تصاویر واژگونی ۲ پژو درتهران/ ۳۸ نفر کشته و مصدوم

۱۰م اسفند ،

در سوانح رانندگی کە طی بیست و چهار ساعت قبل در جاده های مختلف کشور روی داد ۵ نفر کشته و ۳۳ نفر دیگر مجروح شدند.

ممتازنیوز: رخداد اتفاق رانندگی در بزرگراه همت و واژگونی خودرو سواری منجر به جراحت و گرفتار شدن راننده در داخل خودرو شد.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، رخداد این اتفاق ساعت ۲۲:۰۸ دقیقه چهارشنبه شب رخ داد و آتش‌نشانان ایستگاه ۵۵ به بزرگراه همت، روبروی پارک پردیسان اعزام شدند.

به گفته محمد کبودوند، فرمانده آتش‌نشانان، خودروی سواری پژو در مسیر غرب به شرق این بزرگراه حرکت می‌کرد کە به سبب نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با جدول کنار اتوبان واژگون شد و راننده آن در داخل اتاقک خودرو گیر کرده و از ناحیه سر و گردن زخمی شد.

وی افزود: آتش‌نشانان مرد مصدوم را با رعایت اصول ایمنی و استفاده از ابزارآلات ویژه نجات، از خودرو خارج آوردند و برائ مداوا و اعزام به مرکز درمانی در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند. آتش‌نشانان همچنین خودرو را به حالت اول برگرداندند.

واژگونی خودرو در بزرگراه اشرفی اصفهانی

واژگونی خودرو سواری در پی برخورد با خودروی دیگر در بزرگراه اشرفی اصفهانی، راننده آن را روانه بیمارستان کرد.

یک دستگاه خودرو سواری پژو صبح دیروز چهارشنبه هنگامی کە در مسیر شمال به جنوب این بزرگراه در حرکت بود ناگهان مقابل بن بست پونک با خودروی سمند برخورد کرد و بر روی سقف واژگون شد.

آتش‌نشانان ایستگاه ۵۵ پس از درخواست کمک  ساعت ۱۱:۵۴دقیقه دیروز چهارشنبه به محل اتفاق اعزام شدند.

سید محمود کبودوند، فرمانده آتش‌نشانان در مورد این اتفاق گفت: نیروهای آتش نشانی به سرعت و با قطع کردن برق خودرو و ایمن‌سازی محل اتفاق، راننده را کە در داخل اتاقک آن گرفتار شده بود با بکارگیری تجهیزات نجات خارج کرده و جهت اعزام به مرکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی افزود: آتش نشانان هم چنین خودروی واژگون شده را به حالت اولیه برگرداندند. در این اتفاق به هردو وسیله نقلیه خسارت وارد شد.

۲ کشته در واژگونی خودروی سواری در ساوه

روز قبل بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در حوالی شهرستان ساوه ، ۲ سرنشین آن جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، در این سانحه کە در ساعت ۱۳:۰۰دیروز چهارشنبه در محور فرعی خورشید آباد در حد فاصل بین شهرستان ساوه و مامونیه رخ داد، مادر و فرزندی جان باختند. 

سرهنگ “مهدی حسنی” رئیس پلیس راه استان مرکزی با اعلام این خبر گفت:‌ در این سانحه کە به سبب عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از عدم توجه به جلوی راننده سواری پراید به وقوع پیوست، خودرو واژگون و راننده و سرنشین آن، به سبب شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

هویت سرنشینان “ام البنین مسافری پودینه”و “علیرضا گلزار زاده” اعلام شده است.

یک کشته بر اثر سانحه رانندگی در محور مواصلاتی شهربابک 

برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه بنز خاور در شهر بابک استان کرمان، روز قبل یک کشته بر جای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، عصر دیروز چهارشنبه در پی تماس شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و گزارش یک فقره تصادف در محور مواصلاتی شهربابک، ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان به محل اعزام شدند.

پس از حضور ماموران در صحنه و بررسی های اولیه مشخص شد کە یک دستگاه سواری پراید هنگام تردد در محور شهربابک – هرات با یک دستگاه بنز خاور برخورد کرده است.

در پی این اتفاق، راننده ۴۵ ساله خودروی پراید به سبب شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

واژگونی خودرو در سقز و ۲ کشته 

واژگونی خودروی سمند در سقز ۲ کشته برجا گذاشت.

محمدرضا تمیمی، رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان سقز به واحد مرکزی خبر گفت: در این سانحه کە در کیلومتر ۴۰ محور سقز – سنندج روی داد،راننده و یک سرنشین در دم جان باختندو سه سرنشن دیگر به شدت مجروح و توسط اورژانس ۱۱۵ و هلال احمر شهرستان سقز به بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان منتقل شدند.

سرگرد موسوی فرمانده پلیس راه شهرستان سقز هم سبب اتفاق را سرعت بسیار ، خواب آلودگی و بی توجهی راننده به سمت جلو اعلام کرد.

برخورد دو دستگاه اتوبوس بی‌آرتی در تبریز/ ۲۸ نفر راهی بیمارستان شدند

بر اثر برخورد دو دستگاه اتوبوس در ایستگاه کوره باشی واقع در خطوط بی‌آرتی شهر تبریز، ۲۸ نفر راهی بیمارستان شدند. 

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان شرقی به ایسنا گفت: این اتفاق در ساعت ۹:۵۹ دقیقه امروز پنج‌شنبه به مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان گزارش شد و اولین آمبولانس ۷ دقیقه بعد از گزارش، به محل اعزام شد.

حبیب حسینقلی زاده با بیان اینکه ۵ دستگاه آمبولانس به محل اتفاق اعزام شده است، گفت: ۲۸ مصدوم به بیمارستان امام رضا(ع) و محلاتی اعزام شدند کە از این تعداد مصدوم ۶ نفر دچار شکستگی شده بودند.

وی ادامه داد: بقیه مصدومان نیز به لحاظ بروز مشکلات عصبی جهت درمان سرپایی به بیمارستان منتقل شدند.


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ