تصاویر دیدنی از شجاعت بی نظیر یک دختر

۱۹م اسفند ،

اوشن(اقیانوس)رامسی نام دختری است که وقتی در پشت یک کوسه سفید رنگ بزرگ در اقیانوس حرکت می کند بسیار آرام به نظر می رسد و با اطمینان خاطر لبخند می زند.

ممتازنیوز: اوشن (اقیانوس) رامسی نام دختری است که وقتی در پشت یک کوسه سفید رنگ بزرگ در اقیانوس حرکت می کند بسیار آرام به نظر می رسد و با اطمینان خاطر لبخند می زند.

این نمایش حیرت انگیز شجاعت، تا آنجا پیش می رود که او با یکی از وحشتناک ترین درنده های اقیانوس بدون محافظ شنا می کند.

ولی خانم رامسی به سراسر جهان سفر کرده و با گونه های مختلف کوسه شنا می کند و امیدوار است به همه ثابت کند آنطور که در فیلم ها ترسناک جلوه داده شده اند نیستند.

 

 در این عکس های دیدنی ، دوست خانم رامسی به نام ژوان اولیفانت دقیقا از لحظه ای عکس گرفته است که یک کوسه سفید رنگ بسیار بزرگ به طول ۵ متر به خانم رامسی اجازه می دهد در طول دمش با او به عمق آب حرکت کند.

 

 خانم رامسی ،که یک طرفدار حفظ محیط زیست کوسه ها، مربی غواصی ، مدل و غواص آزاد است ، سال قبل با این ماهی عظیم الجثه در باجا مکزیکو شنا کرد.

 این خانم ۲۷ ساله تاکنون در طول مدت سفرش با ۳۲ گونه مختلف از بزرگترین انواع کوسه ها در زمین شنا کرده است.

اگرچه او اعتراف کرد که گاهی به راستی ارتباط انسان با کوسه مرگبار است ولی این حالت وقتی پیش می آید که کوسه انسان را با طعمه اش اشتباه بگیرد.

 او که در هاوایی و سن دیاگو بزرگ شده و مرتب در آب بوده است ، اولین ملاقات و نزدیک شدن با کوسه را مانند اولین تجربه یک شخص با روبه روشدن با اسب توصیف می کند.

منبع:نیک صالحی


..
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ