تغییری در قیمت شیر خام یا لبنیات رخ نداده است

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ جمعه ۱۹م آبان ۹۱،

17005.jpg

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام نمود که بر اساس مصوبه پیشی ستاد تنظیم بازار هر گونه افزایش قیمت لبنیات تا نیمه فروردین سال آینده ممنوع است.

حسن رادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با بیان این که دولت متعهد شده همه نهاده‌های لازم برای تولید شیر را در اختیار دامداران قرا دهد، افزود: مهمترین عامل در تعیین شیر خام همین نهاده‌های دامی است بنابراین وقتی در تامین آنها مشکلی وجود ندارد افزایش قیمت بی مورد است.

او با اظهار بی اطلاعی از آنچه مصوبه تازه ستاد تنظیم بازار با افزایش قیمت شیر خام اعلام شده است افزود: تا جای که من اطلاع دارم تغییری در قیمت شیر خام یا لبنیات رخ نداده است.

به گفته او بر اساس مصوبه پیشی هر گونه افزایش قیمت لبنیات دستکم تا ۱۵ فروردین سال آینده ممنوع ست و برای تعیین قیمت تازه آن نیز بسته به شرایط روز تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش تفسیری ایسنا، امروز در خبرها آمده بود که قیمت پایه هر کیلوگرم شیر خام با داشتن ۳٫۲ درصد چربی و بار میکروبی زیر ۱۰۰ هزار در جلسه ستاد تنظیم بازار کشور از ۹۳۰ به ۹۶۰ تومان افزایش یافته است. همچنین بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، قیمت پایه هر کیلوگرم شیر خام با داشتن ۳٫۲ چربی و بار میکروبی زیر ۱۰۰ هزار در دامداری ۹۳۰ تومان تعیین شد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ