تظاهرات گسترده صهیونیستها علیه بی عدالتی!

هزاران نفر از صهیونیستها در اعتراض به سیاست های بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و بی‌ عدالتی اجتماعی و اقتصادی حاکم بر جامعه این رژیم در تل‌آویو تظاهرات کردند.

به گزارش سرویس بین الملل ممتازنیوز،  هزاران صهیونیست شنبه شب با تجمع در برابر ساختمان کابینه رژیم ‌صهیونیستی در تل‌آویو اعتراض خود را به بی‌ عدالتی حاکم بر جامعه این رژیم نشان دادند.

برپایه این گزارش، در این تظاهرات فعالان اجتماعی و حامیان مساوات در تحمل بار سنگین خدمت نظامی در فلسطین اشغالی شرکت داشتند.

این تظاهرات همچنین در اعتراض به سیاست‌های اقتصادی و اجتماعی نتانیاهو درپی تصمیم کابینه وی برای افزایش مالیاتها برگزار شد.

شرکت کنندگان با سردادن شعار مخالفت خود را با اقدامات کابینه رژیم صهیونیستی درباره گرانی وضعیت معیشتی اعلام کرده و نتانیاهو را به نقض تفاهم خود با شهرک نشینان متهم کردند.

شرکت کنندگان همچنین کابینه نتانیاهو را متهم کردند که کابینه ثروتمندان در مقابل فقرا است.

یک سخنگوی شرکت کنندگان در تظاهرات گفت که یک چهارم افراد در فقر به سر می‌برند اما سران رژیم بی ‌توجه هستند و این وضعیت را نمی ‌بینند.

اعتراض به بی عدالتی های اقتصادی و اجتماعی و اختلاف طبقاتی در بین صهیونیستها در فلسطین اشغالی از یکسال پیش آغاز شد و چندین تظاهرات گسترده تاکنون در این زمینه برگزار شده است و خودسوزی صهیونیست ها بعد تازه ای به این روند داده است به گونه ای که تاکنون دستکم ۱۱ صهیونیست خودسوزی کرده و دو نفر از آنها مرده اند.


بولتن نیوز | bultannews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ