تصاویر پدر و مادر ایرانی شکیرا !

این خبر به نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

سایت های زرد ایرانی در تازه ترین جنجال خبری با انتشار یافتن تصاویری، مدعی شدند که یک خواننده مشهور غربی، ایرانی از آب درآمده است!

به گزارش ممتازنیوز به نقل از راه دانشجو بتازگی شایعه شده است که خانم شکیرا از پدر و مادر ایرانی متولد شده است و اصالتا ایرانی است شکیرا (شکیلا دیبافر) بعد از سی سال به آغوش خانواده اش بازگشت!

این پایگاه اینترنتی ها که تنها منبع انتشار یافتن چنین خبری در کل جهان می باشند، نوشته اند: شکیرا  هنرپیشه و خواننده معروف اسپانیایی بعد از سی سال جدایی خانواده خود را یافت. منوچهر و نوش آفرین دیبافر، مادر و پدر شکیرا، که از درباریان به نام زمان شاه بودند پس از انقلاب به امریکا مهاجرت کرده و پناهنده شدند. ولی به سبب مشکلات سیاسی و مالی سرپرستی شکیرا را که آن زمان کودکی ۲ ساله بود، به خانواده ای اسپانیایی سپردند. تا این که ماه قبل شکیرا به کمک خانم اپرا ویفری، مجری معروف اپرا شو، موفق به دیدار خانواده اش در امریکا شد. 

این پایگاه اینترنتی ها که تخصص شان، «به بهره برداری رساندن پروژه ایرانی شدن چهره های مشهور جهان» است، اضافه می کنند: وی گفت بسیار از این دیدار خوشحال است و دوست دارد وقت بیشتری را صرف خانواده اش کند. او همچنین گفت که با وجودی که در اسپانیا و با فرهنگ اسپانیایی بزرگ شده است اما دوست دارد دربارهٔ ریشه های ایرانی خود تحقیق کند.

این در حالی است که چنین خبری در پایگاه اینترنتی های معتبر انگلیسی زبان ، اساساً وجود ندارد!


.
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. الهه گفت:

    واقعااىرانىه ىانه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ