۵۹

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ