تصاویری از آشپزخانه های رویایی


آشپزخانه مکانی است که در خانه های مختلف، طراحی های بعضا متفاوتی بسته به فضا و مساحت منزل دارد. از فضاهایی شیک، راحت و بزرگ تا آشپزخانه های نقلی و جمع و جور. ۱۰ آشپزخانه ای که برایتان انتخاب کرده ایم طراحی بسیار متنوع و دلفریبی دارند.

آشپزخانه ای با زیبایی های آمریکای جنوبی

این آشپزخانه نوساز شبیه آشپزخانه عمارت های اربابی دهه بیست است که فقط کارکنان خانه به آن رفت و آمد می کردند. این آشپزخانه ها اغلب بزرگ و در عین حال بسیار ساده بودند. پیشخوان ها و میز جزیره ای وسط آشپزخانه از جنس مرمر هستند.

آشپزخانه ای مدرن و گرم

مشخص اصلی این آشپزخانه پنجره بزرگی از جنس شیشه و فولاد است. این پنجره ارتباط با بیرون را میسر می کند. کابینت ها از جنس تخته سه لایی هستند و پیشخوان ها از جنس بتون جلا یافته هستند.

آشپزخانه اروپایی حومه شهری

میز جزیره ای از جنس چوب بلوط فرانسوی با قفسه های باز تحتانی. کابینت ها هم از جنس چوب بلوط فرانسوی هستند. برای گرما بخشیدن به آشپزخانه از لوازم خانگی سفید استفاده شده است.

آشپزخانه دریایی

این آشپزخانه کوچک به سبک دریایی و به رنگ های سفید و آبی، وسایلی دارد که دوام بسیار دارند و در برابر رطوبت هوا و دریا پوسیده نمی شوند.

آشپزخانه متالیک

در این آشپزخانه متالیک از جزئیات چوبی و دریایی هم استفاده شده است. کابینت ها از جنس چوب بلوط هستند که پس از شسته شدن با رنگ طوسی شفاف، جلای ساتنی پلی اورتانی بر روی آنها زده شده است. برای زیبایی بیشتر، قاب کابینت ها از فولاد ضدزنگ ساخته شده است. پیشخوان ها بتنی هستند.


آشپزخانه نیویورکی

این آشپزخانه تفسیر مدرنی از فضای کلاسیک قبل از جنگ است. ساده و به رنگ سفید. کابینت ها جزئیات شبکه مانند دارند، یعنی خطوط آنها تقلیدی از پنجره های میان آنهاست. صندلی ها از جنس بامبو هستند. پیشخوان ها از مرمر طلایی هستند.

آشپزخانه ترکیبی

در این آشپزخانه که در سال ۱۸۰۰ ساخته شده، دیوارها با کاشی های رنگی کوچک پوشیده شده اند. در وسط کابینت ها، کشوهای یخچال قرار دارند که محل نگهداری سودا و یخ هستند. قفسه های شیشه ای با پایه های برونزی به دیوار محکم شده اند.


آشپزخانه ای شاد

در این آشپزخانه ساحلی، صندلی های دور میز مرمری، با پارچه های نخی روکش شده اند. سینی آبی رنگ روی میز، ظرف زرد و تابلوهای نقاشی با رنگ های شاد به زیبایی آشپزخانه می افزایند.


آشپزخانه سال ۲۰۱۰

این آشپزخانه که توسط جف لوئیس طراحی شده است، در نمایشگاه راکفلر نیویورک در سال ۲۰۱۰ اول شد که آمیزه ای از طراحی مدرن و گرمای قدیمی بود. با در نظر گرفتن این مطلب که آشپزخانه دیگر فقط محل غذا درست کردن نیست، بلکه محل جمع شدن اعضای خانه است، این طراح یک میز ناهارخوری به آن اضافه کرده است.

یک آشپزخانه مدرن دیگر

این آشپزخانه سبک اروپایی برای زوج های جوان مناسب است. کابینت هایی با کف فاصله دار از سطح زمین، نظافت را آسان می کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن