تصویب نهایی راه اندازی سامانه «ملی ازدواج»

به گزارش ممتازنیوز مسعود امینی افزود: در این سامانه تمام اموری که برای ازدواج نیاز است به صورت سیستماتیک ارائه می‌شود و همه ارگان‌هایی که هر کدام به نوعی با امر ازدواج و فراهم کردن شرایط ازدواج در ارتباط هستند می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.
وی افزود: این سامانه اطلاعات لازم از مراحل اولیه ازدواج تا خریدهای پیش از عروسی را به صورت منسجم در اختیار جوانان قرار می‌دهد.
مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان یادآور شد: این سامانه به برنامه‌ریزی برای مباحث اجتماعی و پیمایش مسائل پیشرو هم کمک می‌کند.
امینی دست‌یابی به اطلاعات دقیق در ترکیب سنی ازدواج و همچنی آمار ازدواج و طلاق را یکی از رویکردهای این سامانه خواند و توضیح داد: با داشتن اطلاعات دقیق از آمار طلاق و ازدواج می‌توان برنامه ریزی‌های زیادی برای این موضوع داشت.
وی ادامه داد: در سال گذشته تنها بانک صادرات آمار وام‌هایی که برای ازدواج پرداخت کرده بود را اعلام کرد و با راه اندازی این سامانه آمار وام‌های ازدواج بانک‌ها رصد و می‌توان هماهنگی‌های لازم را انجام داد.

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. محمدهادی :

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم آیا خانمی هست با من ازدواج کن و شرایط مالی من درک کن ۳۰سالمه لیسانس حسابداری دارم مدتی بیکار شدم درآمد ندارم پس اندازی ندارم و کسی ضامنم نمیشه وام بگیرم کار ازاد راه بندازم،سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸_اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *