تصویر جنجالی جنیفر لوپز دوباره خبرساز شد +عکس

۳۰م دیماه ،

ممتازنیوز: اخیرا” تصویری از “جنیفر لوپز” روی جلد مجله پر تیراژ “پی پل” منتشر گردید کە صدای بسیاری از منتقدان جنیفر را در آورده بوذ.

این خواننده محبوب ۴۳ ساله در این تصویر با یک ژست کاملا نامتعارف ، موهای پریشان و خنده ای ناخوشایند کە تمام چروکهای صورت او را نشان میدهد دیده میشود و همین بی کیفیتی در انتخاب حالت سوژه صدای همه را در آورده است.

این درحالی است کە مدیر برنامه های “جنیفر” میگوید او از این مسئله ناراحت نیست و شاید او شخصا این تصویر را نپسندد اما از نتیجه کار راضی است.

یک منبع اعلام کرده بود کە جنیفر از اینکه در این تصویر مسن تر از سن واقعی اش به نظر میرسد و خیلی آشفته است ناراضی است و از این مجله برای انتشار یافتن این تصویر توضیح خواسته است اما مدیر برنامه های وی اصرار دارد کە این خواننده پر حاشیه از این تصویر رضایت کامل دارد و آن را دیده و تمام ماجرای به چاپ رسیده را هم خوانده است .او میگوید ما ارتباط نزدیکی با ویراستار این مجله داریم و از نتیجه کار کاملا راضی هستیم.

مجله “پی پل” هم اعلام کرده است در پی ارتقاء کیفیت مطالب راجع به این خواننده است و میخواهد ارتباط سازنده تری با او و تیم کاری اش داشته باشد.

البته با مقایسه چهره این خواننده محبوب هالیوودی در شب حضور برای جشنواره “گلدن گلوب” این تصویر واقعا بی کیفیت است چه از نظر ارائه تصویری آشفته از او و چه از نظر کار فتوشاپ روی تصویر به نظر میرسد نظر منتقدان درست باشد.

پرداد


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ